Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Kuveyt Türk Altın Kart

Kuveyt Türk’ü Tanıyalım

kuveyt-turk

Kuveyt Türk, kredi kartlarının günlük yaşamımızın ve ekonominin olmazsa olmazı olduğu günümüzde, kurulduğu günden bu yana faizsiz finans kurumları arasındaki liderliği, bankacılıkta ve yatırım alanındaki araştırmacılığı ve çalışanına sürekli verdiği eğitimlerle çağdaş ve kaliteli yapısıyla öne çıkmış, müşterileriyle ve çalışanlarıyla olan ilişkisinde güvenilirlik ve süratli hizmeti ilke edinmiştir.

Teknoloji ve sosyal medyanın çağı olan 21. yüzyılda, katılım bankası olan Kuveyt Türk, uluslararası kimliğiyle ve katılım bankası olma vizyonuyla yurt dışında da şube ve temsilcilikler açmıştır. Visa ve Mastercard kartları, telefon, SMS ve internet bankacılığı, sesli yanıt sistemi ve çağrı merkezi gibi interaktif bankacılık hizmetlerini Türkiye’de müşterilerine ilk sunan banka olması Kuveyt Türk’ü özel kılmaktadır.

Şimdi Kuveyt Türk’ün bankacılık sektörüne sunduğu kartlardan biri olan ve birçok özelliği bulunan Kuveyt Türk Altın Kart’ı tanıtalım.

KUVEYT TÜRK ALTIN KART NEDİR?

altin-kart

Kuveyt Türk’ün piyasaya sürdüğü, ”Altın Kalpli Kart” ya da kısaca Altın kart, Müşteriye özel ek bir limit tanınmış, vadesiz hesabınızda nakit para kalmadığında bu ek limitten alışveriş yapabilmesini sağlayan bir mevduat kartıdır. Altın Kart sahipleri çıkartacakları ek kartın limitini 250 TL- 2.000 TL arasından ihtiyaçlarına göre 250, 500, 1.000, 1.500 veya 2.000 TL şeklinde seçebilirler. Üstelik bu ek limit için Kuveyt Türk hiçbir faiz talep etmiyor, ve Altın Kart’ı ülkedeki tüm ATM’lerde 7 gün 24 saat kullanabiliyorsunuz. Hesap kesim tarihleri ise ay başı ve ay ortasıdır ve son ödeme tarihi hesap kesim tarihinden 10 gün sonradır.

Kuveyt Türk Altın Kart’ın Önemli Özellikleri

Şüphesiz ki bir mevduat hesabı kartı olan kartın ek limitle alışveriş yapma olanağı sağlaması, ek limitle yapılan işlemlerde hiç faiz uygulamamadığı adına kart özelliği dediği ek limitle faizsiz alışveriş Altın Kart’ın en önemli ve kendisini diğer kartlardan öne çıkaran bir özelliğidir, çünkü diğer banka kartlarında bu işlemlerin banka tarafından belirlenen bir faiz oranı bulunmaktadır. ”Senin Bankan” kampanyası üzerinden Kuveyt Türk Altın Kart sahibi olan müşterilerin hesabına hemen Ek limit özelliği açılmıyor, müşterilerin bir Kuveyt Türk şubesinden özelliği açtırmları gerekiyor. Üstelik Altın Kart ücretsiz bir karttır, Kuveyt Türk sizden bir bedel talep etmez.

İnternette artık Amazon.com, ebay gibi yurt dışında ve dünya çapında çokça tercih edilen alışveriş siteleri bulunmaktadır, internette dövizle alışveriş yapılan birçok site bulunmaktadır. Altın Kart sahibi iseniz, bu sitelerden döviz ile alışveriş yapabilirsiniz, çünkü alışverişiniz hesabınıza TL cinsinden yansıtılacaktır. Ayrıca yurt dışında tatil, iş seyahati gibi nedenlerle bulunduğunuzda da Altın Kart hesabınızdan bulunduğunuz ülkenin para birimi cinsinde para çekebilirsiniz, bu çekimler de hesabınıza TL olarak yansıyacaktır.

Kuveyt Türk Altın Kart ile yaptığınız alışverişlerden Altın Puan kazanırsınız. Vadesiz hesabınızdan yaptığınız harcamaların 0.35’i, ek limitinizi kullanarak yaptığınız harcamaların yüzde 0.1 i değerinde altın puan kazanırsınız, kazandığınız bu Altın Puanlar Altın Kart’ınızı aldığınızda otomatik olarak açılan Altın Puan hesabınızda birikir. Birikimleriniz 10 TL değerini gördüğünde Altın Puanlar hesabınıza gram altın olarak yansıtılacaktır.

Yurt dışında Visa Electron, Vpay, Maestro/Cirrus amblemli bütün ATM ve Bankalardan para yatırma, para çekme havale gibi bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz ve mağazalarda bu amblemlere sahip POS cihazlarından alışveriş yapabilirsiniz.

Anında kart basım ile kartınızı beklemekle zaman kaybetmezsiniz, başvuru yaptığınız şubede kartınız anında basılır, size teslim edilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

İnternette güvenle alışveriş yapabilmek ve kart bilgilerinizi koruyabilmek adına, Altın Kart’ınızla 3D Secure amblemi bulunan tüm internet sitelerinden bu özellikle güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Altın Kart Başvuru

Siz de kart işletim ücreti talep etmeyen, harcadıkça altın kazanabileceğiniz, faizsiz ek limit veren Altın Kart’a sahip olmak istiyorsanız en yakın Kuveyt Türk şubesinde başvurunuzu yapıp, anında basımla kartınızla şubeden ayrılabilirsiniz.

Ayrıca seninbankan üzerinden görselde gördüğünüz ad soyad, T.C. kimlik no, cep telefonu numaranız, doğum gününüz gibi alanları doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu durumda ek limit özelliğini kendiniz açtırmanız gerektiğini unutmayın.

senin-bankan

Kuveyt Türk Altın Kart Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.