Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

İş Bankası Hızlı Kredi

İş Bankası Hızlı Kredi Nedir?

İş Bankası hızlı kredi, İş Bankası bireysel ihtiyaç kredisinin bir ürünüdür. Bu kredi türünün amacı, banka müşterilerinin daha hızlı ve daha kolay kredi sahibi olabilmelerini sağlamaktır. Siz de İş Bankası hızlı kredi başvurusunda bulunarak, birçok nakit sıkıntılarınızı kolayca giderebilirsiniz. İş Bankası hızlı kredi ile sahip olacağınız kredi miktarı maksimum 15.000 TL’ye kadar olmaktadır. Vade süresi üç yıla kadar olduğundan, ödemeleri sıkıntı çekmeden kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İş Bankası hızlı kredinin sunduğu en önemli özelliklerden biri de, başvuru işlemini istediğiniz zaman 7/24 gerçekleştirebilmenizdir.

İş Bankası Hızlı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası hızlı kredi başvurusunu internet bankacılığından, internet anasayfasından ve İşCep’ten 4402’ye SMS göndererek yapabilirsiniz. Aynı zamanda telefon şubesinden ve bankamatiklerden İş Bankası hızlı kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı takdirde İş Bankası şubesine gitmenize gerek kalmadan, seçtiğiniz kredi tutarı banka tarafından nakit olarak hemen hesabınıza aktarılacaktır.

  • İnternet bankacılığından başvuruda bulunabilmek için, kredilerim ya da başvuru ürünleri menüsüne tıklayarak sizden talep olunan işlemleri yerine getirmeniz gerekir. Aynı zamanda aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayıp, resimde gördüğünüz üzere gereken alanları doldurup devam butonuna basarak, başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

iş bankası

Hızlı Kredi İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

  • İnternet sitesinden başvuruda bulunabilmek için, anasayfa bölümünün alt kısmında yer alan başvurular butonuna tıklamanız gerekir.
  • İşCep’ten başvuruda bulunabilmeniz için, öncelikli olarak cep telefonunuza bu uygulamayı yüklemeniz gerekiyor. Daha sonra başvurular menüsünün alt kısmında yer alan kredi seçeneğini kullanarak, başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Cep telefonunuzdan başvuruda bulunabilmek için, NAKİT yazıp boşluk bırakıp, TC kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıp, kredi tutarınızı yazıp boşluk bırakıp ve aylık kazancınızı yazıp 4402’ye SMS olarak göndermeniz gerekiyor. Misal: (NAKİT 12345678987 20000 3000)
  • Telefon şubesinden başvuruda bulunabilmek için, 0 850 724 0 724 çağrı merkezini aramanız gerekiyor. Eğer henüz banka müşterisi değilseniz, başvuruda bulunabilmek için cep telefonunuzdan arama yapmanız gerekiyor.
  • Bankamatiklerden başvuruda bulunabilmek için, kartlı işlem menüsünden daha fazlası-başvurular-kredi butonuna tıklamanız, kartsız işlem menüsünden ise başvurular-kredi adımları butonuna tıklamanız gerekiyor.

İş Bankası Canlı Yardım

İş Bankası’nın müşterilerine özel sunduğu avantajlardan biri Canlı Yardım’dır. İş Bankası hızlı kredi ile anında kredi sahibi olduğunuz gibi, Canlı Yardım ile de anında gerekli bilgilere sahip olabileceksiniz. Canlı Yardım’ın sunduğu avantajlar aşağıdaki gibidir;

  • İş Bankası müşteri temsilcisi ile anında online olarak görüşme yapabileceksiniz.
  • Tüm bankacılık kanalları ile ilgili gerekli bilgilere anında sahip olabileceksiniz.
  • Adınızı, soyadınızı ve E-postanızı yazarak Canlı Yardım müşteri temsilcisine bağlanabilir, böylece genel bankacılık işlemleri ile ilgili gerekli bilgilere ulaşmış olursunuz.
  • Bankacılık sayfasında yer alan Canlı Yardım linkine tıklayarak ve bireysel internet şubesinin yukarı kısmında bulunan linke tıklayarak, hafta içi sabah saat dokuzdan akşam altıya kadar Canlı Yardım’a ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.