Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi

Emeklilik dönemi hayalinizdeki, Ege’de bir kafe açmak için sermayenizi biriktirmeye başladınız mı ? Çocuklarınızın üniversite masrafları için birikiminiz ne durumda? Emeklilikte acaba dünya turu yapabilecek misiniz? Tüm bu hayaller ve sorunlar için Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi ile şimdiden düşünmeden, vakti gelince gerçekleştirmek mümkün. Nasıl mı? Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi size tüm emeklilik hayallerinizi gerçekleştirmek için şahane bir bireysel emeklilik sistemi kurdu.

Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi, emeklilik döneminde ek bir gelir sağlamayı düşünenler için eşsiz bir sistem. Bireysel emeklilik sistemi (BES) özel bir tasarruf ve yatırım sistemidir. Ancak şunu bilmekte fayda var; Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi mevcut kamu sosyal güvenlik sisteminin bir alternatifi değil, tamamlayıcısıdır. Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemine 18 yaş üzerindeki herkes katılabilir, herhangi bir sosyal güvenlik kurumuna bağlı olma ya da çalışma şartı durumu şartı aranmamaktadır.. Meslek ayrımı yapılmaz; öğrenci, ev hanımı, mühendis, insan kaynakları uzmanı, muhasebe çalışanı, öğretmen, doktor, temizlik çalışanı, çocuk bakıcısı veya genel müdür olmanız fark etmeden sizde bu sisteme katılabiliriz. Üstelik bu sistemin avantajlarından sevdikleriniz de faydalanabilir.

Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemin amacı, kişileri çalışma yaşamları boyunca emeklilik dönemlerindeki nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tasarrufa özendirmek, uzun vadeli birikim yapmasını teşvik etmek, bu sayede aktif çalışma süresi boyunca sahip oldukları gelir seviyesini emeklilik döneminde de sürdürebilmesini sağlamaktır.

Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi İçin Ne Kadar Ödeme Yapmalısınız ?

Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi için ödeme planınızı mevcut gelir durumunuz veya emeklilikte istediğiniz miktara göre ayarlayabilirsiniz.  Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) için ödeme planınızın nasıl olması gerektiğine kendiniz veya Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi Temsilcileri ile birlikte planlama yapabilirsiniz.

Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) katkı payı ödemelerinizi banka kartınız ile otomatik ödeme yapabilir veya kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) le ilgili ödemeleriniz toplu ödeme veyahut ara ödemeler şeklinde yapabilirsiniz. Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) için katkı payı ödeme düzeninizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) için seçtiğiniz emeklilik planı ve fon dağılımınızı değiştirme imkanı da sunmaktadır.

Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi’nde (BES) Devlet Katkısı Var Mıdır?

Odeabank Bireysel Emeklilik Sisteminde 2013 yılından itibaren ödenen katkı payı tutarlarının %25’i oranında devlet katkısı ile birikimlerinizi ve tasarruflarınızı arttırabilirsiniz. %25 devlet katkısı ile 100 Türk Lirası yatırdığınız para 125 Türk Lirası olarak fonunuzda birikecektir. Daha çok katkı ödeyerek devlet desteği ile daha çok birikim yapabilirsiniz.

Bir katılımcının bir takvim yılında alacağı bireysel emeklilik devlet katkısı, o yılla ilgili %25’i geçemez.

Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi’nin (BES) Avantajları

  • Devlet tarafından Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi katılımcılarına sağlanan %25’lik destekten faydalanabilirsiniz.
  • Aileniz de Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi avantajlarından faydalanabilirler.
  • Güvenilir bir sistem Odeabank Bireysel Emeklilik Sisteminde düzenli tasarruflarınız uzmanlar tarafından yönetilmektedir.
  • Mevcut olan Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi tasarruflarınıza toplu ve ara ödeme yapabilirsiniz.
  • Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi  katkı payı ödeme düzeninizi kendiniz belirleyebilirsiniz.
  • Seçtiğiniz Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi emeklilik planınızı ve fon dağılımınızı değiştirebilme imkanı da sunmaktadır.

Odeabank Bireysel Emeklilik Sistemi Başvurusu

Odeabank Bireysel Emeklilik başvurunuzu, şubelere giderek yapabileceğiniz gibi, internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda verilen başvuru bağlantısına tıkladıktan sonra, karşınıza gelen forma bilgilerinizi bırakırsanız, Odeabank tarafından aranarak da sistem için bilgilendirme ve başlangıç işlemleri yapılacaktır.

odeabank

Belirtilen formdaki bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurduktan sonra belirtilen ‘Gönder’ butonuna basarsanız sistem tarafından kaydınız alınacaktır.

Odeabank Bireysel Emeklilik başvurusu yapmak için TIKLAYINIZ!

Odeabank Sigorta ve Bireysel Emeklilik Formu hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.