Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Kuveyt Türk Mobil Şube

İlerleyen teknoloji ile bakacılık işlemlerinde, bankaların kendi müşterileri için kullandıkları bireysel internet bankacılık ve ya mobil bankacılık uygulamaları ile artık birçok işlem için bankaya gitme durumu ortadan kalkmıştır. Yapacağınız para transferleri, fatura ödeme işlemleri, kredi kartı hareketleri ve ya kredi kartı ödeme işlemleri, değerli maden ve hisse işlemleri gibi birçok işlem artık şubeye gidilmeden mobil bankacılık uygulamaları ile akıllı cihazlarınız üzerinden 7 gün 24 saat yapılabilmektedir. Hem sıra beklemeden zamandan tasarruf sağlayarak işinize, sevdiklerinize ve kendinize daha çok zaman ayırabilirsiniz hem de işlem ücreti ödemeden maddi açıdan tasarruf etmiş olursunuz. Kuveyt Türk Bankacılık, kendi çıkarlarını gözetirken banka kullanıcılarının da çıkarlarını gözeterek mobil bankacılık uygulamasında bir ilke daha imza atmıştır. Kuveyt Türk Mobil Şube uygulaması ile bir mobil şube uygulamasının her özelliğine sahip olmanın yanı sıra eğer Kuveyt Türk Bankasının müşterisi değilseniz de, Kuveyt Türk Mobil Şube’yi indirdikten sonra “Müşteri Ol” seçeneği ile Kuveyt Türk Bankaları için hesap başvurusu yapabilir ve hesabınızı kolayca açtırmış olup; banka şubesine gitmeden, hızlı ve kolayca müşterimiz olursunuz. Ayrıca Kuveyt Türk Bankasının geliştirdiği Mobil Şube uygulamasında  yeni nesil güvenlik sistemi olan Mobil Onay 4.3.2.1 alt yapısı kullanılmaktadır. Bu yüzden Kuveyt Türk Mobil Şube Uygulaması en az şubelerimiz kadar güvenlidir.

Kuveyt Türk Mobil Şube Uygulamasının Özellikleri

  • Kuveyt Türk Mobil Şube Bankacılığı ile bankacılık işlemlerinizi dilediğiniz her yerde, güvenli ve en hızlı şekilde işlem ücreti ödemeden ve ya sıra beklemeden kolayca yapabilirsiniz. Kuveyt Türk Bireysel Bankacılık işlemlerinden faydalanmak için Kuveyt Türk Mobil Şube uygulamasını akıllı telefonunuza, tabletinize, iOS veya Android işletim sistemine sahip cihazınıza yükleyerek kullanabilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz; para transferleri, fatura ödeme, değerli maden ve döviz işlemleri, hisse alım satım işlemleri, vadeli ve vadesiz hesaplarınızda ki bakiyelerin kontrolü, kredi kartı hareketlerinin dökümleri ve ya ödemelerine kadar pek çok bankacılık işlemi için Kuveyt Türk Mobil Şube’yi kullanarak hem zamandan hemde işlem ücretinden tasarruf etmiş olursunuz.

  • İnternet bankacılığı şifresi olan bireysel ve kurumsal müşteriler; iOS 7.0 ve üstü bir iPhone sahip iseniz ücretsiz olarak App Store’ dan indirebilir ya da Android 4.0 üzeri bir telefon sahibi iseniz Google Play Store’dan indirebilir ve ya bir Windows Phone 8 işletim sistemine sahip bir akıllı telefon sahibi iseniz de Windows Phone Mağaza’sından kolaylıkla ve ücretsiz indirebilirsiniz ve mobil şube uygulamasını rahatça kullanabilirsiniz. Dilerseniz de 2848’e MOBIL yazıp göndererek size cevap olarak iletilen SMS’ teki linkten uygulamayı ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz.
  • Mobil Şube uygulamasını telefonunuza yüklediğinizde cep telefonunuza Kuveyt Türk Bankasından gelen SMS ile bir defaya mahsus olmak üzere bir doğrulama yapmanız gerekmektedir. Daha sonraki kullanımlar için sadece uygulamada belirttiğiniz PIN şifreniz yeterli olacaktır.
  • Uygulamada belirtilen kullanıcı ismi ise banka şubelerine iletmiş olduğunuz isminizdir. Uygulama da kullanacağınız şifre ise Kuveyt Türk Bankasının İnternet Şubesinde kullandığınız şifre ile aynıdır. Eğer internet şube şifreniz yoksa bireysel müşterilerimiz için 444 0 123 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ve ya şubemize gelerek şifre işlemlerini gerçekleştirebilirler. Kurumsal müşterilerimiz ise şifre işlemi işlemlerini yalnızca şubelerimizden gerçekleştirebilirler.
  • Kuveyt Türk Mobil Şube uygulamasında şifrenizi unutmanız durumunda 444 0 123 numaralı telefonu arayarak Çağrı Merkezimiz ile ve ya şubelerimiz ile temasa geçerek yeni bir şifre belirlemeniz gerekmektedir. PIN şifrenizi unuttuysanız eğer “Tekrar Aktive Et” butonuna basarak uygulama üzerinden kendinize yeni bir PIN oluşturup hemen kullanabilirsiniz.
  • Kuveyt Türk Mobil Şube uygulamasını indirmek ve kullanmak için herhangi bir GSM operatörüne veya herhangi bir işleme ücret ödemezsiniz. Yalnızca uygulamayı indirdiğiniz akıllı cihazınızın internetinden yararlanarak, veri bağlantısı yaparsınız. Eğer internet kotanız işlemler için yeterli değil ise ve siz işlemleri gerçekleştirdi iseniz faturanıza yalnızca internet kotası aşım ücretiniz yansımaktadır.

Kuveyt Türk Mobil Şube Uygulamasını Kuveyt Türk İnternet Sitesinden İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Kuveyt Türk Banka Müşterisiyseniz Kuveyt Türk Mobil Şube Uygulamasını İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Kuveyt Türk Mobil Şube Uygulamasını App Store’dan İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Kuveyt Türk Mobil Şube Uygulamasını Google Play Store’dan İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Kuveyt Türk Mobil Şube Uygulamasını Windows Phone Mağazasından İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.