Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Kuveyt Türk Araç Kredisi

Araç Kredisi Nedir?

İstenilen tür araç almak için kullanılmakta olan kredilere araç kredisi veya taşıt kredisi denir. Bankaların verdiği bu araç kredileri, genelde sıfır km araç kredisi ve ikinci el araç kredisi olmak üzere ikiye bölünmektedir.

  • Sıfır km araç sahibi olmak isteyen kişiler için düzenlenmiş olan genel kredi şartlarında, araç kredisi faiz oranları çok düşük olmakla beraber, banka tarafından kredi onayı çok kolaylıkla verilebilmektedir. Tabi bununla beraber kişinin kredi notunun yüksek olması da gerekmektedir.
  • İkinci el araç sahibi olmak isteyen kişiler için düzenlenmiş olan genel kredi şartlarında, verilecek olan kredi faiz oranı sıfır araç kredisinden bir-iki puan daha yüksek tutulmaktadır. Aynı zamanda ikinci el araç kredisinde araç yaş sınırı uygulanmaktadır. Yaş sınırının amacı, eğer banka borcunu tahsil edemezse kolayca satabileceği bir aracı rehin olarak koyabilmektir. Genelde bankalar ikinci el araç kredisi için 5 yaş sınırı uygulamaktadırlar.

Kuveyt Türk Araç Kredisi Nedir?

Kuveyt Türk’le istediğimiz sıfır km yeni bir araca veya bizlere daha uygun bir fiyata ikinci el bir araca sahip olabiliriz. Eğer kendimiz bir ikinci el araba bulduysak tek yapmamız gereken şey hemen Kuveyt Türk’e başvurmamızdır. Kuveyt Türk bizlerin beğendiğimiz aracı satın alır ve kendi aldığı fiyatın üzerine kar ekleyerek aracı bizlerin istediğimiz taksitle kolayca ödememizi sağlar. Hem aylık ve toplam ne kadar ödeyeceğimizi hesaplayabilir hem de Kuveyt Türk’ün kar oranını öğrenebiliriz. Kuveyt Türk’ün bizlere sunduğu tüm ürünlerden ve hizmetlerden yararlanabilmek ve detaylı bilgi sahibi olabilmek için bizlere en yakın olan Kuveyt Türk şubesine gitmemiz ya da 444 0 123 ve 0850 251 0 123 Kuveyt Türk çağrı merkezini aramamız gerekmektedir.

Kuveyt Türk Araç Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Kuveyt Türk Araç Kredisi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Kuveyt Türk araç kredisi hesaplama ile kendi istediğimiz faiz oranına ve vade aralığına göre araç kredisi hesaplamamızı yapabiliriz. Bu yüzden de ödeme planlarımızı önceden kendimiz inceleyebilir aynı zamanda geçmişte de kullandığımız kredilerin ödeme planlarını inceleyerek gelecek için yapacağımız faiz oranı tahminlerini de gözden geçirebiliriz.

Kuveyt Türk araç kredisi hesaplama için iki seçenekten size uygun olanı seçmelisiniz. Eğer finansman tutarından hesaplama yapacaksanız; finansman tutarını ve taksit sayısını girerek hesapla butonuna tıklamalısınız.

1

Kuveyt Türk Araç Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

Kuveyt Türk Araç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kuveyt Türk araç kredisine başvuru yapmak için, kendi bütçenize uygun olan hesaplamaları yapmanız bazı evrakları bankaya sunmanız yeterlidir.

Başvuru için gereken evraklar;

  • Nüfus cüzdanınız, pasaport ya da ehliyet
  • İkamette olduğunuz yere dair belge ya da son üç aya ait olan faturaların belgesi
  • İş yerinden çalıştığınıza ve gelir edindiğinize dair gelir belgesi
  • Memurlar ve özel sektörde çalışanlar için bordro ya da maaş ve şirket imza sirküleri
  • Serbest meslek sahibi olanlar ve şirket ortakları için günlük olan vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, oda kayıt belgesi ve ticari sicil gazetesi
  • Emekliler için emekli maaşı ve hesap cüzdanı
  • Çiftçiler için çiftçilik belgesi

Bu belgelerin ardından başvuru yapabilmeniz için bir link sunduk. Bu linke tıkladığınızda karşınıza çıkan işlemleri sırasıyla yapmalısınız. Ardından araç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

2

Kuveyt Türk Araç Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.