Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Kredi Veren Bankalar

Ülkemiz genelinde aktif olarak faaliyet gösteren birçok banka bulunmaktadır. Bu bankalar müşterilerine değişik krediler sunmaktadır. Biz de bu yazımızda kredi veren bankaları işleyeceğiz.

1. İş Bankası

Kredi veren bankalarından birisi İş Bankası’dır. Konut kredisinin ile beraber İş Bankası sizlere Zingat YaşamSkor hizmetini sunarak sizlere daha iyi bir ev seçimi yapmanızı sağlamaktadır. Konut kredisini %1,15’ten başlayan faizlerle 120 aya varan vadelerle sunmaktadır. Taşıt kredisini ise %1,20’den başlayan faizlerle 48 aya varan vadelerle sunmaktadır. İhtiyaç kredisi ise %1,14’den başlayan faizlerle 36 aya varan vadelerle sunmaktadır. Kobi kredisini ise %1,54’ten başlayan faizler ile 36 aya varan vadelerle sunmaktadır.

İş Bankası Kredileri İçin TIKLAYINIZ!

2. Ziraat Bankası

Kredi veren bankalardan bir diğeri de Ziraat Bankası’dır. Ziraat Bankası sizlere temel olarak 3 farklı kredi imkânı sunmaktadır. Bunlar sırası ile konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisidir.  Konut kredisi olarak Ziraat Bankası kendilerine ev almak isteyen müşteriler için en düşük %0,80’den başlayan faizler ile kredi sunmaktadır. Ziraat Bankası ihtiyaç durumunda müşterilerine en düşük %1,11’den başlayan krediler sunmaktadır.
Taşıt kredisini Ziraat Bankası müşterilerine en düşük %1,19’dan başlayan faizler ile sunmaktadır. Böylelikle düşük faizler ile taşıt sahibi olunabilmektedir. Yazının sonundaki bağlantıdan Ziraat Bankası kredi başvuru ve taksit hesaplama sayfasına ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredileri İçin TIKLAYINIZ!

3. Garanti Bankası

Garanti Bankası da kredi veren bankalardandır. Garanti Bankasının ihtiyaç kredisi olarak müşterilerine sunmuş olduğu krediler en düşük olarak %1,14’ten başlamaktadır.
Taşıt kredisi olarak Garanti Bankası en düşük %1,29’dan başlayan faizler sunmaktadır. Taşıt kredisi için en fazla 48 aya kadar taksit imkânı sunulmaktadır.
Konut kredisini Garanti Bankası faiz oranı %0,90’dan başlayan faizler ile sunmaktadır. Ayrıca kredi vadesi en fazla 24 ay olabilmektedir.
Bunlara ek olarak Garanti Bankası Kobi kredisi sunmaktadır. Bu kredi ise en düşük %1,15 faiz ile verilmektedir. 48 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır. Yazının sonundaki bağlantıdan ise Garanti Bankası kredi hesaplama sayfasına ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredileri İçin TIKLAYINIZ!

4. Vakıf Bank

Vakıf Bank ihtiyaç kredisini 48 aya varan vade imkânları ile sunmaktadır. Ayrıca bu kredi 3 aylık dönemler ile ödenebilmektedir.
Taşıt kredisi ise 50 bin TL’yi aşan araçların 50 bin TL’lik kısmının %70’lik kısmını ve 50 bin TL üstü için ise %50’ye kadar olan kısmını kapsayabilmektedir.
Sarı panjur ev kredisi ile Vakıf Bank sizlerin uygun faiz oranları ile seçtiğiniz eve sahip olmanızı sağlamaktadır.
Yazının sonundaki bağlantıdan Vakıf Bankın sunmuş olduğu kredilerin detaylı bir şekilde anlatımının olduğu ve taksitlendirme hesaplama araçlarının bulunduğu sayfaya ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Kredileri İçin TIKLAYINIZ!

5. TEB

Kredi veren bankalardan bir diğeri de TEB’tir. TEB ihtiyaç kredisini 36 aya varan vade ile en düşük %1,55 faiz uygulaması ile vermektedir. Ayrıca TEB konut kredisini en düşük %0,90 faiz ile 60 aya varan vade imkânı ile sunmaktadır.
Taşıt kredisi olarak TEB, en düşük %1,35 faiz ile sunmaktadır. En fazla 48 ay taksitlendirme imkânını da sunmaktadır. Yazımızın sonundaki bağlantıdan TEB kredi hesaplama ve başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

TEB Kredileri İçin TIKLAYINIZ!

6. Yapı Kredi

Yapı Kredi de kredi veren bankalardandır. Yapı Kredi bankası ihtiyaç kredisini 48 aya varan vade imkânları ile %1,19’dan başlayan faiz oranları ile sunmaktadır. Konut kredisini ise %0,90 faiz imkânı ile 120 aya varan vade imkânı ile sunmaktadır.
Taşıt kredisini %1,27’den başlayan faiz oranları ile 48 aya varan vade imkânları ile sunmaktadır. Bunlara ek olarak Yapı Kredi Bankası KOBİ kredisi de sunmaktadır. Krediyi %1,40’dan başlayan faiz imkânları ile 36 aya varan vadeler ile sunmaktadır.

Yapı Kredi Kredileri İçin TIKLAYINIZ!

7. Türkiye Finans Bankası

Türkiye Finans Bankası ihtiyaç kredisini 48 aya varan vade imkânı ile sunmaktadır. En düşük faiz oranı ise %1,39’dur. Bunun dışında taşıt kredisini ise en düşük %1,19’dan başlayan faizler ile 48 aya varan vade fırsatı ile sunmaktadır. Son olarak Türkiye Finans Bankası konut kredisini en düşük %0,90’dan başlayan faiz imkânları ile 120 aya varan vade imkânı ile sunmaktadır.

Türkiye Finans Kredileri İçin TIKLAYINIZ!

8. HalkBank

HalkBank ihtiyaç kredisini en düşük %1,20’den başlayan faizler ile 48 aya varan vadeler ile sunmaktadır. Ayrıca konut kredisi ise %0,80’den başlayan faizler ile 36 aya varan vadeler ile sunulmaktadır. HalkBank taşıt kredisini %1,15’ten başlayan faizler ile 48 aya varan vadelerle sunmaktadır.

Halkbank Kredileri İçin TIKLAYINIZ!

9. HSBC

HSBC Bankası ihtiyaç kredisini %1,65’ten başlayan faizlerle 48 aya varan vadelerle sunmaktadır. Ayrıca konut kredisini ise %1,25’ten başlayan faizlerle 120 aya varan vadelerle sunmaktadır. Taşıt kredisini ise %1,44’ten başlayan faizlerle 48 aya varan vadelerle sunmaktadır.

HSBC Kredileri İçin TIKLAYINIZ!

10. Denizbank

Denizbank ihtiyaç kredisini %1,20’den başlayan faizlerle 12 aya varan vadelerle sunmaktadır. Ayrıca Deniz Bankası konut kredisini ise %0,91’den başlayan faizlerle 24 aya varan vadelerle sunmaktadır. Taşıt kredisini ise 48 aya varan vadeler ile %1,19 başlayan faizler ile sunmaktadır. Ayrıca Deniz Bankası KOBİ kredisini müşterilerine %1,59’dan başlayan faizlerle 60 aya varan vadelerle sunmaktadır.

Denizbank Kredileri İçin TIKLAYINIZ!

11. Akbank

Akbank ihtiyaç kredisini %1,49’dan başlayan faizlerle 48 aya varan vadelerle sunmaktadır. Ayrıca Akbank konut kredisini %0,89’dan başlayan faizlerle 60 aya varan vadelerle sunmaktadır. Taşıt kredisi Akbank’ta %1,09’dan başlayan faizlerle 48 aya varan vadelerle sunulmaktadır. Son olarak Akbankın sunmuş olduğu KOBİ kredisi ise %1,30’dan başlayan faizlerle 36 aya varan vadelerle sunulmaktadır.

Akbank Kredileri İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.