Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Odeabank Kredi Hesaplama

Nakit paraya olan ihtiyaçlarımızı giderebilmek için, günümüzde en iyi yöntem bankalardan kredi almaktır. Ev, araba almak istediğimizde ya da başka nedenlerden dolayı bankalardan nakit kredi alarak ihtiyaçlarımızı karşılayıp ve almış olduğumuz kredileri vadeli olarak geri ödeyebiliyoruz. Toplumsal hizmette bulunarak nakit sıkıntıları giderebilen bankalardan biri de Odeabank’tır. Odeabank’ın sunduğu ihtiyaç, konut ve taşıt kredileri ile bütçemize uygun kredileri alabilir ve hesaplama aracı ile hangi vade ile aylık ne kadar taksit ödeyeceğimizi öğrenebiliriz. Sizlere sunduğumuz bu yazıda Odeabank’ın kredileri ve Odeabank kredi hesaplama araçlarıyla ilgili detaylı bilgilere sahip olacaksınız.

Odeabank İhtiyaç Kredisi

Odeabank’ın sunduğu ihtiyaç kredisi ile evlilikten sağlığa, eğitimden tatile kadar tüm nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. 36 aya kadar olan vade seçenekleri ile, isterseniz esnek ödeme koşullarından yararlanabilir ve bütçenize uygun bir ödeme planı yapabilirsiniz. Odeabank ihtiyaç kredisi ile aylık taksit tutarı, komisyon, toplam ödeme tutarı, faiz oranı, yıllık maliyet ve dosya masrafı gibi kredi bilgilerine sahip olabilirsiniz.

Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu için bazı gereken belgeler;

  • TC kimlik numarası, pasaport, nüfus cüzdanı veya sürücülük belgesi
  • Son 3 aya ait olan elektrik, telefon, doğalgaz ya da su faturası
  • Yaptığınız mesleğe göre çalıştığınız yerden gelir belgesi

Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusunu, gereken belgeler ile birlikte size en yakın olan Odeabank şubesine giderek ya da aşağıda gördüğünüz linke tıklayarak hemen yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı takdirde, SMS ile size iletilecektir.

Odeabank İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Odeabank Konut Kredisi

Odeabank’ın sunduğu konut kredisi ile arzu ettiğiniz eve kolayca sahip olabilirsiniz. 120 aya kadar olan vade seçenekleri ile sahip olduğunuz krediyi, kira öder gibi taksitle ödeyebilirsiniz. Odeabank konut kredisi ile aylık taksit tutarı, konut kredisi faiz oranları, kredilendirme oranı, ödenilecek olan toplam meblağ ve faiz miktarları, yıllık maliyet oranı, teminat, dosya masrafı ve kefil sayısı gibi kredi bilgilerine sahip olabilirsiniz.

Odeabank konut kredisi başvurusu için bazı gereken belgeler;

  • TC kimlik numarası, pasaport, nüfus cüzdanı veya sürücülük belgesi
  • Son 3 aya ait olan elektrik, telefon, doğalgaz ya da su faturası
  • Yaptığınız mesleğe göre çalıştığınız yerden gelir belgesi

Odeabank konut kredisi başvurusunu sizden istenen belgeler ile birlikte herhangi bir Odeabank şubesine giderek ya da size verdiğimiz linke tıklayarak hemen yapabilirsiniz. Eğer başvurunuz onaylanırsa SMS ile bilgilendirileceksiniz.

Odeabank Konut Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Odeabank Taşıt Kredisi

Odeabank taşıt kredisi ile hayalinizdeki arabaya ya da herhangi satın almak istediğiniz bir araca kolayca sahip olabilirsiniz. 48 aya kadar olan vade seçenekleri ile özel esnek fırsatından yararlanarak, ödemelerinizi bütçenize uygun yapabilirsiniz.

Odeabank taşıt kredisi başvurusu için istenen evraklar;

  • TC kimlik numarası, pasaport, nüfus cüzdanı veya sürücülük belgesi
  • Son 3 aya ait olan elektrik, telefon, doğalgaz ya da su faturası
  • Yaptığınız mesleğe göre çalıştığınız yerden gelir belgesi

Odeabank taşıt kredisi başvurusunu yapmak için, siz belgeler ile birlikte size en yakın olan Odeabank şubesine gitmeniz yeterlidir.

Odeabank Kredi Hesaplama İşlemi Nasıl Yapılır?

Birçok kurumda olduğu gibi Odeabank’da hizmetlerini aynı zamanda internet üzerinden verebilmektedir. Odeabank kredi hesaplama işlemi ile istediğiniz kredi türünü seçip size uygun miktarı, vade aralığını ve buna bağlı olan faizleri inceleyebilirsiniz. Odeabank kredi hesaplama işlemini yapmak için, aşağıda görmüş olduğunuz linke tıklayıp, açılan sayfada istediğiniz kredi türünü seçip, vade miktarını yazarak Odeabank kredi hesaplama butonuna tıklamanız gerekmektedir. Odeabank kredi hesaplama ile aylık taksit tutarınızı öğrenerek, ihtiyacınız olan krediye sahip olabilirsiniz.

odeabank

odeabank

Odeabank Kredi Hesaplama İşlemleri İçin TIKLAYINIZ!

Odeabank kredi hesaplama ilgili herhangi bir soru ya da sorunlarınız için, 444 8 444 Odeabank iletişim merkezini arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.