Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

İş Bankası Kredi Başvurusu

Türkiye İş Bankası kredi başvurusunun nasıl yapılacağını öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını inceleyiniz, aynı zamanda kredi başvurusu için şartlar nelerdir ve kredi başvurusu için gerekli evraklar hakkında da bilgi almanız mümkündür.

İş Bankası Türkiye’nin en eski ve köklü bankalarından birisi olarak bu sektörde yer almaktadır. İş Bankası kredi ihtiyacında insanların en çok tercih etmiş olduğu banka olarak Türkiye’de yerini korumaktadır. Kişilerin en çok rağbet ettiği bankalardandır. Farklı kredi türleri vardır ve bunlar bireysel ihtiyaç kredileri, taşıt ve konut kredileridir. İş Bankası bireysel ihtiyaç kredileri, taşıt ve konut kredileri konusunda hızlı ve kolay kredi verme konusunda oldukça önde olan bir bankadır. Müşterilerinin zamanlarından çalmaz ve işlerinin hızlı bir şekilde hallederler. Esnafların ve işletmelerin ticari kredi taleplerinde de oldukça hızlı prosedürü bulunan bir bankadır.

Kredi notu yüksek olan kişiler ve sicilinde herhangi bir sorun görünmeyen kişiler İş Bankası’na yapmış oldukları kredi başvurusunun onayını çok kısa bir süre içerisinde alabilmektedirler. Her bankada olduğu gibi İş Bankası’nda da kredi ödeme taksitlerinde aksatma yaşatmayan müşteriler bankaların daimi müşterisi olmaktadır. Bu müşterilere İş Bankası ayrıcalıklar sunmaktadır ve müşteriler bu ayrıcalıklardan yararlanabilirler. Türkiye İş Bankası kredi başvurusu yapmak isteyenlerin önünde birden çok seçenek vardır. İsteyen müşteriler başvurularını internet, SMS ve telefon ile yapabilmektedirler. Müşteriler kendileri için kolay olan yolu seçebilirler.

SMS İle İş Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birçok bankada olduğu gibi Türkiye İş Bankası’nda da SMS ile kredi başvurusu yapılmaktadır. Cep telefonunuz mesaj bölümüne “NAKİT” boşluk “TC kimlik no” boşluk “kredi tutarı” boşluk “aylık net gelir”  bilgilerinizi yazınız ve 4402’ye kısa mesaj olarak gönderiniz. SMS’i gönderdikten kısa bir zaman sonra cep telefonunuza SMS ile kredinizin onaylanıp onaylanmadığıyla ilgili bilgi gelecektir. Eğer olumlu yanıt almışsanız ise yapmanız gereken son şey hemen en yakın bir İş Bankası şubesine gitmektir.

Online İş Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bir başka İş Bankası kredi başvurusu seçeneği ise bankanın web sitesine girerek internet üzerinden yapılmaktadır. Buradan yapacağınız başvuru için size bir link verdik, bu linke tıklayınız. Açılacak sayfada sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz olarak giriniz ve Devam butonuna tıklayarak İş Bankası kredi başvurusuna devam ediniz.

874512

Online İş Bankası Kredi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Telefon İle İş Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankası’nın sağlamış olduğu diğer bir başvuru yöntemi ise telefon ile yapılan kredi başvurusudur. Hızlı sonuç almak isteseniz 7/24 hizmetinizde olan 0850 724 0 724 no’lu telefonu aramanız yeterlidir. Sizi bir müşteri temsilcisi karşılayacaktır ve onunla kredi konusunda görüşebilirsiniz. Müşteri temsilcisiyle kredi başvurusu yapabilir ve hemen onay alabilirsiniz. Eğer onay aldıysanız müşteri temsilcinizden kredi için gerekli olan belgeleri de öğrenebilirsiniz ve bu belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Artık yapmanız gereken tek basamak kalıyor ve bu da hemen bir İş Bankası şubesine uğrayarak kredi işlemlerinizi tamamlamak.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.