Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

İş Bankası Tarımsal Ürün Kartı

İş Bankası bilindiği gibi ülkemiz içerisinde hizmet veren bir bankadır. Bu banka ayrıca birçok alanda yüksek kaliteli hizmetine devam eden bir bankadır.  Bu yüksek kaliteli hizmetler birçok bankacılığı da kapsamaktadır. Bahsi geçen bankacılıklar kurumsal bankacılığı, KOBİ bankacılığı, bireysel bankacılığı, kredi kartı hizmetleri ve tarımsal bankacılıktır. Bunlara ek olarak Türkiye İş Bankası birçok alanda faaliyetler daha göstermektedir. Örnek olarak bunlara ek olarak vatandaşlarımızı en çok ilgilendiren sigorta hizmetleri, emeklilik hizmetleri, mevduat yatırım hizmetleri, kredi hizmetleri gibi birçok alt ürün ve hizmetler verilebilir. Sunmuş olduğu bütün bu alt ürün ve hizmetleri ayırım yapmaksızın bütün vatandaşlarımıza eşit bir şekilde sunmaktadır. Göstermiş oldukları bu eşsiz çalışma ile ülkemiz içerisinde saygın bir banka kuruluşu olarak kalmayı sürdürmektedir. İş Bankası yaptığı çalışmaları ayırım yapmaksızın her kesime ulaştırdığı için ülkemizin ekonomisi adına en büyük öneme sahip olan çiftçilerimize de ulaştırmaktadır. Çiftçilerimiz hepimizin de bildiği gibi ülkemizin ekonomisinin temel taşlarından birisidir ve bu grubumuz zora girip üretim faaliyetlerini yapamazlarsa ülkemiz ekonomisi büyük zararlar görmektedir. Bu yüzden ülkemizin ekonomisini korumak adına yapılabilecek en önemli hamlelerden birisi çiftçilerimize destek olmak ve yaptıkları üretimleri en iyi bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlamaktır. Türkiye İş Bankası ise bu desteği sağlayabilmek adına çiftçi grubumuzu oluşturan milyonlarca vatandaşımıza birçok alanda hizmet vererek gerek kredi işlemleri olsun gerek ürün alımlarında destek olsun birçok şekilde destek olarak bu önemli amaca hizmet etmektedir. Göstermiş olduğu bu mükemmel çaba Türkiye İş Bankasını en saygın bankalar arasına çıkarmaktadır. Bütün bunlara ek olarak Türkiye İş Bankası hazırlamış olduğu köklü değişikler ile veya ürün olarak çıkarmış olduğu bütün ürünler ile sürekli bir değişim içerisine girerek kendisini her an geliştirmektedir. Bu sürekli olarak gerçekleşen ve her daim gelişen değişim projeleri sayesinde ileri düzeyde kredi hizmeti de sunmaktadır ve bu kredi hizmetleri içerisinde çiftçi vatandaşlarımıza en çok destek veren kart ise İş Bankası Tarımsal Ürün Kartıdır.

İş Bankası Tarımsal Ürün Kartının çıkarılışının asıl amacı çiftçilerimiz hasat döneminden sonra topladıkları ürünü Toprak Mahsulleri Ofisine(TMO) teslim ettiklerinde alacakları ürün ödemeleridir.  Eğer ki çiftçilerimiz ürünlerini Toprak Mahsulleri Ofisine İş Bankası Tarımsal Ürün Kartı ile teslim ederlerse, alacakları ürün bedellerini ülkemiz genelinde sayısı 4300’ü aşan ATM cihazlarından çekebilirler. Buna ek olarak Türkiye İş Bankasının anlaşmasını yapmış olduğu ortak kullanım anlaşması ile diğer bankaların ATM cihazlarından veya yurtdışında Visa veya Visa Electron logosu bulunan bütün ATM cihazlarından kısa sürede kolay bir şekilde çekebilir. İş Bankası Tarımsal Ürün Kartı ile İş Bankasının Bankamatik kartının sunmuş olduğu para çekme, para yatırma, havale vb. tüm hizmetlerden yararlanabilmektesiniz. Yani İş Bankası Tarımsal Ürün Kartı aynı zamanda bir ATM karttır. ATM kartları ile yapabildiğiniz bütün işlemleri bu kart ile yapabilmektesiniz. Böylece Türkiye İş Bankası bütün amaçlar için sizlere ayrı kartlar sunmaktansa size tek bir kart sunarak bütün ihtiyaçlarınızı tek bir seferde karşılamanızı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, İş Bankası Tarımsal Ürün Kartı tüm dünyada Visa, Visa Electron logosu bulunan iş yerlerinde yapılacak olan alışverişlerde 7 gün 24 saat boyunca kullanabilmektedir ve bu kart üzerinden yapılmış olan bütün harcamalarınızdan MaxiPuan kazanmaktasınız.

tarimsal-urun-karti-720x300

İş Bankası Tarımsal Ürün Kartı nasıl alınır?

Öncelikle Türkiye İş Bankası yukarıda anlattığımız İş Bankası Tarımsal Ürün Kartını sadece üretici grubu olan çiftçilere sunmaktadır. Bu karta başvuru için herhangi bir Türkiye İş Bankası şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Türkiye İş Bankası Tarımsal Ürün Kartına internet bankacılığı üzerinden başvuru yapamazsınız. Çünkü İş Bankası sizden başvuru sırasında birtakım belgeler istemektedir. Bu belgeler arasında sizin çiftçi olduğunuza dair destekleyen bir belge, gelir belgeniz ve bunlara ek olarak normal bir kredi kartına başvuru sırasında istenilen belgeler alınmaktadır. Bu yüzden başvurunuzu bu bahsettiğimiz belgeler ve bunlara ek olarak herhangi bir İş Bankasından öğrenebileceğiniz diğer belgeler ile gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye İş Bankası Tarımsal Ürün Kartı hakkında detaylı bilgi ve başvuru için bir Türkiye İş Bankası şubesine gitmeniz gerekmektedir ve sizlere en yakın olarak bulunan Türkiye İş Bankası şube veya ATM’sini öğrenmek için sizlere aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

Türkiye İş Bankası Şube ve ATM listesine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.