Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Günümüzde bankaların ve bankaların yaptıkları kampanyaların ulaşabileceği sınırlar ve bu kampanyaları kullanabilecek kişi sayısı her geçen gün artıyor. Ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet veren kurum ve kuruluşlar birçok nedenle geçmiş yıllarda maaş bordrosuz, kefilsiz, sosyal güvencesiz kredi verme taraftarı değildi. Verilen kredinin düzenli bir şekilde ödenemeyecek olması haklı olarak bankaların nakit akışını sekteye uğratabilirdi, çünkü hiçbir koşul aranmadan verilen kredilere aşırı talep olabilirdi. Ancak günümüzde, bankalar bu durumu aşıp müşteri portföyünü geliştirmenin yolunu düşük faizli ve yüksek vadeli verdikleri ihtiyaç kredileriyle aşmış gibi gözükmekte. 24, 36, 48 aya kadar vade veren ve ödemeyi kolaylaştıran kampanyalar, ihtiyaç kredisi kullandıktan bir sene sonra ödemeye başlayabileceğiniz kampanyalar bankalar tarafından sunulmuş durumda. 5.000, 10.000, 15.000 ve hatta kredi notunuz yüksekse 25.000 TL’ye kadar hızlı kredi ve ya ihtiyaç kredisi çekebilmeniz hiç de zor değil. Yazımızın geri kalanında kefilsiz kredi veren bankalar, kredilerin özelliklerini ve faiz durumlarını inceleyeceğiz.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Türkiye İş Bankası

Kefilsiz kredi veren bankalardan birisi İş Bankası’dır. Kefilsiz hızlı kredi veren bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası, 48 aya kadar vade ve %1,14 faiz oranı içeren hızlı kredisini müşterilerine sunuyor. Yazımızın sonunda verdiğimiz tıklayıp T.C. Kimlik numaranız ve istediğiniz kredi tutarı ile uygun gördüğünüz taksit sayısını girerek devam ederseniz aylık sabit belgelenebilir geliriniz sorulacaktır. Türkiye İş Bankası’ndan 48 aya kadar %1.14 faiz ile geri ödeyeceğiniz kredinizi aylık belgelenebilir geliriniz ile almanız mümkün. Ayrıca hızlı ihtiyaç kredisine başvurmak için size en yakın Türkiye İş Bankası Şubesi, internet ve telefon bankacılığı işlemlerini de kullanabilirsiniz.

enpara.com

enpara.com başvuru sırasında kefil göstermeksizin, teminat ve banka komisyonu gibi durumlarla uğraşmadan ihtiyaç kredisi çekebileceğiniz mecralardan biri. Kredinizi kullanmak için şubeye kadar gitmeden, dosya masrafıyla uğraşmadan ehliyet, nüfus cüzdanınız ve pasaportunuz ile ihtiyaç kredinizi çekebilirsiniz. Enpara.com’dan en az 1.000 en çok 30.000 TL olmak üzere 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi çekebilir ve bu krediyi eşit taksitler halinde ödeyebilirsiniz. Borcunuzu erken kapatmanız, vade zamanı gelmeden önce taksit ödemeniz ve ya toplu bir ara ödeme gerçekleştirdiğiniz zaman faiz indiriminden yararlanabiliyorsunuz. Enpara.com sizden bu krediyi almanız durumunda herhangi bir ek masraf talep etmez. 48 ay vadeli 30.000 TL krediyi % 1,34 gibi bir faiz oranıyla geri ödeyebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası

Kefilsiz kredi veren bankalardan bir diğeri ise Yapı Kredi’dir. Yapı Kredi aylık net gelirinizi belirttiğiniz ve kredi talebinizi bireysel ihtiyaç kredisi olarak belirtmeniz gereken bu sayfada hızlı ihtiyaç kredisi başvurunuzu alıyor. Ancak Yapı Kredi’nin başvuran bireye özel olarak faiz oranları ve ödeme planlarını değiştirme hakkı başvuru ve kredi kullanımı sırasında saklıdır. Bireysel ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi almak için yazımızın sonunda verdiğimiz linke tıklamanız yeterlidir.

Garanti Bankası

Garanti de kefilsiz kredi veren bankalardandır. Garanti’nin, Garanti İnternet ve Garanti Cep kullanıcılarına özel hazırladığı dijital kredi ve 5 dakika içerisinde onay alacağınız kefilsiz ihtiyaç kredileriyle 48 ay vade ve %1,14 faiz oranıyla 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilmeniz mümkün. Maaşını Garanti Bankası’ndan almayan müşteriler için bankanın belirlediği üst ihtiyaç kredi sınırı 25.000 TL’dir, bu tutarda krediyi de 48 ay vade ile ve %1,33 faiz oranıyla kullanabilirsiniz. Garanti internet için yazımızın sonunda verdiğimiz linkten T.C. kimlik numaranız ve parolanızla giriş yaptıktan sonra sırasıyla başvurular, kredi ve ihtiyaç kredisi adımlarını izleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Garanti Cep’ten de sırasıyla kredi, kredi başvuruları ve kredi takip adımlarını izleyerek başvuru takibinizi gerçekleştirebilir, başarılı olması onaylanması durumunda sırasıyla başvurular, ihtiyaç kredisi başvurularınız ve kredi kullan adımlarını izleyerek Garanti Bankası tarafından onaylanan ihtiyaç kredinizi önceden başvuruda bildirmiş olduğunuz hesabınıza yatırabilirsiniz.

ING Bank

ING Bank Kefilsiz Acil İhtiyaç Kredisi başlığı altında 3 ve 36 ay vadeler arası ve %0.99-%1.59 arası faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi hizmeti veriyor. Örneğin 10.000 TL 36 ay vadeli acil ihtiyaç kredisinin faiz oranı %0.99 gibi uygun bir faiz oranıdır. Linke tıklayarak yapacağınız kredi başvurusu için T.C kimlik no, doğum tarihi ve cep telefonu gibi kişisel bilgileri girip başvurunuzu bir hesap belirterek yaptıktan sonra acil ihtiyaç kredinizi hesabınızdan kullanabilirsiniz.

DenizBank

Denizbank’ta kefilsiz kredi veren bankalardandır. Aylık %0.99 ile 1.59 arası faiz tutarı ile 48 aya kadar vadeli kefilsiz ihtiyaç kredisi veren DenizBank, %0.99 faiz oranını 2.000 TL’ye kadar kullandırıyor. DenizBank kefilsiz ihtiyaç kredisinde bankanın verdiği maksimum kredi tutarı 55.000 TL’dir. DenizBank kefilsiz ihtiyaç kredisi başvurunuzu internet üzerinden kişisel bilgilerinizi doldurarak yapabilirsiniz. DenizBank vereceği ihtiyaç kredisi için kullanım konusunda son kararı verme, çeşitli belgeler ve kefil isteyebilme, faiz oranlarında değişiklik yapma hakkını saklı tuttuğu için, masraflar ve faiz oranları ile ilgili hazırlanmış olan belgeleri incelemeniz yararlı olacaktır.

Şekerbank

Kefilsiz kredi veren bankalardan bir diğeri de Şekerbank’tır. İhtiyaç ve konut kredilerinde kefil istemeyen bankalardan biri olan Şekerbank, her iki kredi veriminde de gerekli gördüğü durumlarda kefil isteme hakkını saklı tutuyor. Her iki kredi için de kimlik fotokopisi, ödenmiş fatura örneği, gelir belgesi, maaşın hacizli olmadığına dair belge, varsa ek gelirinizi gösteren belge, istenilen evraklar arasındadır. Şekerbank ihtiyaç kredisinde 3 aya kadar taksit erteleme kampanyasıyla ihtiyaç kredisi kullanacak müşteriye büyük bir avantaj sunuyor. İhtiyaç ve konut kredilerinde maksimum vade sırasıyla 48 ve 120 aydır. Kefilsiz ancak vade sonunda 70 yaşı geçmemiş olmak şartıyla taşıt kredisi hizmeti de veren Şekerbank, bu kredi için de aynı evrakları istiyor. Bu krediler için Şekerbank’a ATM’ler, internet bankacılığı, Şekerbank Şubeleri ve 0850 228278 78 numaralı müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Hızlı Kredi başvurusu için TIKLAYINIZ!

Bireysel ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ!

Garanti Bankası İnternet Bankacılığına giriş için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.