Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Kuveyt Türk Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Türkiye’deki bireylerin bir çoğu nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına farklı bankalardan kredi kartlarına sahiptirler. Bu kredi kartları ile nakit ihtiyaçları karşılayabilmenin yanı sıra bankaların anlaşmalı iş yerlerine özel sunduğu bazı özel avantajlardan yararlanabilmekteyiz. Sizlere sunduğumuz bu yazımızın konusu Kuveyt Türk kredi kartı ve Kuveyt Türk kredi kartı borcu işlemi ile ilgili olmaktadır. Yazımızın sonunda Kuveyt Türk kredi kartı hakkında gerekli olan bilgilere sahip olacaksınız ve Kuveyt Türk kredi kartı borcu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.

Kuveyt Türk Sale Plus

Bu kredi kartı ile gerektiği zaman önceden belirleyeceğiniz kredi limitinin 10 %’ine kadar nakit avans çekebilirsiniz ve maksimum limit 500 TL ile sınırlı olmaktadır. Kuveyt Türk anlaşmalı iş yerlerinde alışverişleriniz için taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz ve yaptığınız alışverişler zamanı Kuveyt Türk müşterilerine özel indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda alışverişleriniz zamanı AltınPuan kazanmış olursunuz ve bu AltınPuan’larınızı biriktirerek bedava harcamalarınız için kullanabilirsiniz. Biriktirdiğiniz AltınPuan’lar 10 TL’ye ulaştığında hesabınıza otomatik olarak aktarılacaktır.

Bundan başka Sale Plus Asistans hizmetlerinden faydalanarak bir çok işlemlerinizi kolay bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Ödemelerinizi Kuveyt Türk şubelerinden, internet bankacılığından, ATM’lerinden yapabilirsiniz. İsterseniz kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek siz hiç vakit harcamadan ödeme işlemlerinizin yapılması sağlayabilirsiniz.

sale-plus-gold

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart

Kuveyt Türk ihtiyaç kartı ile evlilik, seyahat, mobilya yenileme, eğitim, düğün, sağlık ve bu gibi diğer harcamalarınız için ihtiyaç nakit paraya anında sahip olabilirsiniz. Üstelik ödemelerinizi Türkiye’de bir ilk olan uygulama sistemi, seçiminize göre 6 aydan 36 aya kadar varan taksitlendirme avantajından yararlanarak yapabilirsiniz. Taksitli alışverişlerinizi Türkiye’de olduğu gibi yurt dışında da anlaşmalı iş yerlerinden yapabilirsiniz. Kuveyt Türk ihtiyaç kartını sahip olduğunuz aydan itibaren iki ay boyunca kullanabilirsiniz, yani ocak ayının istenilen bir gününde aldığınız kartı şubat ayının sonuna kadar kullanabilirsiniz.

ihtiyac-kart

Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu

Yukarıda gördüğünüz avantajlardan sizde Kuveyt Türk kredi kartı başvurusunda bulunarak yararlanabilirsiniz. Kuvey Türk Sale Plus kredi kartı başvurusu internet üzerinden yapılabilmektedir. Kuveyt Türk İhtiyaç Kart başvurusunu size en yakın olan Kuveyt Türk şubesine giderek yapabilirsiniz. Sale Plus kredi kartı başvurusu için aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayınız. Açılan sayfada öncelikli olarak resimde gördüğünüz gibi aşağı sağ köşede bulunan başvur butonuna tıklayınız. Daha sonra başka bir sayfaya yönlendirileceksiniz ve diğer resimde gördüğünüz gibi gerekli alanları doldurarak devam butonuna bastıktan sonra bir kaç adımda başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız.

Başvurunuzun durumu en kısa zamanda cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir ve başvurunuzun onaylanması durumunda size yakın olan Kuveyt Türk şubesine giderek kredi kartınızı alabilirsiniz ve dilediğiniz gibi harcamalarınız için kullanabilirsiniz. Yaptığınız kredi kartı harcamalarınız’dan sonra ne kadar borcunuzun olduğunu ve ne zamana kadar ödemenizin gerektiğini, Kuveyt Türk kredi kartı borcu sorgulama işlemini uygulayarak öğrenebilirsiniz. Kuveyt Türk kredi kartı borcu sorgulama işleminin nasıl yapıldığını aşağıda sizlere sunmaktayız.

1)kuveyttürk2)kuveyt-turk-kredi-karti-basvurusu

Kuveyt Türk Sale Plus İçin TIKLAYINIZ!

Kuveyt Türk Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Kuveyt Türk kredi kartı borcu sorgulama işlemini Kuveyt Türk internet bankacılığı üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Eğer internet bankacılığı müşterisi değilseniz, kayıt olmak için aşağıda gördüğünüz kayıt butonunun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz üzere gerekli alanları doldurarak devam butonuna basınız. Birkaç adımdan sonra internet bankacılığına giriş yapabilmek içim cep telefonunuza tek kullanımlık bir şifre gönderilecektir. Ardından aşağıda gördüğünüz giriş butonunun üzerine tıklayınız ve müşteri yada TC kimlik numaranızı şifreniz ile birlikte girerek devam butonunun üzerine basınız.

Böylece sisteme giriş yapmış olacaksınız ve kalıcı şifrenizi belirledikten sonra Kuveyt Türk kredi kartı borcu sorgulama işlemini uygulayarak borcunuzun ne kadar öğrenebileceksiniz. Aynı zamanda isterseniz borcunuzu internet bankacılığı üzerinden anında yapabilirsiniz. Bu söylediklerimden ilave Kuveyt Türk kredi kartı yada Kuveyt Türk kredi kartı borcu sorgulama işlemi ile ilgili her hangi bir sorunuz için, 444 0 123 veya 0 850 251 0 123 Kuveyt Türk çağrı merkezini arayabilirsiniz.

1)

kuveyt-turk-internet-subesi-sifre-alma

2)

kuveytürk-internet-şubesine-giriş

Kuveyt Türk İnternet Bankacılığına Kayıt İçin TIKLAYINIZ!

Kuveyt Türk İnternet Bankacılığına Giriş İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.