Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

Günümüzde birçok kişi tarafından tercih olunan kredilerden biri de, İş Bankası ihtiyaç kredisidir. İş Bankası müşterilerine çeşitli ihtiyaç kredileri sunmaktadır. Bu krediler; genel ihtiyaç kredisi, Eğitim kredisi, Emekli kredisi, Tüketici Destek kredisi, Arsa kredisi, 2/B kredisi, Yat kredisi, Faturalı Alışveriş kredisi ve Çevreci kredidir. İş Bankası ihtiyaç kredileri ile siz de birçok nakit sıkıntınızı kolayca giderebilirsiniz. Sunacağımız bu yazıda İş Bankası ihtiyaç kredisi hakkında gerekli tüm bilgilere sahip olacaksınız.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tüm hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz için, İŞ Bankası ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. Eğitimden sağlığa, evlilikten tatile ve bu gibi başka ihtiyaçlarınızı, kolaylıkla karşılayabilir, vade süresi 36 aya kadar olduğu için ödemeleri rahat bir şekilde bütçenize uygun düşük taksitlerle yapabilirsiniz.

İş Bankası’nın sunduğu tüm ihtiyaç kredisi ürünlerine başvuruda bulunabilmeniz için, bazı gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan İş Bankası şubesine gitmeniz yeterlidir. Aynı zamanda aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayıp, başvuru formunu doldurarak genel ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Aynı zamanda 0 850 724 0 724 çağrı merkezini arayarak, İş Bankası ihtiyaç kredisi ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Başvuru belgeleri;

  • Başvuru formu
  • TC kimlik numaranız, nüfus cüzdanınız ya da sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi
  • Çalıştığınız mesleğe göre gelir belgesi

iş bankası

İş Bankası İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Eğitim Kredisi

Gündelik yaşam tarzı zor olduğundan çocuklarınızın eğitim masraflarını karşılamak hiç de kolay olmuyor. Bu nedenle İş Bankası çocuklarınızın eğitim masraflarının tamamını karşılayabilmeniz için, sizlere eğitim kredisini sunmaktadır.

Eğitim kredisini öğrenci kayıt belgesini ya da okul ücretini göstererek kredi tutarını okul hesabına aktarabilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz fatura karşılığında krediyi nakit olarak alabilirsiniz.

Emekli Kredisi

İş Bankası emekli kredisi ile, emekli maaşlarını İş Bankası’na aktarmış olan tüm emekliler, ayda bir kere taksit ödeme ya da üç ayda bir ödeme işlemine bağlı olarak, emekli kredisinden faydalanabilirler.

Tüketici Destek Kredisi

Tüketici destek kredisi emekliler ve serbest meslek sahiplerine yönelik tasarlamış bir kredi türüdür. Bu kredi ile tüm nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Bu kredi sahibi olanlardan konut değişimi hariç herhangi bir vergi alınmayacaktır.

Arsa Kredisi

Eğer siz de arsa alarak yatırım yapmayı düşünüyorsanız, İş Bankası’nın sunduğu arsa kredisini kullanabilirsiniz.

Arsa kredisi ile satın almak istediğiniz arsanın satış değerinin % 50 kadarına sahip olabilirsiniz.

2/B Kredisi

  • Siz de 2/B kredisine 120 aya kadar varan vade ile kolayca sahip olabilirsiniz.
  • Ödemeleri bütçenize göre ayarlayıp, düşük taksitlerle kira öder gibi ödeme yapabilirsiniz.

Yat Kredisi

Yat kredisi ile arzu ettiğiniz tekneye İş Bankası’nın avantajlı ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.

Nakit blokaj ya da gayrimenkul ipoteği ile kullanabileceğiniz yat kredisi başvurusu için, gerekli belgeler ile birlikte size en yakın İş Bankası şubesine gitmeniz yeterlidir.

Faturalı Alışveriş Kredisi

Firmalardan almış olacağınız beyaz eşya, bilgisayar, televizyon ve bu gibi başka ürünler için faturalı alışveriş kredisini kullanabilirsiniz. Bunun için sadece ödediğiniz faturayı bankaya göstermeniz yeterlidir. Kredinin ödemesi size değil doğrudan ürünü satan firmaya yapılacaktır.

Çevreci Kredi

Çevreci kredi ile yapabileceğiniz işlemler;

  • İkamet edilen binanın zemin, duvar ve tavanının ısı veya su yalıtımı
  • İkamet edilen hanenin pencerelerinin iki camlı ya da üç camlı sistemlerle değiştirilmesi
  • İkamet edilen hanede doğalgaz dönüşümünün gerçekleştirilmesi
  • İkamet edilen binanın merkezi ısıtma sistemine geçirilmesi ve bu gibi başka işlemler

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

İş Bankası ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini yaparak, aylık ve toplamda ne kadar ödeme yapacağınızı önceden inceleyerek, kredinizi bütçenize göre ayarlamış olursunuz. Aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak İş Bankası ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

is bankası

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.