Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ING Pegasus Plus Kart

 

2007 yılında Türkiye’de hizmet veren Oyak Bank ile ING grubu anlaşmaya varmış ve Oyak Bank Hisselerinin %100’ünün ING Grubu’na satışı konusunda anlaşmaya varılmış, BDDK onayının ardından ING Türkiye, yurt dışında sürdürdüğü bankacılık hizmeti ve anlayışını Türkiye’ye taşımıştır.

Bankacılık anlayışı, nerede olursa olsun en hızlı ve kaliteli hizmeti verip en hızlı çözümü sunmak olan ING Bank, inovasyona ve dijital yaratıcılığa dayalı bankacılığı Türkiye’ye getirmek istemiştir. Bankacılık anlayışını müşteri beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda ve gelişmekte olan Türkiye’nin büyümesi ile uyumlu doğrultuda çalışmasını sürdüren ING Bank, Türkiye’de sadece bankacılık hizmeti yapmakla kalmayıp, Türk Ekonomisi’nin sorunlarına da değinmiş, bu bağlamda yaptığı araştırmalar sonucu düşük tasarruf oranlarının Türk Ekonomisi’ne en büyük zararı verdiğini vurgulamış olan ING Bank, Türkiye Tasarruf Eğilimleri araştırmasını yürütmektedir.

Ekonomik araştırmaların yanı sıra, ING Bank’ın Türkiye’ye hizmeti bununla kalmıyor, eğitim içerikli okur yazarlık ve finansal odaklı Turuncu Damla sosyal sorumluluk projesini başlatmıştır.

Sadece Bankacılıkla kalmayıp hizmet verdiği ülkede eğitim ve ekonomi alanlarında yardımcı olan, 40’tan fazla ülkede 53 binden fazla çalışanıyla hizmet veren ING Bank’ın, bir çok kampanya ve ayrıcalıklı hizmet özelliği bulunan Pegasus Plus Kart’ını bu yazıda inceleyecek ve hızlı başvuruda bulunabileceksiniz.

İng Pegasus Plus Kart, İng Bonus Card’ın tüm özelliklerini taşıdığı için, öncelikle Bonus Card ve diğer kartlara ve bazı kampanyaların detaylarına bakacağız.

ING BONUS CARD

Pegasus Plus Card’ta da uygulayabileceğiniz özellikleriyle kartın çok yönlü olmasını sağlayan Bonus Card’ı tanıyalım.

Bonus Card, Bonus puanlar kazandırıp bu puanları nakit para yerine kullanabileceğiniz bir karttır. Kazandığınız Bonus puanlarla Bonus Plus Card ve Bonus Premium Card’a terfi edebilirsiniz.

Asistanlık hizmetleriyle sağlık hizmetleri, sosyal hayat etkinlik yardımları ve çilingir hizmeti bile alabileceğiniz Bonus Card E-Ticaret ve Mail Order özelliklerine açık olarak gönderilir.

ING BONUS PLUS CARD

ING Bonus Card’ınızla kazandığınız bonuslarla Bonus Plus Card’a terfi edebiliyorsunuz, ayrıca başvuru yapmanıza gerek yok. Son 12 ay içinde yaptığınız harcamalar incelenir, özel kampanyalar ve ek kartınızla kazandığınız Bonus Puanlar dahil olmamak üzere, 75 puana ulaşaral Bonus Plus Card’a terfi edebilir ve böylelikle alışverişlerinizde daha çok bonus puan kazanabilirsiniz.

ING BONUS PREMIUM CARD

Bonus Premium Card da, Bonus Plus Card gibi başvurusuz, kazanılan bonus puanlarla terfi etme yöntemiyle elde edilir. Yine Bonus Plus Card gibi son 12 ayda yaptığınız harcamalarda, ek kartlar ve özel kampanyalardan kazanılan bonuslar hesaba katılmadan 150 bonusa ulaşan üyeler Bonus Premium Card’a terfi ederek harcamalarından daha fazla bonus puan elde edebilirler.

ING BONUS PLATINUM CARD

Bonus Card’ların tüm özelliklerine sahip olan Bonus Platinum Card’da , VIP Hizmet Paketi ile yurt içi ve yurt dışında bir çok restoran ve cafede %40’a varan indirimler kazanabilir, Hobi Paketi ile spor, sinema, müzik hobilerinizle ING ayrıcalıklı indirimlerle ilgilenebilir, Araç Bakım Paketi ile aracınızın bütün bakımlarını antfriz değişiminden klima bakımına kadar indirimli fiyatlarla yapabilirsiniz. Bütün bu hizmetlerden 0216 524 37 79 numaralı telefonu arayıp rezervasyon yaptırarak yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bonus Card Başvuru

Bu linkten Ad Soyad, T.C kimlik numaranız ve doğrulama kodunu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bonus Özelliği ile Yararlanabileceğiniz Kampanyalar

ING KREDİ KARTLARINA IKEA’DA 3 TAKSİT

ING kredi kartlarınızla, 31 Aralık 2016’ya kadar  IKEA’da yapacağınız alışverişlerinizde 3 taksit imkanını kullanabilirsiniz. Kampanyaya ING Bonus, Pegasus Plus ve Business Card’lar katılabilir.

ING PEGASUS PLUS CARD

ingplus

ING Pegasus Plus Card, Bonus Card avantajlarından yararlanırken, yaptığınız harcamalardan %0.5, Pegasus Havayolları’ndan  yaptığınız harcamalardan %2 uçuş puanı kazanabileceğiniz bir karttır. Bonus Card’ın taksitli ödeme ve Bonus Puan kazanma özelliklerini de barındıran Pegasus Plus Card’ı piyasadaki diğer kartlardan ayıran en önemli özelliklerinden biri müşteriden Kart Aidatı almamasıdır.

1 TL’nin 1 UçuşPuan’a eşit olduğu kartta, 5 TL ve üzeri UçuşPuan’ınızı ister flypgs’de bilet alımı ve ya ekstra hizmet alımında indirim, isterseniz alışverişte indirim olarak kullanabilirsiniz.

Bir ekstre dönemi boyunca Pegasus Plus Card’ınızın limitinin %0.5’i kadar UçuşPuan sahibi olabilirsiniz. Fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, sigorta ve kamu hizmetleri ile yol geçiş ücretleri UçuşPuan kazanımına dahil değildir.

Pegasus Plus Card, Bonus Card özelliklerine sahip olduğu için bu linkten Bonus Card için anlatılmış hesap özeti, minimum ödeme ve faiz bilgileri için bilgi alabilir, merak ettiğiniz konuların detaylı açıklamalarına bakabilirsiniz.

BAZI AVANTAJLI PEGASUS PLUS CARD KAMPANYALARI

1 Kasım 2016- 25 Mart 2017 tarihleri arasında Pegasus Plus Card sahipleri satın aldıkları biletin %20’sini UçuşPuan olarak geri alacaklar. Kampanya’dan yararlanmak için Pegasus Plus Card sahibi olmak ve flypgs.com’da üyelik almak yeterlidir.

Ayrıca Pegasus Plus Card’ın bayram dönemlerinde özel kampanyaları olabiliyor. Örneğin bir önceki bayram döneminde 2.000-2.999 TL arası harcamalarda 2, 3.000-10.000 TL arası harcamalarda 3 kat UçuşPuanı kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Pegasus Havayolları’ndan alınan biletlere indirim uygulandığı için, Pegasus Plus Card üyeleri tatil ve bayram dönemlerine özel fırsatlar ve kampanyalarla karşılaşabilir.

ING BANK PEGASUS PLUS CARD’A NASIL BAŞVURURUM?

Pegasus Plus Card sahibi olmak için, bu linke tıklayarak karşınıza çıkan sayfada, alttaki görseldeki T.C. Kimlik Numarası, Cep numaranız ve doğrulama kodu gibi alanları doldurarak başvurabilirsiniz.

2016-11-23_21-33-06

ING Pegasus Plus Kart Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.