Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Nakit ihtiyaçlarımızı karşılamak bir çoğumuz farklı bankalardan kredi kartlarına sahip olmaktayız. Bir çok kredi kartı ile ihtiyaçlarımızı karşılayabilmenin yanı sıra, bankaların anlaşmalı olarak kredi kartlarına özel sunduğu bir takım avantajlardan da yararlanabilmekteyiz. Günümüzde Türkiye’de müşterilerine nakit sağlayabilmekten ziyade farklı avantajlar sunabilen kredi kartlarından biride İş Bankası kredi kartıdır. Bu yazımızda sizlere İş Bankası kredi kartı ve İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu ile ilgili gerekli bilgileri sunacağız. Yazımızın sonunda İş Bankası kredi kartlarına nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenecek ve İş Bankası kredi kartı başvuru sonucuna nereden ve nasıl ulaşabileceğinizi bilmiş olacaksınız. İş Bankası müşterilerine Maximum ve Maximiles kredi kartları ile farklı avantajlar sunmaktadır. Bu kartlarla ilgili detaylı bilgileri aşağıda sizlere sunmaktayız.

İş Bankası Maximum Kart

Maximum kart ile Türkiye’de ve yurt dışında VISA ve MasterCard amblemi olan tüm iş yerlerinde kolayca alışveriş yapabilir ve yaptığınız alışverişler zamanı MaxiPuan kazanmış olusunuz. Kazandığınız MaxiPuan’ları isterseniz anında harcayabilir, isterseniz de biriktirerek bir sonraki alışverişleriniz zamanı kullanabilirsiniz. Kazanacağınız MaxiPuan oranları yapılan anlaşmalar üzere her iş yerine göre değişmekte olacaktır. Maximum kart ile yapabileceğiniz alışveriş limitini kartınıza sahip olduğunuz kendiniz belirlemiş olusunuz. Geri ödemelerinizi İş Bankası internet şubesinden, telefon şubesinden, ATM’lerden , İşCep’ten, İşPad’dan, PTT online şubelerinden ve EFT ile diğer bankalardan yapabilirsiniz. Maximum kart kendiliğinde Maximum TEMA, Maximum Premier, Maximum Gold, Maximum Platinum ve İşte Üniversiteli olmak üzere farklı çeşitlere bölünmektedir. Bu Maximum kart çeşitlerinin her birli kendiliğinden farklı avantajlar taşımaktadır. Bu avantajlar ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, 0 850 724 0 724 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

iş4

İş Bankası Maximiles Kart

Maximiles kart uçuşlarınızı daha kolay bir şekilde yapabilmeniz için İş Bankası tarafından tasarlanmış olan bir kredi kartıdır. Maximiles kartı ile hedef tutturma, uçuş tablosu ve bu gibi diğer işlemlerle ile uğraşmaya gerek kalmadan, nereye ve ne kadar zamana uçacağınızın kararını siz vermiş olursunuz. Bu kart ile yapacağınız alışverişler zamanı MaxiMil kazanmış olursunuz ve kazandığınız MaxiMilleri Türkiye’deki uçuşlar zamanı birebir değerli, yurt dışındaki uçuşlar zamanı ise 1,5 veya 2 kat değerli kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra Maximiles kart ile istediğiniz zaman nakit avans çekebilir, çektiğiniz avansı taksitlendirebilir ve ihtiyacınız olan diğer tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Maximus ve Maximiles kredi kartlarına nasıl başvuru yapabileceğinizi aşağıda sizlere sunmaktayız.

iş3

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yukarıda görmüş olduğunuz tüm avantajlardan yararlanabilmeniz için tek yapmanız gereken İş Bakası kredi kartı başvurusunda bulunmanızdır. Maximus ve Maximiles kredi kartlarına başvuruda bulunabilmek için aşağıda gördüğünüz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz üzere sahibi olmak istediğiniz kredi kartını seçiniz. Daha sonra gerekli alanları doldurarak başvur butonuna tıklayınız. Böylece kolay bir şekilde başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız ve başvurunuzun cevabı en kısa zamanda sizlere bildirilecektir. Başvurunuzun cevaplandırılmaması durumunda İş Bankası kredi kartı başvuru sonucuna nasıl ulaşabileceğinizi aşağıda sizlere sunmaktayız.

iş1

İş Bankası Kredi Kartı İçin TIKLAYINIZ!

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucuna Nasıl Ulaşılır?

İş Bankası kredi kartına başvuru yaptıktan sonra, İş Bankası kredi kartı başvuru sonucuna ulaşarak başvurunuzun cevabını öğrenebilirsiniz. İş Bankası kredi kartı başvuru sonucuna internet üzerinden kolay bir şekilde ulaşılabilmektedir. Bunun için aşağıda gördüğünüz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi gerekli alanları doldurarak devam butonuna basınız. Bir kaç adımda işleminiz tamamlanacaktır ve sizde İş Bankası kredi kartı başvuru sonucuna ulaşmış olacaksınız.

  • İş Bankası kredi kartı veya İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu ile ilgili olsa bir sorunuz için, 0 850 724 0 724 İş Bankası çağrı merkezini arayabilirsiniz.

iş2

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.