Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartları tüketicilerin anlık ihtiyaçlarına finansal destek sağlamak amacı ile çıkmış ürünlerdir. Tüketicilerin temel ya da özel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yapmakta olduğu alışverişlere kredi imkanı sağlayarak hem ihtiyaçların giderilmesine destek olup hem de ödemelerin taksitlendirilmesi yoluyla tüketicileri dar boğaz durumundan kurtarmaktadır. Kredi kartı kullanımında dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Bunlardan birisi doğru kredi kartı ürününü kullanmak olarak karşımıza çıkmaktadır. İş Bankası farklı müşteri grupları için farklı ürünler geliştiren bir bankadır. İş Bankası müşterilerin farklı noktalarda ihtiyaçlara sahip olduklarını görüp ürünlerinde farklılaşmaya gitmiştir. İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunmadan önce bankanın kredi kartı ürünlerini iyi araştırmak gerekir. İş Bankası kredi kartı ürünleri; Maximum TEMA, Maximum Kart, Maximum Premier Kart, Maximum Gold Kart, Maximum Platinum Kart, İş’te Üniversiteli Kart ve Makro Maximum Kart olarak ayrılmıştır. Maximiles kart özellikli kredi kartları ise; Maximiles ve Maximiles Select kart olarak da diğer kartlardan ayrı özelliklere sahip 2 kredi kartı daha bulunmaktadır. Yazımızın sonunda sizlere bu kredi kartı ürünleri hakkında daha detaylı bilgi edinebileceğiniz bir link paylaşacağız. İş Bankası kredi kartı ürünleri hakkında detaylı bilgi edindikten sonra gerçekleştirmemiz gereken İş Bankası kredi kartı başvurusu adımlarını yazımızın devamında sizlere açıklayacağız.

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

İş Bankası kredi kartı ürünleri hakkında detaylı bilgi edindikten sonra İş Bankası internet sitesi üzerinden “Hızlı Kredi Kartı Başvurusu” hizmetinden yararlanabilmekteyiz. Hızlı İş Bankası kredi kartı başvurusu sayfasına ulaşmak için yazımızın sonunda sizlerle bir link de paylaşacağız. İş Bankası kredi kartı başvurusu sayfasına girdiğimizde aşağıdaki görselle aynı içeriğe sahip internet sayfası ile karşılaşmaktayız.

Görseldeki 1 numaralı alanda İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunmak istediğimiz kredi kartı ürününü seçmemiz gerekmektedir. Bilmemiz gereken bilgilerden birisi hızlı İş Bankası kredi kartı başvurusu uygulamasından İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunabileceğimiz gibi kısa mesaj özelliğinden faydalanarak da İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunabilmekteyiz. Fakat bu özellik bazı kredi kartı ürünleri için gerekli olmaktadır. Bu ürünler dışında kalan kredi kartları için İş Bankası şubelerine uğramanız ya da sizlere İş Bankası kredi kartı başvurusu adımlarını anlatacağımız kredi kartı uygulamasından yararlanmanız gerekmektedir. 1 numaralı alanda başvuruda bulunacağımız kredi kartı ürününü seçtikten sonra 2 numaralı alanda T.C. kimlik numaranızı eksiksiz ve doğru bir biçimde girmeniz gerekmektedir. Maximum, Maximiles ve İş’te Üniversiteli kredi kartı ürünlerinin başvuru ekranında 2 numaralı alanın üst kısmında temassız kredi kartı seçeneği çıkmaktadır. Bu alandan kredi kartınızın temassız ödeme özelliğine sahip olup olmayacağının kararını verebilmektesiniz. 2 numaralı alanı eksiksiz ve doğru bir biçimde girdikten sonra 3 numaralı alanda bankanın başvuruda bulunmak isteyen kişi ile iletişim kurabilmesi için ulaşılmasını istediği cep telefonu numarasını girmesi gerekmektedir.

4 numaralı alana geçtiğimizde başvuruda bulunacak olan kişinin aylık ortalama net gelir bilgisini girmesi banka tarafından istenmektedir. Bu bilgi başvuruda bulunulan kredi kartı ürünü için yeterli ödeme koşullarının sağlanıp sağlanamayacağı konusunda bankaya referans olmaktadır. 5 numaralı alanda başvuru aşaması için ek işlemler seçebileceğiniz alana yer verilmiş. Bu alanda başvuru süreci için aranmak isteyip istemediğinize karar verebilirken aynı zaman başvuru sürecini hızlandırmak adına ek alanları doldurmayı da isteyebilirsiniz. Son olarak 6 numaralı alana geldiğimizde banka müşteri bilgilerinin gizliliğini korumak için güvenlik kodu uygulamasına yer vermiş. Bu alanda sizler için belirlenmiş olan tek kullanımlık doğrulama kodunu eksiksiz ve doğru bir biçimde sizler için ayrılmış olan alana kodlamanız vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliği açısından önemlidir. Bütün bilgileri talebiniz doğrultusunda girmiş ve İş Bankası kredi kartı başvurusu sürecine devam etmek istiyorsanız 6 numaralı alanda bulunan “Başvur” simgesine tıklamanız başvurunuzun gerçekleştirilmesi için yeterli olacaktır.

İş Bankası Maximum Özellikli Kredi Kartları İçin TIKLAYINIZ!

İş Bankası Maximiles Özellikli Kredi Kartları İçin TIKLAYINIZ!

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.