Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ING Bank Kredileri

ING Bank Kredileri Nedir?

Yaptığı çeşitli faaliyetler nedeniyle pek çok kişi tarafından tercih olunan kredilerden biride ING Bank kredileridir. ING Bank kredileri bireysel olarak ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve mortgage kredisi olarak bilinir. Bireylerin her türlü nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmış olan ING Bank kredilerine başvuruda bulunarak sizde para sıkıntılarınızı giderebilirsiniz. Bu makalenin konusu adı geçen ING Bank kredileri ile ilgili olacaktır. Makalenin sonunda bu konuya ilişkin gerekli bilgilere sahip olacaksınız ve ING Bank kredilerine nasıl başvuruda bulunacağınızı bileceksiniz.

ING Bank İhtiyaç Kredisi

ING Bank ihtiyaç kredisi kendiliğinde farklı kredi türleri oluşturmaktadır. Bu kredi türleri ve özellikleri aşağıdaki gibidir;

E-Kredi

E-Kredi ile şubeye gitmeye gerek kalmadan 7/24 kredi sahibi ola bilirsiniz. Banka müşterisi olmamanız başvuru için şubeye gitmeniz gerektiği anlamına gelmez. ING Bank kredinizi başvurudan hemen sonra kuryeler aracılığı ile evinize, ofisinize yada size uygun başka bir mekana ulaştırıyor.

Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi

Bu kredi türünü eğitim, sağlık, düğün, tatil ve bu gibi başka ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullana bilirsiniz. Kredi tutarı en az 15000 TL, en fazla 100000 TL’ye kadardır. Ödemelerinizi 36 aya kadar varan vade ile 1,49% oranından başlayarak yapa bilirsiniz.

İndirimli İhtiyaç Kredisi

İndirimli ihtiyaç kredisi ile 100000 TL’ye kadar kredi sahibi ola bilirsiniz. Ödemelerinizi 3 aydan 36 aya kadar olan vade ile 1,59% oranından başlayarak yapabilirsiniz.

İpotekli İhtiyaç Kredisi

Bu kredi türü ile gayrimenkul ipoteği karşılığında 1000000 TL’ye kadar kredi sahibi ola bilirsiniz. Ödemelerinizi 36 aya kadar varan vade ile 1,34% oranından başlayarak yapabilirsiniz.

Kamu Çalışanlarına Özel

Bu kredi türü Kamu işçilerine özel ING Bank tarafından tasarlanmıştır. Maksimum kredi tutarı 50000 TL’ye kadardır. Ödemelerinizi 1,44% oranından başlayarak 36 aya kadar varan vade ile yapabilirsiniz.

Mini Kredi

Mini kredi ile 12 aydan 36 aya kadar olan vade aralığı ile 4000 TL’ye kadar kredi sahibi ola bilirsiniz. Ödemelerinizi 1,99% oranından başlayarak yapabilirsiniz.

Kredi Postam

Kredi Postam ile PTT iş yerlerinden başvuruda bulunup 45000 TL’ye kadar kredi sahibi olabilirsiniz. Ödemeleriniz 36 aya kadar olan vade ile düşük taksitlerle yapabilirsiniz.

Maaş Müşterilerine Özel

Bu kredi türü yalnız ING Bank maaş müşterileri için geçerli olmaktadır. Kredi tutarı 50000 TL’ye kadardır. Ödemelerinizi 36 aya kadar varan vade ile 1,34% oranı üzerinden yapa bilirsiniz.

Emekli Kredi

Emekli kredi ile 36 aya kadar olan vade aralığı ile kredi sahibi ola bilirsiniz. Ödemelerinizi 1,44% oranı üzerinden yapa bilirsiniz. Emekli maaşını ING Bank’a taşıyan bireyler 10000 TL, kredi kullanan emekliler üç çeyrek altın kazanmış olacaklar.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yukarıda adı geçen ihtiyaç kredilerine başvuru işlemini, gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan ING Bank şubesine giderek yapa bilirsiniz. Eğer hemen ön başvuruda bulunmak istiyorsanız aşağıda gördüğünüz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada gerekli alanları doldurarak devam butonuna basıp başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız.

ıng1

İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

ING Bank Taşıt Kredisi

ING Bank taşıt kredisi sıfır km ve ikinci el olan araçlar için geçerlidir. Sıfır km olan taşıtlar için 48 aya kadar olan vade ile kredisi sahibi ola bilirsiniz. Ödemelerinizi 1,44% oranından başlayarak, isterseniz kredi aldığınızdan üç ay sonra yapa bilirsiniz. Kredi zamanı ferdi kaza ve hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor.

İkinci el olan taşıtlar için vade süresi 48 aya kadardır. En fazla sekiz yaşına kadar olan araçlar için kredi kullana bilirsiniz. Ödemelerinizi düşük taksitlerle 1,44 % oranından başlayarak yapa bilirsiniz.

ıng2

ING Bank Taşıt Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

ING Bank Mortgage Kredisi

ING Bank mortgage kredisine sahip olarak hayal ettiğiniz evinize kolayca ulaşa bilirsiniz. Ödemelerinizi 120 aya kadar varan vade ile esnek ödeme tariflerinden faydalanarak yapa bilirsiniz. İsterseniz ana para ödemenizi de aylık ödeyeceğiniz taksitlerin içinde yaparak bütçenizi zorlamaya bilirsiniz. Kredi başvurusunu aşağıda gördüğünüz butonun üzerine tıklayarak yapa bilirsiniz.

ING Bank Mortgage Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Nüfuz cüzdanı veya TC kimlik numaranız
  • İkamette olduğunuz yere dair belge yada son üç aya ait doğal gaz, elektrik, su veya telefon faturası
  • Yaptığınız mesleğe göre gelir belgesi
  • Ev kredisi için ek olarak satın almak istediğiniz evin tapu fotokopisi
  • Araç kredisi için ek olarak sıfır km olan araçlarda proforma faturası, ikinci el oran araçlarda ruhsat fotokopisi

ING Bank Kredileri Hesaplama

ING Bank kredileri’ne başvuruda bulunmadan önce kredi hesaplama işlemini yaparak aylık, yıllık, toplam ödeyeceğiniz kredi miktarını önceden belirleye bilirsiniz. Hesaplama işlemini yapa bilmeniz için aşağıda gördüğünüz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada hesaplama yapmak istediğiniz kredi türünüzü seçerek, hesaplama işleminizi yapa bilirsiniz.

  • ING Bank kredileri hakkında her hangi bir sorunuz için, 0850 222 0 600 ING Bank çağrı merkezini araya bilirsiniz.

ING Bank Kredileri Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.