Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

İş Bankası Privia Kredi Kartı

Her geçen gün bankalar yeni ürün ve hizmetleriyle birleştirdiği kartları müşterilerine sunarak hizmet vermektedir. Bankacılık sektöründe zirvede olan İş Bankası, çeşitli kredi kartları ile müşterilerine birçok avantaj sunmaktadır. Ülkemizde bireysel ve ticari anlamda hizmet veren en büyük özel banka olarak bilinen İş Bankası’nın kredi kartı hizmetleri de gelişmiştir. İş Bankası’nın sunduğu kredi kartı çeşitlerinden birisi de “Privia Kredi Kartı”dır. Bu yazımızda Privia Kredi Kartı’nın sunduğu avantajlar, verdiği hizmetleri sizlere aktaracağız. Privia Kredi Kartı, özel bankacılık müşterilerine özel olarak verdiği ürün ve hizmetleri sunmada aracılık etmektedir.

İş Bankası Privia Kredi Kartı Nedir?

Privia Kredi Kartı, İş Bankası’nın özel müşterilerine sunduğu özel bir kredi kartıdır. Privia ile yalnızca bankacılık hizmetlerinde değil hayatın her alanında alacağınız hizmetler ile özel hissedeceğiniz bir kredi kartıdır. Privia Kredi Kartı kullanıcısı olduğunuz andan itibaren tatilde, hava alanlarında, alışverişte vb. gittiğiniz her yerde kartınızın size sunmuş olduğu prestiji ve güveni yanınızda hissedeceğiniz bir karttır. Privia, özel bankacılık müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde geliştirilmiş, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmış ve kullanıcılarına asistanlık hizmeti vererek, müşterilerine tüm yurt içi ve yurt dışı şubelerde sıra beklemeden doğrudan şube müdüriyeti ya da özel bankacılık müşteri ilişkileri yöneticileri aracılığıyla öncelikli be birebir hizmet alabilmektedirler.

Privia Kredi Kartı Neler Sunar?

-Avantajlı seyahat ve ucaç bileti alımı

Privia Kredi Kartı’nızla yaptığınız alışverişlerde biriken Maxipuanlarınızı kullanarak uçak bileti veya seyahat hizmeti alabilmeniz mümkündür. Maxipuanlarınızı, seyahat hizmeti ve yurtiçi uçak bileti alımında üç kat değerli şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca yurtdışı uçak bileti alımlarınızda ise beş kat değerli olarak kullanabilirsiniz. Privia Kredi Kartı müşterilerine özel 0212 473 83 83 numaralı telefondan uçak bileti veya seyahat hizmeti alımlarınızı gerçekleştirebilmeniz de mümkün kılınmıştır. Ek olarak bilet alırken “Uçak Bileti” sayfasından da yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinizi vakit kaybetmeden kolayca alabilmeniz sağlanmıştır. Eğer bilet alırken maxipuanınız yeterli değilse veya hiç maxipuanınız olmasa bile uçak bileti veya seyahat tutarı kadar avans maxipuan kullanabilirsiniz.

Privia Kredi Kartı’nız ile Visa Lüks Oteller Koleksiyonu (Visa Luxury Hotels Collection) uygulaması kapsamında yer alan 900’ün üzerinde seçkin otelde size tanınan birçok ayrıcalıklardan yararlanmanız da sağlanmıştır. Bu ayrıcalıklar ise; en iyi fiyat garantisi, Otele girişte yer durumuna göre ücretsiz oda upgrade, Odada ücretsiz Internet, Ücretsiz kontinental kahvaltı, 15:00’da çıkış (yer durumuna göre), VIP Konuk statüsü, 25 USD değerinde yiyecek veya içecek fişi şeklindedir.

-Transfer Ayrıcalıkları

Privia Kredi Kartınız ile İstanbul Atatürk Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı otoparklarının indirimlerinden yararlanabilir ve indirimli vale parking hizmeti alabilirsiniz. İstanbul Atatürk Havalimanı otoparkında 3 saat üzeri ve 4 günü aşmayan otopark kullanımlarınızda %50 indirimden yararlanabilirsiniz. Ankara Esenboğa Havalimanında ise vale noktasına bıraktığınız araçlarınız için, 3 saat üzeri ve 7 günü aşmayan otopark kullanımlarınızda %50 indirim kullanabilir, ek olarak vale hizmetinden 20 TL yerine 15 TL ödeyerek yararlanabilirsiniz.

-Alışveriş Ayrıcalıkları

Privia Kredi Kartı’nız ile birçok yerdeki vale hizmetinde %50 indirimli şekilde yararlanabilir ve bazı restorant noktalarında %5-%10 arasında indirimli şekilde ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları satış noktalarında tüm kitaplara %25 oranında indirimle sahip olabilirsiniz. Ek olarak MAC Spor Salonlarında üyelik kaydınızı %10 indirimli olarak gerçekleştirebilme ayrıcalığı da sunulmuştur.

-Kaybolma Çalınma Sigortası

Privia Kredi Kartınızın kaybolma veya çalınma durumunda sizi sigortalayarak güvence altına aldığı için, kötü niyetli üçüncü kişilerin uğratacağı zararınız teminat altına alınır. Bu sigorta hizmetinden yararlanmak için 0850 724 04 28 numaralı telefonu arayıp durumu bildirmeniz yeterlidir.

-Maximum Özellikler

Son olarak Privia Kredi Kartı, Maximum dünyasının sunduğu tüm özelliklerden yararlanabilen ve bu özelliklere sahip bir kredi kartıdır. Maximum özelliklere ilişkin detaylı bilgi için aşağıdaki linki tıklamanız yeterlidir.

Maximum dünyasının özelliklerine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

İş Bankası Privia Kredi Kartı Başvurusu

Privia Kredi Kartı’na sahip olmanız için ilk olarak Türkiye İş Bankası Özel Bankacılık Müşterisi olmanız gerekmektedir. Özel bankacılık müşterisi olan bireyler, kendilerine en yakın İş Bankası şubelerinden veya Privia destek hattından(0212 473 83 83) başvurularını gerçekleştirebilirler.

Size en yakın İş Bankası şubesi için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.