Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

İş Bankası Bankamatik Kartları

Günümüzde hemen her insanın cebinde yer alan banka kartları, hayatımızı kolaylaştırmakta, bizlere fayda sağlamaktadır. Bankamatik kartlar sayesinde üzerimizde çok fazla para taşıma gereksinimi duymazsınız. Özellikle günümüzde artan hırsızlık olaylarına karşın bankamatik kartlar paranızı güvenli bir şekilde muhafaza ederek, gönül rahatlığıyla güvenmenizi sağlamaktadır. Kaybettiğiniz ya da çaldırdığınız banka kartınızı hemen bankanızı arayarak anında bloke ettirebilmeniz imkanı ile bu kartlara olan güveniniz gittikçe artmaktadır. Üniversite öğrencilerinin de çok sık kullandığı bankamatik kartlar, hiç kuşkusuz tüm vatandaşlarımızın sahip olduğu bir banka kartıdır. Tabi ki her bankanın kendine özgü hizmetleriyle müşterilerine sunduğu kartlar vardır. Biz bu yazımızda sizlere İş Bankası’nın sunduğu bankamatik kartlarına değinerek, gerekli bilgilendirmeyi yapacağız.

İş Bankası Bankamatik Kartları Nedir?

İş Bankası’nın müşterilerine sunduğu bankamatik kartları kullanıcılarına sunduğu avantajlarla kendi içinde gruplara ayrılmaktadır. İş Bankası’nın beş çeşit bankamatik kartı vardır. Bunlar;

  • İlk İmza
  • Visa Electron/MasterCard Maestro
  • İş’te Üniversiteli
  • Satranç Bankamatik Kartı
  • Kartal Bankamatik Kartı

İlk İmza Bankamatik Kartı

is-bankasi-ilk-imza-hesabi

İş Bankası’nın 18 yaş altı müşterilerine sunduğu İlk İmza Bankamatik Kartı ile, 12-18 yaş arasında ki kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamaktadır. Yurtiçinde, yurtdışında, tatilde, alışverişte, hafta sonu gezilerinizde kısacası nerede olursanız olun, İlk İmza Bankamatik Kartı’nız varsa nakit para taşımanıza gerek kalmadan istediğiniz alışverişleri ve/veya harcamaları yapabilir, her türlü para yatırma-çekme ve bakiye sorma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Visa Electron/MasterCard Maestro Bankamatik Kartı

visa

İş Bankası’nın müşterilerine sunduğu bir diğer Bankamatik Kartı, Visa Elctron/MasterCard Maestro’dur. Bu bankamatik kartı ile Türkiye’nin her yerinde 7 gün 24 saat para çekebilir, bireysel bankacılık işlemlerinizi yapabilir, müşteri numaranıza tanımlı tüm hesaplardan para çekebilir, Ortak ATM’ler ile tüm ATM’lerden nakit çekebilir ve bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Ayrıca yurtdışında da Electron veya Maestro amblemi taşıyan herhangi bir ATM’den para çekebilmeniz de mümkün kılınmıştır. İş Bankası bankamatiklerinden ve yurtiçinde diğer banka ATM’lerinden Bankamatik kartı nakit çekme limitiniz 1500 TL’dir.

Visa Electron/MasterCard Maestro ile yapacağınız alışverişlerde;

-Her alışverişiniz üzerinden Maxipuan kazanırsınız.

-Nakit taşıma riskinden kurtularak kendinizi güvende hissedersiniz.

-Üye işyerlerinin kampanyalarından yararlanarak puanlarınızı arttırabilirsiniz.

-MaxiNet güvenliği imkanıyla sanal ortamdan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

-Yaptığınız alışveriş tutarları bankanıza kayıtlı olan cep telefonunuza aylık olarak ücretsiz bir şekilde SMS gönderilmektedir.

-SOS(Sınırsız Otomatik Servis) özelliği sayesinde paranız yatırım hesabınızda değerlendirilirken bile alışveriş yapabilmeniz mümkün kılınmıştır.

-Vergi ve harç ödemelerinizi bu bankamatik kartınız ile kolayca yapabilirsiniz.

İş’te Üniversiteli Bankamatik Kartı

uni

Yaşamınızı kolaylaştıran bankamatik kartlarından biri İş’te Üniversiteli’dir. Üniversite öğrencileri için tasarlanmış bankamatik kartı ile bankacılık işlemlerinizi özgürce yapabilmeniz mümkündür. İş’te Üniversiteli Bankamatik Kartlarınız, Electron Bankamatik Kartları ile aynı özellikte olmakta sadece tasarımı farklıdır.

Satranç Bankamatik Kartı

satranc

İş Bankası’nın Türkiye Satranç Federasyonu ile işbirliği sonucu hizmete sunduğu Türkiye Satranç Federasyonu Bankamatik Kartı, İlk İmza Bankamatik Kartı ile aynı özelliklere sahip olmasıyla beraber sadece tasarımı farklıdır. Türkiye Satranç Federasyonu Bankamatik Kartlarının ön yüzünde “lisans numarası” bilgisi yer almakta ve aynı zamanda Türkiye Satranç Federasyonu lisans kartı olarak da kullanabilmektedir.

Kartal Bankamatik Kartı

kartal

İş Bankası’nın İstanbul Kartal Belediyesi ile yaptığı işbirliği sonucu Kartal ilçesi sakinleri Kartal İlçesi Şubelerinden(Kartal Sanayi Bölgesi, Anadolu Adalet Sarayı, Cevizli, Kartal, Rahmanlar, Soğanlık-Kartal, Yakacık) Kartal Bankamatik kartı alabilirler. Kartal Bankamatik Kart bir nevi Kartal ilçesinde ikamet eden bireylere hazırlanmış kişiselleştirilmiş bir bankamatik kartıdır. Kartal Bankamatik Kart, Ada Kartal Hotel ve Kapadokya Kartal Hotel’de %25 indirim fırsatı sunmaktadır.

İş Bankası Bankamatik Kartları Başvuru

İş Bankası Bankamatik Kartına sahip olabilmek için size en yakın İş Bankası Şubesine giderek gerekli işlemleri gerçekleştirdikten sonra sahip olabilir ve kullanımına başlayabilirsiniz. Ayrıca 0 850 724 0 724 numaralı telefondan ve musteri.hizmetleri@isbank.com.tr  mail adresinden öğrenmek istediklerinizi ve tüm süreçler hakkında kafanıza takılan soruların cevaplarını şubeye gitmenize gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Size en yakın İş Bankası şubesi için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.