Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Kuveyt Türk Konut Kredisi

Konut Kredisi Nedir?

Konut kredisi bankacılara göre mortgage kredisi, halk arasında ise ev kredisi olarak tanınmaktadır. Konut kredisi müşteriye, konutu teminat altına alındıktan sonra verilir. Kredi verilmeden önce banka kredi talebinde bulunan şahısların kredi geçmişini iyice araştırır. Bu bankaların almak istedikleri riskle alakadar olup, bankadan bankaya değişmektedir. Ancak genel olarak konut kredisi almak isteyen kişilerin kredi geçmişi, almış oldukları kredi notuyla değerlendirilmektedir. Müşterinin daha önceden fazla kredi borcunun olması, borç taksitlerini zamanında ödememiş olması ve aynı zamanda şu anki durum için de fazla borcunun olması kredi notunun düşük olmasını sağlar. Aynı şekilde bu söylenenlerin tam aksinin olması, kredi notunun yüksek olmasını sağlar ve kredi almanız için iyi bir fırsat oluşturur.

Kuveyt Türk Konut Kredisi Nedir?

Artık herkes Kuveyt Türk konut kredisi ile hayal ettiği menzile çok kolaylıkla kira öder gibi sahip olabilir. Kuveyt Türk bizlerin isteyerek beğendiğimiz evi satın alır, aynı zamanda alış fiyatının üzerine kar ekleyerek bizlere istediğimiz taksitle satar. Bu durumdan kar oranlarımızı öğrenebilir ve geri ödemelerimizi hesaplayabiliriz. Kuveyt Türk ürünlerinden ve hizmetlerinden yararlanabilmek için bizlere en yakın olan Kuveyt Türk şubesine gidebilir ya da 444 0 123 ve 0850 251 0 123 Kuveyt Türk çağrı merkezini arayabiliriz.

Kuveyt Türk Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kuveyt Türk konut kredisi başvurusu için gerekli olan belgeler; Kimlik belgesi, konut belgesi, adres belgesi, iletişim belgesi, meslek belgesi ve gelir belgesidir. Gereken belgeleri topladıktan sonra Kuveyt Türk konut kredisi başvurusu için size verilen linke tıklayınız ve gereken bilgileri sırasıyla girerek başvurunuzu tamamlayınız.

Kuveyt Türk Konut Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Kuveyt Türk Konut Kredisi Hesaplama

Kuveyt Türk konut kredisi hesaplama ile aylık olarak taksit tutarlarımızı, dosya masraflarını, toplam ödeyeceğimiz miktarı, kredilenme oranını, konut kredisi faiz oranlarını, gereken kefil sayısını, yıllık maliyet miktarı gibi bilgilere ulaşabiliriz.

Kuveyt Türk Konut Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

Kuveyt Türk Konut Kredisi Ürünleri Nelerdir?

Sabit Ödemeli Konut Kredisi: Aylık taksit tutarları sabit olarak belirlenerek, birkaç ay sonra bile ne kadar ödeme yapılacağı bilinmektetir. Sabit ödemeli konut kredisi, 120 aya kadar vadesi olan ve ev sahibi olmanız için özel avantajlara sahip olan bir kredi ürünüdür.

Azalan Kar Oranlı Konut Kredisi: Seneden-seneye daha da azalan kar oranlarıyla ödenilen bir kredi ürünüdür. Vadesi en az on yıl olarak belirlenen bu kredi ürününde de elde edilmekte olan kar payı aynı şekilde önceden bilinir. Yani hangi sene ve ne kadar ödeme yapacağımızı biliriz.

Azalan Ödemeli Konut Kredisi: İlk başlarda yüksek ücretli taksitleri ödeyerek, sonrasında düşük ödemeler yaparak işlerini kolaylaştırmak isteyenler için düzenlenmiş olan bir kredi ürünüdür.

Artan Ödemeli Konut Kredisi: İlk başlarda düşük, sonrasında yüksek ödemeler yapmak için düzenlenmiş olan bir kredi ürünüdür.

Düzensiz Ödemeli Konut Kredisi: Kazancı düzenli olmayan kişiler için düzenlemiş olan bu kredi ürünü ile para sıkıntısı olan kişiler bile ev sahibi olabilir. Kuveyt Türk bu kredi ile, hangi ay ve ne kadar ödeme yapılacağını sizlere bırakmaktadır.

Gurbetten Sılaya Konut Kredisi: Kuveyt Türk’ün yurt dışında çalışmakta olan kişilerin de ev sahibi olabilmesi için düzenlemiş olduğu bir kredi ürünüdür. Aynı zamanda yabancı ülke vatandaşları da bu kredi ürününden yararlanabilir.

Arsa İş Yeri Kredisi: Ev sahibi olmakla beraber, yatırım yapmak veya iş yeri açmak isteyenler için düzenlenmiş olan bir kredi ürünüdür. Kredi vadelerini 60 aya kadar uzatarak bu krediden yararlanmak isteyenler için güzel bir fırsat sağlamaktadırlar.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.