Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Kuveyt Türk Esnaf Kredisi

Kuveyt Türk Esnaf Destek Paketleri ile sizin işyerinizi büyütmek istediğinizde ya da nakit temenni ihtiyacınızda yardımınıza koşuyor. Uygun faiz oranları ve vade süresi ile bir çok esnafın tercihi olan Kuveyt Türk ile tüm kobi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kuveyt Türk bir katılım bankası olduğu için faiz oranı yerine kar oranı olarak geçiyor. Kullanacağınız krediniz ise finansman desteği olarak adlandırılıyor. Kobi finansman destek ürünleri ile bir çok kobi faaliyetiniz için yardımınıza koşuyor. İster teminat ihtiyacınız için olsun isterseniz franchising için olsun bir çok paket bulunmaktadır.

Sektörel paketler ile işyerinize özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak finansal destek sağlanmaktadır. Biz de bu yazımızda Kuveyt Türk Esnaf kredisini ele alacağız.

Kuveyt Türk Esnaf Kredisi ile İşyeri Finansmanı kapsamında kullanacağınız kredide 1 ay ile 60 ay yani 5 yıl arasında vade ile kredi kullanabilirsiniz. Faiz oranı ise kullandığınız kredinin vade sayısına göre değişiklik göstermektedir. Faiz oranı %1,25 ile %1,30 arasında olmaktadır. Çekeceğiniz kredi sizin kredi notunuz ve teminat durumunuza göre değişiklik göstermektedir.

Kuveyt Türk Esnaf kredisi ile, ihtiyacınız olan ham madde alımlarında ve diğer ihtiyaçlarınızda işyeri finansman desteğini kullanabilirsiniz. 12 aya varan vade seçenekleri ile kullanacağınız kredide işyerinize gerekli alımları yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk nakdi teminat gerektiren durumlarda sizin için bunu sağlamaktadır. Teminat yetersizliği yaşayan küçük ve orta ölçekli kobilere nakdi teminat sağlamaktadır. Sağlanan bu teminat sizin banka nezdinde kredi notunuza ve bankaya göstereceğiniz teminata bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kullanacağınız nakdi teminat Türk Lirası cinsinden olacağı gibi Euro, Dolar gibi yabancı para birimlerinden de nakdi teminat verilebilmektedir.

Franchising Paket ile bir firmanın bayisi olmanız için gereken tüm finansal desteği sağlamaktadır. İhtiyacınız olan tüm demirbaş ürünleri alabilirsiniz. Gerekli malzemelerin alımı ve diğer işletme giderleriniz için kullanabilirsiniz. Ayrıca bankaya ait POS, çek, kredi kartı gibi bankacılık ürünlerini kullanmanız durumunda bir çok avantajdan faydalanıyorsunuz. İnternet şubeden yapacağınız havale ve EFT işlemlerinizin ücretsiz olması ücretsiz kredi kartı ve çek tahsilatı gibi bir çok fırsattan yararlanabilirsiniz.

Kuveyt Türk Esnaf Kredisi ile ilgili sektörel paketlerde ise Avukat Destek Paketi, Müşavir Destek Paketi, Doktor Destek Paketi, Eczacı Destek Paketi ve Mühendis Destek Paketi ile kobinize uygun finansman desteği sağlanmaktadır.  Ayrıca bir çok bankacılık hizmetinden ücretsiz ya da çok düşük ücretler ödeyerek faydalanabilirsiniz. Kuveyt Türk Esnaf Kredisine de bu kapsamda sahip olabilirsiniz.

Kuveyt Türk Esnaf Kredisi kapsamında işyerinize teçhizat almak için kullanacağınız bir diğer finansman paketi olan Taksitli Ticari Finansman ile firmanıza tanımlanacak limiti tek seferde kullanabilirsiniz. Bu finansman destek paketinde 36 aya varan vadelere kadar kredi kullanabilirsiniz. Kullanacağınız kredinizi TL cinsinden alabileceğiniz gibi yabancı para birimlerinden de kullanabilirsiniz.

Kuveyt Türk Esnaf Kredisi kapsamındaki İhracat Finansmanı Paketi ile dış ticarette gerekli finansal desteği alabilirsiniz. TL/döviz esnek ödemeli eşit taksitli kredi kullanabilirsiniz. Kuveyt Türk yalnızca ihracatta değil ithalatta da kredi finansman desteği sağlamaktadır. Tüm dış ticaret finansman ihtiyaçlarınız için uygun ödeme koşulları ve faiz oranları ile size uygun finansman desteği alabilirsiniz.

Kuveyt Türk Esnaf Kredisi kapsamındaki finansman desteği alacak olan firmalar içinde bayilikleri olan firmalara özel Doğrudan Tahsilat Sistemi ve Doğrudan Borçlandırma Sistemi ile finansman desteği sağlanmaktadır. Şubelerinizin ve sizin finansal ihtiyaçlarınızı karşılayacak destek paketleri ile işinizi geliştirebilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası İşletme Finansman Desteği almanız için gereken belgeler aşağıda verilmiştir. Bu belgelere ek olarak teminat istenebilir bu durum sizin kredi notunuza ve bankaya göstermiş olduğunuz teminata göre değişiklik gösterebilir.

  • Vergi Levhası
  • Ticaret Sicil Gazetesi
  • Son 2 yıla ait bilanço ve gelir tabloları
  • Son 6 aya ait banka hesap ekstreleri
  • Son dönem detay mizanı
  • Varsa araç ruhsatları
  • Gayrimenkul varsa tapu fotokopileri
  • İmza sirküleri ve yetki belgesi

Kuveyt Türk Esnaf Kredisi için size en yakın Kuveyt Türk Katılım Bankası Şubesine gidebilirsiniz yada internet şubesi üzerinden başvuru formunu doldurabilirsiniz. Böylece müşteri temsilcisi sizinle iletiiime geçecektir.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.