Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

İş Bankası İnternet Bankacılığı

İş Bankası İnternet Bankacılığı Nedir?

Günümüzde toplumsal olarak en çok tercih edilen internet bankacılığından biri de, İş Bankası internet bankacılığıdır. İş Bankası internet bankacılığı avantajları ile siz de bankacılık işlemlerinizi daha kolay, daha güvenli ve daha hızlı bir şekilde yapabileceksiniz. Bu avantajlar aşağıdaki gibidir;

  • e-Devlet kapısına şifre gerekmeden hızlıca giriş yaparak SGK hizmet dökümünü, SGK emekli aylığı bilgisini, vergi borcunuzu sorgulama, askerlik işlemleri, üniversite e-kayıt, olası davanızla ilgili dosya takibi gibi işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
  • İnternet şubesi iletişiminizi istediğiniz gibi değiştirebilir, sevdiklerinizin veya arkadaşlarınızın fotoğraflarını yükleyerek onların hesabına kolay bir şekilde para transferi yapabilirsiniz.
  • Banka hesabınız ile yaptığınız tüm işlemleri istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.
  • Borsa işletme platformu üzerinden, borsada yaşanan son değişikleri canlı olarak ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
  • Tüm yapacağınız bankacılık işlemlerini, dünya standartlarında bulunan güvenlik önlemleri ile yapmış olursunuz.
  • İster fatura ödemelerinizi, ister kiranızı, isterse de başka bankaya olan kredi borcunuzu İş Bankası internet bankacılığı ile aylık olarak ödeyebilir, isterseniz de siz hiç vakit harcamayarak otomatik ödeme talimatı verip banka tarafından ödenmesini sağlayabilirsiniz.

İş Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

İş Bankası internet bankacılığı şifre sahibi olabilmenin üç yolu vardır. Birinci yol size en yakın olan İş Bankası şubesine giderek başvuruda bulunmanız, ikinci yol eğer banka müşterisiyseniz 0850 724 0 724 İş Bankası çağrı merkezini arayıp şifre talebinde bulunmanız, üçüncü ve en kolay yol aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayıp online olarak Anında Şifre talebinde bulunmanızdır.

Anında Şifre talebinde bulunabilmeniz için, linke tıkladıktan sonra açılacak sayfada müşteri tipini seçip daha sonra resimde gördüğünüz gibi müşteri ya da TC kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı yazıp devam butonuna basınız. Üçüncü aşamada mobil onaylanma, dördüncü aşamada kart bilgilerinizi ve en son yeni şifrenizi yazarak devam butonuna basınız. Böylece siz de şifre sahibi olarak, İş Bankası internet bankacılığının sunduğu tüm ürünlerden faydalanabilirsiniz.

iş1

İnternet Bankacılığı Anında Şifre İçin TIKLAYINIZ!

Eğer henüz banka müşterisi değilseniz, aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayınız. Açılan sayfada gerekli alanları doldurarak devam butonuna basınız. Bu şekil beş adımda başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız. Başvurunuzun cevabı en kısa zamanda sizlere bildirilecektir. Başvurunuz onaylandığı takdirde size en yakın olan İş Bankası şubesine gidip kredi kartı sahibi olarak, siz de İş Bankası internet şubesi avantajlarından yararlanabilirsiniz.

İş Bankası Anında Başvuru için TIKLAYINIZ!

İş Bankası İnternet Bankacılığına Giriş Nasıl Yapılır?

Şifrenizi aldıktan hemen sonra, İş Bankası internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Böylece şubeye gitmeye gerek kalmadan birçok bankacılık işlemini yapabilirsiniz. Giriş yaptığınız zaman açılan ilk sayfada müşteri veya TC kimlik numaranızı ve cep telefonunuza gelen geçici müşteri şifresini yazıp devam butonuna basınız. En son olarak İş Bankası’nın öne sürdüğü sözleşmeyi kabul ederseniz, kalıcı olarak parola ve şifrenizi belirleyerek internet bankacılığına giriş işlemlerini tamamlamış olacaksınız.

iş2

İş Bankası İnternet Bankacılığına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Eğer internet bankacılığı giriş şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre oluşturmak istiyorsanız, 0850 724 0 724 İş Bankası çağrı merkezini arayıp şifrenizi öğrenebilir veya yeni bir şifre oluşturma işlemini yapabilirsiniz.

  • Siteye giriş yaptığınız zaman resimde göründüğü üzere Canlı Yardım butonuna tıklayarak, internet bankacılığı ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.