Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

İş Bankası İmece Kart

Fide, zirai ilaç, yem, İş Bankası bilindiği üzere ülke genelinde faaliyetlerini gösteren köklü bir bankadır. Türkiye İş Bankası’nın kuruluş yılları çok eskilere dayanmakla beraber kurulduğu yıldan itibaren ülkemiz içerisinde yaşayan her kesimden insana her türlü desteği vermektedir. Bu yüzden Türkiye İş Bankası geniş imkânları, köklü geçmişi ve müşterilerine olan eşsiz destekleri ile ülkemiz içerisinde köklü ve saygın bir yer edinmiştir. Aynı zamanda Türkiye İş Bankası her türlü bankacılık alanında faaliyetler göstermiş ve halende göstermektedir. Bu yüzden günümüz bankacılık sektöründe yaptığı yeni açılımlarla ülke insanımız tarafından güvenle kullanılmaktadır. Biz de bu yazımızda İş Bankası İmece Kart‘tan bahsedeceğiz.

Türkiye İş Bankası bireysel bankacılık, kurumsal bankacılık, tarımsal bankacılık ve kredi hizmetleri gibi alanda birçok proje başlatmış ve başlattığı projelerin birçoğunu da gerçekleştirmiştir. Yaptığı bütün projelerin temelinde ülkemizin ekonomisini kalkındırmaya yönelik geliştirmeler bulunmaktadır. Günümüzde ülkemizin ekonomisinin en büyük kısmını bildiğimiz gibi tarımsal faaliyetler oluşturmaktadır. Bu yüzden ülke ekonomisini geliştirmeye yönelik bütün çalışmalar tarımsal faaliyetleri geliştirmeye yöneliktir. Bu yüzden İş Bankası tarım sektörünün temel taşı olan çiftçilere birçok imkân ve hizmet sunmaktadır. Bu imkân ve hizmetler gerek kredi kartları, gerekse İş Bankası sayesinde elde ettikleri indirim veya kazançlar olsun birçok çeşit kısımdan oluşmaktadır. İş Bankasını tarım faaliyetlerinde çiftçilerimize destek olması amacı ile çıkarmış olduğu önemli kartlardan birisi de İş Bankası İmece Karttır. Bu kart İş Bankası tarafından çeşitli avantajlar ile çiftçilerimize sunulmuştur.

İş Bankası İmece Kart çiftçilerin ihtiyaç duydukları birçok araç ve gereç harcamalarına kredi sağlamaktadır. Bunlar başlıca fide, yem, zirai ilaç, gübre, mazot (akaryakıt) ve tohum gibi tarımsal donanımlar bütünüdür. Aynı zamanda bankamatik kartı olarak da kullanılabilen bir karttır. Kısacası bu kart sizin farklı ihtiyaçlarınıza bir seferde cevap verebilmek için çıkarılmış bir karttır. İş Bankası İmece Kart, gerek bankamatik kartı olarak gerekse zirai ihtiyaçlar için kredi sağlayan bir karttır.

İş Bankası İmece Karta Bağlı Sunulmuş Olan Tarımsal Kredinin Sunduğu Avantajlar

İş Bankası İmece Kartın kendi bünyesi içerisinde çiftçilerimize özel olarak sunulmuş olan tarımsal kredinin birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlar çiftçilerimizin yükünü azaltmaya yönelik olup uzun vadede kâr getiren bir karttır. Uygulanan faizsiz dönemli alışveriş imkânı sağladığından dolayı normale göre az olduğu için kârlı bir kart statüsündedir. Aşağıda sizlere listelenmiş bir şekilde İş Bankası İmece Kartın avantajlarından bahsettik.

  • İş Bankası İmece Kart kullanıcılarına bir tarımsal alanda kullanılabilecek bir kredi vermektedir. İş Bankası İmece Kartı ile İş Bankası ile anlaşması bulunan bütün işyerlerinden yapılan bütün tarımsal akanda yapılan alışverişlerinde üretici olan çiftçilerimize bir dönemi kapsayan faizsiz alışveriş imkânı sağlamaktadır.
  • İmece Kartın sunduğu çeşitli vade ödeme şekilleri sayesinde, karta bağlı alınan kredinin ödeme planı hasat toplanma dönemine uygun bir şekilde en fazla 1 sene olarak belirlenebilir. Yani hasat döneminize göre kredinizi ödemeyi 1 yıl vadeli şekilde rahatlıkla ayarlayabilirsiniz ve bu 1 yıl vade imkânı ile kendinizi maddi anlamda herhangi bir sıkıntıya sokmanıza gerek kalmamaktadır.
  • Eğer ki alışveriş tutarınızı faizsiz dönem içerisindeki bir zamanda veya faizsiz dönem sonunda ödemeniz halinde size herhangi bir faiz uygulanmayacaktır. Ancak size sunulmuş olan faiz ödemediğiniz dönem süresi, alışverişi yaptığınız işyerinin anlaşmasına göre farklı ürünlerde farklılık gösterebilmektedir.
  • Yaptığınız alışverişlerin toplam tutarı, kart sahibine verilmiş olan İş Bankası İmece Kartın kredisinden karşılanır.
  • Aynı zamanda İş Bankası İmece Kart size puan avantajı sağlamaktadır. Size sağlanan bu puan İş Bankası İmece Kart ile anlaşmalı olan ve puan kazanma fırsatını sunan üye işyerlerinden yapılacak mazot alımları dışında kalan bütün alışverişlerinizde, toplam tutara göre İmece Puan olarak hesabınıza tanımlanmaktadır ve bu puanlar üye işyerlerinde yapılan diğer bütün alışverişlerde kullanılabilmektedir.
  • İmece Kart ile bütün İş Bankası şubelerinden 3 ay faiz ödenmeyen dönem ve hasatlarda geri ödeme olanakları ile Tarsim Sigortası yapılabilmektedir.

Bunların dışında aynı zamanda İmece Kart bankamatik kartlarının özelliklerine sahiptir.

  • Bankamatik özelliği ile ülkedeki bütün İş Bankası ATM’lerinden ne zaman isterseniz bütün bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Normal bankamatik kartlarında olduğu gibi gibi bu kartınız ile fatura ödeme, bakiye öğrenme, para yatırma, para çekme,  yatırım işlemleri, havale, vb. bütün bankacılık hizmetlerinden de rahatlıkla faydalanabilirler.
  • Ayrıca İmece kartların ilişkilendirilmiş olan vadesiz mevduat hesapları üzerinden POS cihazları ile alışverişler yapabilecek ve yurtiçi veya yurtdışındaki bütün ATM’lerden rahatlıkla para çekim işlemleri yapabileceklerdir. Bankamatik özelliği kullanılarak yapılacak alışverişlerden İmece Puan yerine MaxiPuan kazanabileceklerdir.

imece-kart-720x300

İş Bankası İmece Kart için Türkiye İş Bankası’nın hazırlamış olduğu detaylı bilgilendirme sayfasına ulaşmak için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayınız.

İş Bankası İmece Kart hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için yapmanız gereken size en yakın olan Türkiye İş Bankası şubesine gitmektir. Oradan sizden istenilen belgeleri ve koşulları detaylıca öğrenebilir ve rahatlıkla başvurunuzu yapabilirsiniz. Size en yakın olarak bulunan İş Bankası şube ve ATM’lerini öğrenmek için sizlere aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

Türkiye İş Bankası şube ve ATM listesine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Türkiye İş Bankası İmece Kart bilgilendirme sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.