Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ING Bank Taşıt Kredisi

Taşıt kredisini aynı zamanda otomobil kredisi, araç kredisi, oto kredisi olarak da adlandırmak mümkündür. Taşıt kredisi 0 km olan araçlar ve ikinci el olarak 5 yıla kadar kullanılmış olan araçlar için geçerlidir. Taşıt kredisinde vade ve faiz oranları bankalara göre değişmektedir. Genelde müşteri olacak kişi kaskoyu kredi almış olacağı bankadan yaptırırsa faiz oranından ve masraf indiriminden yararlanabilir. Dönemsel olarak acentaların bankalarla yapmış oldukları anlaşmalar sonucunda müşterilere bazı özel faiz oranları sunulmaktadır.

0 – km olan araç için müşterinin aracı geçici olarak rehin alınıyor ve müşteriden kendisine herhangi birinin kefil olması istenmiyor. Vade süresi en fazla 60 aya kadardır ve aracı teslim etmek bedelinin 70-90 faizindeki kredi kullanılması mümkündür.

2’ci el olan araçlar için müşteriye herhangi birinin kefil olması gerekiyor. Maximum vade 60 aya kadardır ve aracı kasko etmek bedelinin 60-80 faizindeki kredi kullanılması mümkündür.

ING Bank Taşıt Kredisi Başvurusu İçin Hangi Belgeler Gerekmektedir?

ING Bank taşıt kredisine başvuru yapmak için şubeye gitmenize gerek yoktur. ING Bank sitesinden krediler bölümüne girip, ardından taşıt kredisi Başvuru formuna tıklayarak bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. ING Bank taşıt kredisi için gerekli olan belgeler; nüfus cüzdanınızın fotokopisi, gelir kaynağınızın olduğuna dair kanıt ve ikamet sahibi olduğunuza dair bir belge veya son zamana ait olan elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturası gerekmektedir.

ING Bank Taşıt Kredisi Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ!

ING Bank Taşıt Kredisi Hesaplama Nasıl Yapılır?

ING Bank taşıt kredisi hayal ettiğimiz, bunu almak imkansız dediğimiz otomobilleri bizlere bir adım daha yakın kılıyor. ING Bank avantajlı olarak taşıt kredisi faiz oranlarını sunarak, 0 ve 2. el taşıt kredisi için 4 yıla kadar vade sunabilmektedir.

ING Bank Taşıt Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

ING Bank Taşıt Kredisi Kampanyası

ING Bank’tan Kaskolu Taşıt Kredisi’ne özel olarak 1,33 faiz oranında bir kampanya kredisi sunulmaktadır. Bu kampanya 0 km ve 2’ci el taşıtlar için yapılmaktadır. 3 aydan – 48 aya kadar vade aralığı olan bu kampanyanın faiz oranları 3-6 ay içinde 1.04 faiz, 9-48 ay içinde 1.33 faiz oranındadır. Kredi tahsis ücreti ise toplamda kredi tutarının 0,5 faiz oranındadır. Olası kaza ve hayat sigortası yapmak zorunda değilsiniz. Sadece satın almış olacağınız aracı rehin olarak teminat için gösterebilirsiniz ve herhangi birinin size kefil olmasına gerek yoktur.

Taşıt Kredisi Kampanyası İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.