Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Odeabank Eğitim Kredisi

Günümüz ekonomik şartlarının her geçen gün zorlaşmaya başlaması ile birlikte bütün insanların bireysel ekonomileri de sarsılmaya başlamıştır. Bu sebeple çeşitli harcamalarında kısıtlamaya gitmeye başlamışlar ve bireyler de zor duruma girmeye başlamışlardır. Bu durumlarda bankalar ihtiyaç kredileriyle bireylerin yanında olmaktadırlar ve adeta kişileri bu destekleriyle mutlu etmektedirler. En çok paraya ihtiyaç duyulan konu ise günümüzde eğitim alanı olmaktadır. En çok da üniversiteye yeni başlayacak öğrencilerin masrafları hem öğrenci hem de veliler için altından kalkılamaz büyük bir yük olmaktadır işte bu noktada bu alana destek vermek her banka için çok önemlidir. Birbirleriyle yarış içerisinde olan bankalar en avantajlı krediyi müşterilerine sağlamak için çaba sarf etmektedirler. Henüz oldukça yeni olan Odeabank’ ın da çok avantajlı eğitim kredisi fırsatı bulunmaktadır. Yeni olması sebebiyle müşteri sayısını arttırmak isteyen banka kredi seçeneklerinde müşterilerine bir çok avantaj sağlamaktadır. Bu yazımızda Odeabank eğitim kredisi nedir, faiz oranları, vade sayıları nedir gibi soruların cevaplarını bulacaksınız.

Odeabank Eğitim Kredisi Nedir?

Odeabank özellikle en masraflı olan özel okul ve üniversite masraflarını mümkün olduğu kadar çok hafifletiyor. Düşük faiz oranları ile tüm okul ödemelerini karşılayan Odeabank, yüksek vade seçenekleriyle rahat bir nefes alınmasına olanak sağlıyor. Odeabank Özel Eğitim Kredisi sayesinde okul masrafları problem olmaktan çıkıyor ve böylece veliler de rahat bir nefes alabiliyorlar. Odeabank’ ın eğitim kredisinden faydalanmak isteyen müşteriler için durum biraz daha kolaydır. Çünkü Odeabank diğer bankalara göre daha yeni bir bankadır ve bu sebeple müşteri sayısını arttırma politikası izlemektedir. Müşteri sayısını arttırmak isteyen banka kredi desteğini avantaja çevirerek müşterilerine daha kolay kredi verir. Bu hız müşterilerin memnuniyetini arttırmaktadır.

Odeabank Faiz Oranları-Vade Sayıları

Odeabank uygun faiz oranlarıyla müşterilerini mutlu etmeye devam etmektedir. Odeabank eğitim kredisi faiz oranları sadece %1.55 tir. Vade sayısı ise tam 60 aya kadar uzayabilmekte ve kredilerin geri ödenmesinde müşterilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Kredi notunuzun yüksek olmasına ve krediyi ödeme performansınıza göre almış olduğunuz kredi tutarına uygulanan faiz oranında banka tarafından indirime gidilebilir. Bu duru için size en yakın Odeabank şubelerinde bulunan çalışanlardan yardım alabilirsiniz size en yakın Odeabank şubeleri için aşağıda ki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Size En Yakın Şube İçin TIKLAYINIZ!

Odeabank Eğitim Kredisine Başvurmak İçin Gerekli Belgeler

Krediyi almak isteyen kişinin nüfus cüzdanı, okuldan alınacak belge, gelir belgesi, Odeabank Eğitim Kredisi Başvuru formu, eğer talep edilirse ikematgah belgesi ya da bir adet faturanın ibraz edilmesi gerekebilir. Ayrıca Odeabank Eğitim Kredisi Başvuru formunu bütün ODEABANK şubelerinden temin edebilirsiniz.

Okuldan alınacak belge için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Okuldan Alınacak Belge İçin TIKLAYINIZ!

Başvuru İçin;

Size en yakın Odeabank şubelerine giderek eğitim kredisi için başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz ve başvuru sonucunda en kısa sürede kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Size en yakın şubeleri öğrenmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Size En Yakın Şube İçin TIKLAYINIZ!

Odeabank Eğitim Kredisi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezini aramanız yeterli olacaktır.

Odeabank Eğitim Kredisi alabilmek için bazı şartları sağlamak gereklidir. Bu şartları şunlar oluşturur;

Özel okul ve üniversite masrafları için kullanılabilir, eğitim kredisini alırken hayat sigortasını yaptırmak zorunludur, kredi tahsis ücreti çekilecek kredi tutarının %0.5′ i kadardır, maksimum alınabilecek kredi tutarı 100.000 TL dir. Ayrıca kredi kullanacak kişinin gelirinin belgeyle belirtilmesi gereklidir ve 18 yaşını doldurmuş bireyler olması gerekir.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.