Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Kuveyt Türk İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç Kredisi Nedir?

Günümüzde yaşayan insanların toplu ihtiyaçları günden güne artmaktadır. Bazen bu ihtiyaçları karşılamak da oldukça zorluk çekiyoruz. Böyle durumlarda birçok kişinin tercihte bulunduğu yöntem, bankadan kredi alma yöntemidir. Bu durumdan faydalanarak bankalar hem kendi çıkarları için hem de topluma yadımda bulunmak için ihtiyaç kredisini öne sürdüler. Günümüzde ihtiyaç kredisi kişilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamakla tanınır. Maddi geliri pek de iyi olmayanların sıkça kullandığı bir kredidir. İhtiyaç kredisinden yararlanabilmek için bazı şartlar gerekmektedir. Bu şartlar şöyledir;

  • Kredi kullanabilmek için kanunen en az 18 yaşında olmak gerekiyor. Ancak birçok banka 20 yaş ve üzerine kredi vermektedir.
  • SSK’ya kayıt olmak ya da vergi levhasının olması gerekmektedir. Birçok banka SSK’ya olan kaydın, son iş yerinden en az 3 ay olmasını ve vergi levhasının karlı gözükmesini istiyorlar.
  • Eğer bankalara önceden kredi borcu olan varsa ödemeleri zamanında yapması ve bankayla hiçbir sıkıntısı olmaması gerekmektedir. Sıkıntılar giderene kadar kredi almak oldukça zordur.

Kuveyt Türk İhtiyaç Kredisi Nedir?

Kuveyt Türk ihtiyaç kredisi bu hizmet alanında hızla yükselmekte olup banka müşterileri ile birlikte birçok insanın dikkatini iyi yönde çekebilmiştir. Kuveyt Türk kredi verirken her banka gibi Findeks ile kredi notu sorgulama işlemini yapsa da, bu işlem için müşterilerden herhangi bir hizmet bedeli istememektetir. Eğer bizler onaylarsak Kuveyt Türk bizlerin kredi notumuza kendi banka hizmetleri ile ulaşabilmektedir.

Kuveyt Türk İhtiyaç Kredisi İçin Gereken Evraklar Nelerdir?

Kuveyt Türk ihtiyaç kredisi başvurusu için bazı belgeler gerekmektedir. Kuveyt Türk ihtiyaç kredisi başvurusu için gereken evraklar;

  • Nüfuz cüzdanınız, ehliyetiniz veya pasaportunuz
  • İkamette olduğunuz yere dair belge veya son üç aya ait faturaların belgesi
  • İş yerinden çalıştığınıza ve gelir edindiğinize dair gelir belgesi
  • Özel sektörde çalışanlar ve memurlar için bordro veya maaş ve şirket imza sirküleri
  • Serbest meslek sahibi olanlar ve şirket ortakları için günlük olan vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, oda kayıt belgesi ve ticari sicil gazetesi
  • Emekliler için emekli maaşı ve hesap cüzdanı
  • Çiftçiler için sadece çiftçilik belgesi

Kuveyt Türk İhtiyaç Kredisi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Kuveyt Türk ihtiyaç kredisi hesaplama aracı ile istediğimiz vadeye ve faiz oranına göre hesaplama yapabilir, aynı zamanda kendi ödeme planlarımızı kendimiz oluşturabiliriz. Hesaplama yapabilmek için yazımızın bitiminde verdiğimiz bağlantı sekmesine tıklayınız. Açılacak olan ekranda finansman tutarını giriniz ve taksit sayısını seçiniz. Daha sonra hesapla butonuna tıklayınız.

1

Kuveyt Türk İhtiyaç Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

Kuveyt Türk İhtiyaç Kartı Nedir?

Kuveyt Türk ihtiyaç kartı, evlilik harcamaları yapmak isteyenler için, seyahate çıkmak isteyenler için, yapmak istediğimiz büyük miktarlı alışveriş için ve bunun gibi birçok işlem için düzenlenmiştir. İhtiyaç kartı ile alışveriş yaptıktan sonra ödemeleri tek çekim avantajlarından yararlanarak 6 aydan 34 aya kadar olan vadeli taksitle ödeyebilirsiniz. İhtiyaç kartını sadece ülke içinde değil, aynı zamanda ülke dışında da alışveriş için ve birçok faturayı ödemek için kullanabilirsiniz.

Kuveyt Türk İhtiyaç Kartı İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.