Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Odeabank Kredileri

Odeabank Kredileri Nedir?

Günümüzde Türkiye’de sık-sık tercih olunan kredilerden biride Odeabank kredileridir. Odeabank kredileri bireysel bir biçimde ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi ile müşterilere hizmet vere bilmektedir. 18 yaşından büyükseniz daimi olarak gelir kazancınız olduğu taktirde, sizde Odeabank kredilerine başvuruda bulunabilirsiniz. Bu günkü yazımızın konusu sizlere Odeabank kredileri ile ilgili geniş bilgi vere bilmektir. Yazımızın sonunda konuyla ilgili gerekli bilgilere sahip olacaksınız ve adı geçen Odeabank kredilerine nasıl başvuru yapa bileceğinizi öğreneceksiniz.

Odeabank İhtiyaç Kredisi

  • Odeabank ihtiyaç kredisine sahip olarak evlilik hazırlıklarından tutmuş-eğitim masraflarına kadar, ev tamiratından tutmuş-sağlık işlemlerinize kadar ve bunlar gibi bir sürü ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. Ödemelerinizi 36 aya kadar olan vade ile bütçenize göre düşük taksitlerle yapabilirsiniz.
  • Büyük miktarda kredi ihtiyacınızı gidere bilmek için sahibi olduğunuz evinizi, iş yerinizi, arsanızı yada başka bir gayrimenkulünüzü Odeabank’a teminat olarak göstere bilirsiniz. Konutunuzu teminat olarak gösterdiğiniz taktirde, ekspertiz değerinin 75%’ine kadarını, iş yerinizi teminat olarak gösterdiğiniz taktirde ekspertiz değerinin 50%ine kadarını kredi olarak kullanabilirsiniz.
  • Eğitim kredisine sahip olarak üniversite, yüksek okul, lise, dershane gibi tahsil kurumları için 60 aya kadar varan vade ile kredi sahibi olabilir, ödemelerinizi bütçenize göre düşük taksitlerle yapabilirsiniz.
  • Ev tadilatı kredisi ile 120 aya kadar uzun vade aralığında kredi sahibi ola bilir, ödemelerinizi bütçenize göre düşük taksir ve faiz oranları ile yapabilirsiniz.

Tüm bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız, gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Odeabank şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıda bulunan linkin üzerine tıklayarak, ön başvuru işleminizi internet üzerinden hemen yapabilirsiniz.

odeabank1

Odeabank İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Odeabank Taşıt Kredisi

Arzu ettiğiniz araca Odeabank taşıt kredisi ile kolayca ulaşabilirsiniz. Odeabank sizin istediğiniz sıfır km veya ikinci aracı satın alıp üzerine kar ekleyerek, 48 aya kadar olan vade ile bütçenize göre düşük taksitlerle ödeme yapmanızı sağlamaktadır. Bu fırsattan yararlana bilmeniz için tek yapmanız Odeabank taşıt kredisi başvurusunda bulunmanızdır. Başvuru işlemini gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Odeabank şubesine giderek yapabilirsiniz.

Odeabank Konut Kredisi

Hayalini kurup sahip olmak istediğiniz konuta Odeabank aracılığı ile kolayca ulaşa bilirsiniz. 120 aya kadar varan vade ile ödemelerinizi bütçenize göre kendiniz ayarlayıp esnek ödeme tariflerinden yararlanarak yapabilirsiniz. Satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin 75%’ine kadarını kredi olarak kullana bilirsiniz. Aynı zamanda mevcut olan bir konut kredisine sahipseniz, isterseniz kredinizi Odeabank’a transfer ederek düşük taksitlerle ve bütçenize uygun faiz oranları ile geri ödemelerinizi yapa bilirsiniz. Konut kredisi başvurusunu gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Odeabank şubesine giderek yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıda bulunan linkin üzerine tıklayarak hemen ön başvuruda bulunabilirsiniz.

Eğer yurt dışında yaşıyorsanız ve Türkiye’de konut sahibi olmak istiyorsanız, bunun da kolay yolu Odeabank’tan geçmektedir. Kredinizi isterseniz TL ile, isterseniz endeksli olarak kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaşayan müşteriler satın alacakları konutun ekspertiz değerinin 50%’ini kredi olarak kullanabilirler.

Odeabank Konut Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Başvuru İçin Gereken Belgeler

  • TC kimlik numarası, nüfuz cüzdanı, pasaport veya sürücülük belgesi
  • İkamette olduğunuz yere dair belge veya son üç aya ait doğal gaz, elektrik, su veya telefon faturası
  • Yaptığınız mesleğe göre gelir belgesi
  • Konut kredisi için ek olarak satın alacağınız konutun tapu fotokopisi
  • Taşıt kredisi için ek olarak sıfır km olan araçlarda proforma faturası, ikinci el oran araçlarda ruhsat fotokopisi

Odeabank Kredileri Hesaplama

Odeabank kredilerine başvuruda bulunmadan önce sizlere Odeabank kredileri hesaplama işlemini yapmanızı öneririz. Hesaplama işlemini yaparak aylık ödeyeceğiniz taksitleri, yıllık ve toplamda ödeyeceğiniz kredi miktarını kredi sahibi olmadan öğrenebileceksiniz. Böylece kredi tutarınızı bütçenize göre ayarlamış olacak, ödemeler zamanı bütçenizi zorlamadan sıkıntı yaşamayacaksınız. Hesaplama işlemini aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak, kredi türünüzü seçip kolayca yapabilirsiniz.

  • Odeabank Kredileri hakkında olası bir sorunuz için, 444 8 444 Odeabank çağrı merkezini arayabilirsiniz.

odeabank2

Odeabank Kredileri Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.