Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Kuveyt Türk Sanal Kart

Kuveyt Türk Sanal Kart, gerçek kredi kartı gibi işlem yapılabilen bir karttır. Kuveyt Türk Sanal Karttaki numara başvuru esnasında verilir. Tamamen ücretsiz olan bu sanal kartınızla kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Sanal Kart Neden Daha Güvenilir?

Kuveyt Türk Sanal Kartta herhangi bir limit yoktur. Kuveyt Türk Sanal Kart ile alışveriş yapılacağı zaman asıl kartınızdan sanal kartınıza para transferi yapılır. Bu transfer sayesinde alışveriş yapılır. Aksi taktirde kart bilgileri başka bir kullanıcıda olsa dahi asıl kartınızdan para transfer etmediğiniz sürece sanal karttan alışveriş yapılamaz. Kuveyt Türk Sanal Kartlarda limit, aktardığınız yani yüklediğiniz kadardır. Ne kadar yüklenirse karta o kadar limit olur. Eğer limiti fazla transfer ettiyseniz ya da alışveriş sonrası para arttı ise hemen beklemeden sanal kartınızdaki parayı asıl kartınıza transfer edebilirsiniz.

Sanal Kart Bilgileri

Sanal kartın hesap kesim son ödeme tarihleri asıl kartınız ile aynıdır. Sanal kart için ayrıca yıllık ücret ödemesi olmaz. Bazı sitelerin sanal karta özel indirimleri vardır bunlardan yararlanabilirsiniz.

Sanal Kart Avantajları

Sanal kartınız asıl kullandığınız kredi kartından farklı bir kart numarası ve güvenlik kodu taşır. Eğer sanal kartınızı kullanmayacaksanız limiti istediğiniz zaman sıfırlayabilir, dilediğinizde de alışveriş tutarına göre alta veya üste çekebilirsiniz. Oluşturulmasında çok zaman ayıracağınız işlemler olmaz kısa sürede açılır ve tamamen ücretsizdir.

Kuveyt Türk Sanal Kart Nedir?

1989’dan itibaren halkımıza hizmet veren Kuveyt Türk Bankacılıkta modern ve gelişmiştir. Kuveyt Türk Sanal Kartı her türlü sitede kullanabileceğiniz Kuveyt Türk güvenilirliği ile alışveriş yapmanıza olanak sağlayan. Kartınıza asıl kartınızdaki limitlere de bağlı bulunarak limit verebileceğiniz tamamen ücretsiz bir karttır.

Kuveyt Türk Sanal Kart İle Sanal Alışveriş

İnternet üzerinden beğendiğiniz bir ürün 100 TL ve bu ürünü satın almak istiyorsunuz. Kredi kartınızın limiti 2000 TL internet üzerinden alışveriş yapmaya çekiniyorsunuz. Eğer Kuveyt Türk Kredi kartınız varsa;

  • Kuveyt Türk İnternet Şubesi’ne girip kartlar menüsünün altındaki Kuveyt Türk Sanal Kart başvuru adımlarını izlemek. (Sanal Kart Oluşturma)
  • Kuveyt Türk Sanal Kart oluşturduktan sonra kartınıza 100 TL’lik bir limit belirlersiniz.
  • Artık beğendiğiniz ürünü güvenli bir şekilde Kuveyt Türk Sanal Kart bilgilerinizle alabilirsiniz.
  • Bedel Kuveyt Türk Sanal Kartınızdan tahsil edilir ve asıl kartınızın limiti 1.800 TL’ye düşer.
  • Alışverişi yapar yapmaz Kuveyt Türk Sanal Kartınızın limiti tekrar 0 TL olmuştur.

Her Alışverişimde Yeni Kuveyt Türk Sanal Kart mı Oluşturulacak? 

Kuveyt Türk Sanal Kart bu işlemede bir çözüm üretmekte alışveriş gerçekleştirdikten sonra kart bakiyesi 0 TL olmuştu. Kartınızın limitini tekrardan limit güncelleme özelliği ile güncel hale getirebilir ve tekrar internet üzerinden dilediğiniz alışverişi güven içinde gerçekleştirebilirsiniz. Kuveyt Türk internet bankacılığı ile bireysel giriş yapıp Kartlar gelen kısımdan Kuveyt Türk Sanal Kart ve açılan kısımdan Limit güncellemeye basarak limitinizi dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Ürünü Almaktan Vazgeçtim Ne Yapmalıyım?

Ürünü almaktan vazgeçtim diyorsanız veya ürünü alacağınız site pek tekin değil ise Kuveyt Türk Sanal Kartınızın limitini sanal kart limit güncelleme sekmesinden limitinizi güncelleyerek 0 TL yapabilir veya Kuveyt Türk Sanal Kartınızı iptal edebilirsiniz. Bu işlemlerden sonra satın alma işlemi gerçekleşmez.

Kuveyt Türk Kredi Kartım Var, Nasıl Kuveyt Türk Sanal Kart Oluşturabilirim ?

Kuveyt Türk merkezlerine gidip görevliler aracılığı ile veya Kuveyt Türk internet bankacılığı ile Kuveyt Türk Sanal Kart oluşturabilirsiniz. İnternet bankacılığı ile Siteye bireysel olarak giriş yapıp ardından Kartlar ekrana gelen kısımdan Sanal Kart yazan yere tıklayıp gelen kısımdan Kuveyt Türk Sanal Kart Başvurusu ile Kuveyt Türk sanal kart sahibi olabilirsiniz.

Kuveyt Türk Sanal Kart İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.