Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu

Odeabank’ın sunduğu kredi kartları, her türlü ihtiyaçlara yönelik olmak üzere yapılmıştır. Kredi kartlarını kullandıkça puan kazanacak ve kazandığınız puanlarla bedava alışveriş yapabileceksiniz. Odeabank’ın sunduğu kredi kartları, Bank’O Card, Bank’O Card Axess ve Borajet Bank’O Card Axess olmak üzere üç çeşide bölünmektedir. Sunduğumuz bu makalede hem Odeabank’ın kredi kartları hakkında, hem de nasıl Odeabank kredi kartı başvurusunda bulunabileceğiniz hakkında geniş bilgilere sahip olabileceksiniz.

Odeabank Kredi Kartları Nelerdir?

Bank’O Card Kredi Kartı

Bank’O Card yıllık kart ücreti olmayan yeni bir kredi kartı ürünüdür. Bank’O Card ile ülkede ve yurt dışında nakit ticari işlemleri güvenli bir şekilde yapabilir, aynı zamanda nakit ve taksitli olarak sunduğu avans ürünleri ile ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Eğer büyük yoğunlukla çalışıyor ve faturalarınızı takip edebilmekte zorlanıyorsanız, bu sorununuzu otomatik fatura ödemesini kullanarak halledebilirsiniz. Konuyla ilgili Odeabank’ın şubesine başvuru yaparak, siz de bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Aynı zamanda Bank’O Card Odeabank kredi kartı başvurusunu, Odeabank’ın şube ve ATM’lerinden, internet ve mobil şubelerinden ve 444 8 444 iletişim merkezini arayarak yapabilirsiniz.

Bank’O Card, Ek Kart

Bank’O Card ek kartını kullanarak, sevdiklerinizin de bu hizmetlerden yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Size en yakın olan Odeabank şubesine giderek ya da 444 8 444 iletişim merkezini arayarak ek kart talebinde bulunabilirsiniz.

Bank’O Card Şifresi Nasıl Alınır?

Bank’O Card şifresini, telefonunuzun mesaj alanına girerek, SIFRE yazıp ardından boşluk koyup, belirlenecek 4 rakamlı şifreyi yazıp boşluk koyup, kartınızın son 4 rakamını ve kartınızın imza bandının üzerindeki 3 rakamlı numarayı yazıp, 8444’e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Misal: (SIFRE 1214 1244455). Aynı zamanda 444 8 444 Odeabank iletişim merkezini arayarak veya Odeabank’ın internet ve mobil şubelerini kullanarak Bank’O Card şifresini alabilirsiniz.

NOT: Eğer 8444’e ulaşamazsınız 0532 752 84 44 numarasına mesaj atabilirsiniz.

Bank’O Card Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Bank’O Card ödemelerini Odeabank’ın şubelerinden, ATM’lerinden, internet ve mobil şubelerinden, 444 8 444 iletişim merkezinden, herhangi bir banka üzerinden EFT ve havale ile ve Akbank ATM’lerinden ya da PTT şubelerinden yapabilirsiniz.

Bank’O Card Axess

Bank’O Card Axess ile, iki yüz bini geçmekte olan Axess üye iş yerlerinde taksit ve erteleme yapabilir, fazla chip-para kazanabilir ve bütün nakit sıkıntılarınızı giderebilirsiniz. Aynı zamanda tüm kredi kartı borçlarınızı takip edebilir ve SGK ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

  • Güncel borcunuzu öğrenebilmek için: GUNCEL boşluk kredi kartınızın son 4 rakamını 8444’e göndermeniz gerekmektedir. Misal: (GUNCEL 3344)
  • Son hesap özetinize yansıyan borcunuzu öğrenebilmek için: EKSTRE boşluk kartınızın son dört rakamını 8444’e göndermeniz gerekmektedir. Misal (EKSTRE 3344)
  • SGK ödemelerinizi yapabilmek için: Odeabank’ın herhangi bir şubesine gitmeniz ya da 444 8 444 iletişim merkezine çağrı yapmanız gerekmektedir.

Yapılacak olan SGK işlemleri için, 0-100 TL arası olan ödemelerden 1 TL, 100-1000 TL arası olacak ödemelerden 2,5 TL, 1000 TL ve üzeri olan ödemelerden ise prim tutarı üzerinden 1 faiz komisyon tahsilatı yapılacaktır.

Aynı zamanda Odeabank’ın şube ve ATM’lerinden, internet ve mobil bankacılığından, 444 8 444 numaralı iletişim merkezinden ve BANKO boşluk TCKN yazıp, 8444’e mesaj olarak göndererek Odeabank kredi kartı başvurusu işlemlerini yapabilirsiniz.

Borajet Bank’O Card Axess

Borajet Bank’O Card Axess sahibi olan müşteriler, Borajet’ten almış olacakları uçak bileti karşılığında her ay 100 TL indirim kazanacaklar. 1000 TL ve üzeri harcama yapan müşteriler, aynı ay içinde Borajet’ten almış olacakları biletler için 50 TL, 3000 TL ve üzeri harcama yapan müşteriler ise 100 TL indirim kazanmış olacaklar.

Odeabank kredi kartı başvurusunu BORAJET boşluk TCKN yazıp, 8444’e mesaj atarak yapabilirsiniz.

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank kredi kartı başvurusu için yazımızın sonunda verdiğimiz bağlantı sekmesine tıklayınız. Odeabank kredi kartı başvurusu sayfasına direkt olarak yönlendirileceksiniz. Bu sayfada hangi kart için başvuru yapmak istiyorsanız o kartı seçiniz. Ardından başka bir Odeabank kredi kartı başvurusu sayfası açılacaktır. O sayfada tamamlamanız gereken 8 adım bulunmaktadır. Bu adımlarda sizden istenen bilgileri eksiksiz bir biçimde giriniz ve Odeabank kredi kartı başvurusunu tamamlayınız.

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.