Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

Odeabank’ın “Nakit Hazır” kredi kampanyası ile gelir belgenizi beyan etmeden, kefil veya teminat göstermeden kredi çekebilirsiniz.

Nakit Hazır kredi kampanyası ile 35.000 TL’ye kadar, 60 aya varan vadelerle kredi çekebilirsiniz. Kredi için nüfus cüzdanınızla Odeabank şubelerinden, internet şubesinden veya mobil şubeden başvuru yapabilirsiniz. Eğer Odeabank müşterisi iseniz ve Nakit Hazır kredisine başvurmuşsanız, krediniz onaylandığı an çektiğiniz tutar hesabınıza geçer. Ancak Odeabank müşterisi değilseniz, Odeabank veya PTT şubelerinden hesap açtırmanız ve bazı evrakları imzalamanız gerekiyor. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanabilmesi için kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Çektiğiniz kredinin taksit ödemelerini Odeabank şubelerinden,  mobil şubelerinden, 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi’nden, herhangi bir banka hesabınızdan havale/EFT ile, Akbank atmleri ve PTT şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Akbank atmleri ve PTT şubelerinden ödeme yapabilmek için TC kimlik numarası ve kredi hesabınıza ait IBAN numarası bilgilerini girmeniz yeterli. Kredi başvurunuzdan önce bankanın müşteri skorlaması sonrasında belirlenecek faiz oranı, kredinizi kullanmadan önce onayınıza sunulur. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının binde beşi kadardır. Sigorta masrafı ise kişiye göre değişmektedir.

Odeabank gelir belgesi talep etme, içeriği değiştirme, kampanyayı durdurma, başvuruları serbestçe değerlendirme hakkını saklı tutuyor. Örnek bir maliyet tablosu hesabı yapacak olursak; 10.000 TL kredi  36 ay vade ve %1.49 faizle çekilebilirken, kredi tahsis ücreti 53 TL olup, aylık taksit tutarı 379 TL olarak geri ödenir. Hızlı bir şekilde kredi çekmek ve uygun taksitlerle ödemek isterseniz Odeabank’ı tercih edebilirsiniz.

Detaylar için  https://www.odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/krediler/Ihtiyac-Kredisi/Sayfalar/Nakit-Hazir.aspx adresine tıklayabilirsiniz. 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.