Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Kredi Borç Sorgulama

Günümüzde, borçların takibini yapmak, düzgün bir ödeme planına sahip olmak ve kredi, fatura, cep telefonu faturaları gibi ödemeleri atlamadan yapmak önemlidir. Hem gecikme faizi ile kredi borcunuzun başa çıkamayacağınız boyutlara gelmesini önlemek, hem de kredi notunuzu etkilemeden borçlarınızın takibini yapmak, ilerde birçok bankacılık işlemlerinizde ve yeni krediler aldığınızda size yardımcı olacaktır.

Kredi kartınızla her ay yaptığınız harcamalar ve fatura ödemeleri sonucu bir hesap özeti yani ekstre alırsınız. Ancak borcunuzu daha önce ödemek isteyebilirsiniz. Eğer arama motoruna kredi kartı borcu sorgulama diye yazıp aratırsanız karşınıza yalnızca kredi kartı bilgilerinizi almak için yapılandırılmış olan birçok site çıkabilir. Bankanızın internet şubesini veye telefon bankacılığını kullanarak da borcunuzu sorgulayabilirsiniz. Biz de bu yazıda her banka için kredi borç sorgulama yollarını anlatacağız.

Garanti Kredi Borç Sorgulama

Garanti Bankası’nın müşterilerinin her an ve herhangi bir konuda yaşadıkları sıkıntıyı halledebilmeleri ve merak ettiklerini öğrenebilmeleri adına oluşturduğu  3340 Anında Bilgi Servisi ile, Garanti Bankası kredi kartları olan ve on binlerce kullanıcısı olan Bonus Card, Flexi Card, Money Card, Miles&Smiles ve American Express Card kredi kartları ile ilgili kredi borcunuzu sorgulayabilir, limit işlemleri hakkında soru sorup bilgilere en kısa sürede bilgi alabilirsiniz.

Cep telefonunuzda ”ekste” yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 rakamını girip 3340’a SMS olarak gönderdiğiniz takdirde asgari borç tutarı, tüm kredi borcunuz, son ödeme tarihiniz gibi bilgilerin tamamına ulaşabilirsiniz.

Anında Bilgi Servisi’ni kullanmanız için bankadaki kayıtlı telefon numaranız ile işlem yapmanız gerekmektedir.

Ayrıca Garanti internet şubesi ile kredi kartınızla ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı ile kredi borcunuzu öğrenmek için ise  0850 222 0 333 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Borcu Sorgulama

Yapı Kredi müşterileri için kredi borcu sorgulama internet şubesi, mobil uygulama ve telefon şubesi aracılığıyla olmaktadır. Yapı Kredi kredi kartı hesap özeti görüntüleme, kredi kartı borcu görüntüleme ve borcu ödeme işlemleriniz için Yapı Kredi İnternet Şubesi kart işlemlerim girişi yapabilirsiniz. Bu linkten gireceğiniz sayfada kart numarası, müşteri numarası ve kart şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. İnternet şubesinde kartlarım bölümünde kart bilgilerim, kart hizmetleri ve borç ödeme, mobil uygulamada kredi kartlarım bölümünde güncel dönem işlemleri, hesap özeti, borç ödeme, güncel kart bilgileri gibi başlıklar bulunmaktadır.

Yapı Kredi World, Adios ve Play Card borç sorgulamanızı 444 0 444 nolu numarayı arayarak yapabilirsiniz.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

Ziraat Bankası Kredi Borç Sorgulama

Ziraat Bankası’nın Ziraat Mobil uygulaması ile geliştirilen işlem setiyle birlikte birçok işlemi bir arada götürebilirsiniz. Ziraat Maximum Kart’ınızın borcunu sorgulamak için 444 00 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

TEB Kredi Borç Sorgulama

CEPTETEB İnternet Şubesini kullanarak hem TEB Banka ve Kredi kartı işlemlerinizi kolayca halledebilir, hem de kredi kartı ve kredi kartınızın ek kartını gözleyebilir, dönem içi hareketlerinizi görüntüleyebilir, hesap ekstrenizi görüntüleyebilirsiniz. CEPTETEB Kredi Kartları bölümünden bonus veya worldcard kartınızın bilgilerine, TEB Kredi Kartları kısmından da kart bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ayrıca CEPTETEB Kredi Kartı Şubesi’nden yalnızca kredi kartları için düzenlenmiş uygulamayı kullanabilirsiniz. 0850 200 0 666 nolu TEB telefon bankacılığından TEB Bonus Card, World Card ve World Card Altın Yıllar kredi borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

TEB İnternet Bankacılığına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

Akbank Kredi Borcu Sorgulama

Akbank internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve Akbank Direkt Mobil ile kredi kartınızın borcunu görüntüleyebilir, hesap hareketlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Akbank Axess, Free veya Wings kart sahibiyseniz kredi borcunuzu 0850 222 25 25 numaralı telefondan, Akbank & Boyner Fishcard sahibiyseniz 444 29 29 numaralı telefondan sorgulayabilirsiniz.

Akbank İnternet Bankacılığına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

Denizbank Kredi Borcu Sorgulama

Dijital Deniz çatısı altında mobil ve internet bankacılığını toplayan, bu araçlarla mobil uygulamada giriş yapmadan bile birçok işlem yapma olanağı veren DenizBank’ın mobil uygulamasıyla tüm kredi ve kredi kartı işlemlerinizi giriş yaptıktan sonra uygulayabilirsiniz.

DenizBank İnternet Bankacılığından banka kartı, kredi kartı işlemleri ve kredi işlemlerini yapabilmek için kayıt olmanız gerekir.

DenizBank Bonus Card, Miles&More, Sea&Miles veya üretici kart sahibiyseniz, kredi kartı borcunuzu telefon bankacılığı aracılığı ile sorgulamak için  444 0 800 numaralı telefonu aramanız yeterli.

Denizbank İnternet Bankacılığına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

Şekerbank Kredi Borç Sorgulama

Cebimdeki Güç 1953 sloganıyla Bankacılık ve kredi işlemlerini topladığı uygulamasını tanıtan Şekerbank’ın ücretsiz mobil uygulaması birçok bankadan daha kapsamlı duruyor. Kredi Kartı kurye durum bilgisini dahi sorgulayabildiğiniz uygulamada kredi kartınızın güncel borç bilgisini sorgulayabilir ve kredi kartı güncel ekstrenizi görüntüleyebilirsiniz. İOS telefonunuza Şeker Mobil’i indirmek için App Storu kullanabilirsiniz. Android işletim sistemli telefonunuza Şeker Mobil’i indirmek için ise Play Store’u kullanabilirsiniz.
Şekerbank Şeker Bonus Kart kredi borcunu sorgulamak için 444 7878 numaralı Şekerbank Telefon Bankacılığı’nı arayabilirsiniz.

Şekerbank İnternet Bankacılığına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

QNB Finansbank Kredi Borç Sorgulama

QNB Finansbank müşterileri, kredi borcu sorgulaması için Finansbank internet şubesini veya telefon bankacılığını kullanabilirler. Bunun için önce internet şubesini kullanmaya başlamanız lazım. Hali hazırda internet şubesi kullanıcısı olanlar QNB Finansbank sitesinden giriş yapabilirler. QNB Finansbank internet şubesini kullanmaya başlamak için şifre almanız gerekir.

İşlem menüsünde Kartlar kısmında kredi kartınıza dair bilgileri görüntüleyebilir ve ürün hizmet bilgisi alabilirsiniz. Krediler kısmından da kullandığınız kredi ile bilgileri alabilirsiniz.

QNB Finansbank Cardfinans’ın kredi kartı kullanıcıları 0850 222 0 900 numaralı telefondan kredi kartı borçlarını sorgulayabilirler.

QNB Finansbank İnternet Bankacılığına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

ING Bank Kredi Borç Sorgulama

ING Bank kredi borcu sorgulamak için internet şubesini ve ING Mobil’i deneyebilir, telefon bankacılığından müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz.

ING Bank internet şubesine şifre almak için kullanıcı ve kart/telefon bilgilerini siteden girmeniz yeterli olacaktır. Kredi Kartları başlığı altında hesap özetini, kart ekstrenizi ve kart bilgilerinizi görüntüleyebileceğiniz İnternet Şubesi’ne yazımızın sonunda verdiğimiz linkten girebilirsiniz.

ING Mobil uygulamayı kullanarak Kredi Kartları bölümünden kart detayı, ekstre bilgileri ve dönem içi hareketleri, ödeme kısmından da kredi bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. ING Mobil’i kolayca cep telefonunuza indirmek istiyorsanız yazımızın sonunda verdiğimiz linke tıklayıp ING Mobil Kolay İndirme Aracı başlığına tıklayarak önünüze çıkan bölümde Cep Telefonu numaranız ve doğrulama kodunuzu girerek uygulamayı SMS ile telefonunuza alabilirsiniz.

ING Bonus ve ING Maximum kart kredi borcu sorgulamak için telefon bankacılığı aracılığıyla  0850 222 0 600 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

ING Mobil İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

ING Bank İnternet Bankacılığına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

Halkbank Kredi Borç Sorgulama

Halkbank müşterileri, Halkbank Bireysel İnternet Şubesi ile kredi kartlarının tüm bilgilerini görüntüleyebilir, bireysel krediler kısmında bireysel kredilerini izleyebilir.

Halkbank kredi kartı borcunuzu ayrıca 0850 222 0 400 veya 444 0 400 numaralı Halkbank Dialog’tan da sorgulayabilirsiniz.

Halkbank İnternet Bankacılığına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

Citibank Kredi Borç Sorgulama

Citibank ile kredi borcunuzu Citibank ATM’lerinden, 444 0 500 numaralı telefon bankacılığından, veya internet bankacılığını kullanarak sorgulayabilirsiniz. Kart numaranız ve ATM şifreniz ile İnternet Şubesi’ni hemen kullanmaya başlayabilir, burada bireysel kredi ve kredi kartı bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz. 444 0 500 numaralı telefon bankacılığı ile kredi kartı borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

Citibank Resmi İnternet Sayfası İçin TIKLAYINIZ!

VakıfBank Kredi Borç Sorgulama

VakıfBank İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık ve Telefon Bankacılığı’nı kullanarak kredi borç sorgulamasını yapabilirsiniz. İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık’ta Kartlar, kredi kartları adımlarını takip ederek ekstre bilgileri ve dönem içi hareketlerinizi ve borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Telefon bankacılığında 2 no’lu menüyü tuşlayarak kredi kartları menüsüne ulaşabilirsiniz. Buradan da ekstre bilgileri ve son dönem harcamalarınızı, borcunuzu kontrol edebilirsiniz.

Mobil Uygulamayı Android telefonunuza indirmek için Play Store’u, iPhone telefonunuza indirmek için bu App Store’u kullanabilirsiniz.

Vakıfbank kredi borç sorgulamayı telefondan yapmak için  444 0 724 numarasını arayabilirsiniz.

Vakıfbank İnternet Bankacılığına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

HSBC Kredi Borç Sorgulama

HSBC Mobil Bankacılık, İnternet Bankacılığı ve Telefon Bankacılığı ile kredi borcunuzu öğrenebilirsiniz. Yazımızın sonunda verdiğimiz linke tıklayarak anında şifrenizi alıp İnternet Bankacılığı’nda kullanabilir, kredi borcunuzu, ekstre ve dönem içi harcama bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Mobil Bankacılık ile kredi borcunuzu, kredi ve kart bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. HSBC Mobil uygulamasını HSBC’nin sitesinden indirebilirsiniz.

0850 211 0 111 numaralı telefon bankacılığı hattını arayarak HSBC kredi ve kredi kartı borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

HSBC İnternet Bankacılığına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.