Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Pasha Bank Kredi Başvurusu

Maddi sıkıntıları karşılayabilmek için bir çok kişinin tercihi, Pasha Bank kredi başvurusunda bulunmaktır. Pasha Bank kredi başvurusunda bulunarak sizde hem nakit hem de gayri nakit kredi sahibi olabilirsiniz. Böylece bir çok sıkıntılarınızı halledebilir, günlük yaşam tarzınıza kolaylık sağlayabiliriz. Sunduğumuz bu makalede Pasha Bank kredi başvurusuyla ilgili detaylı bilgilere sahip olabilir aynı zamanda Pasha Bank kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Pasha Bankın Hangi Kredileri Mevcuttur?

Pasha Bank kredi başvurusunda bulunan müşterilerine çeşitli krediler sunmaktadır. Sizinde bu çeşitli kredilerden yararlana bilmeniz için, Pasha Bank kredi başvurusunda bulunmanız yeterlidir.

  • Rotatif kredisi: Rotatif kredisi banka müşterilerine kredi limiti ve vadesi dahilinde istedikleri zaman para çekme imkanı sağlamaktadır. Krediler genelde aylık, üç aylık ve altı aylık olmak üzere, belirli zaman kapsamında geri ödenmektedir. Ödemeler genelde borç alınan tutar ve uygulanacak olan faiz kadar olmaktadır.
  • İskonto kredisi: İskonto kredisi ticari işlemden doğmuş olan ve henüz vadesi gelmemiş olan senetlerin, nakde çevrilebilmesini sağlayan bir kredi biçimidir. İskonto kredisi senedin bankaya verildiği tarihten vade sonuna kadar geçerli olan süre için, senet meblağı üzerin den hesap edilmekte olan faiz, komisyon K.K.D.F ve B.SM.V düşüldükten sonra kalmış olan bakiye ücretinin ödenmesi sonucuyla kullanılan bir kredidir. Bu kredi ,senet potföyü geniş olmakta olan firmaların, kısa süre için gerekmekte olduğu nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, henüz vadesi dolmamış olan senetlerin iskontosu karşılığında nakit kredi vere bilmek işlemleri için tasarlanmıştır. Senetlerin iskonto yada iştira yoluyla kabul edilmesi, ödeme yerinin belediye sınırında olup olmamasına göre değişmektedir.
  • Spot kredisi: Spot kredisi belirlenmiş olan faiz oranının tarihine göre sabitlenerek, faiz ve anapara tahsilatının vade sonuna göre gerçekleştirilmektedir. Spot kredisinin en önemli özelliklerinden biri de kredi vadesinin aylık, haftalık ve günlük olarak belirleye bilmesidir. Bir diğer özelliği ise, kredi kullanıldığı zaman belirlenmiş olan faiz oranının vade sonuna kadar aynı kalabilmesini sağlayabilmesidir.
  • Döviz endeksli kredi: Döviz endeksli krediler tahsis aşamasın da bir döviz cinsine endekslenmekte olup, Türk parası olarak kullandırılarak, ihracat taahhüdü içermemektedir.
  • Döviz kredileri: Döviz kredileri, ihracat sayılmakta olan ticaret ile, döviz kazandırıcı faaliyetlerin finansmanı olarak ihracat taahhüdünün yerine getirilebilmesi için kullanılmakta olan kredi türleridir. İhracat finansmanın da kolaylık sağlayabilen bu kredi ile, ihracat taahhüdünü yerine getirerek vergi, harç, resim ve fon (KKDF) muafiyeti sağlanabilmektedir. Aynı zaman da krediyi rotatif ve spot olarak da kullanmak mümkündür.
  • Taksitli ticari kredi: Taksitli ticari kredisi her türlü nakit olan ihtiyaçları gidermekte olup, aynı zamanda şartları ve geri ödemeleri kolay olduğundan müşterileri bu hizmet den memnun kalabilmelerini sağlamaktadır. Aynı zamanda taksitli ticari kredisi, bir defa için kullandırılan işletmenizin ihtiyacına göre farklılaşarak, geri ödemeleri belirlenmiş olan vade içerisinde anapara, faiz ve bu gibi kesintilerden oluşarak ödenmesini sağlamaktadır.
  • İşletme kredisi: İşletme kredisi, Türkiye’ de yerleşik kişiler tarafın dan, yabancı ülkeden döviz olarak sağlana bilmekte olan bankaların aracılığı ile, TL olarak bir defaya mahsus kullanılmakta olan kredi biçimidir. Herhangi bir vade süresi olmadığı için ödemeler de kolaylık sağlamaktadır. Bunun sayesinde herhangi bir ödeme sıkıntısı yaşamadan, işletmelere istenilen yatırımı yapmak mümkündür.

Pasha Bank Kredi Başvurusu

Sizde Pasha Bank kredi başvurusunda bulunarak, sahibi olduğunuz işletmeleri büyütmek fırsatından yararlanabilirsiniz. Yukarıda adı geçen tüm bu hizmetlerden yararlanabilmek için, Pasha Banka kredi başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Pasha Bank kredi başvuru işlemini Pasha Bank şubesine giderek yapa bilirsiniz. Pasha Bank şubesi ile ilgili tüm bilgilere, aşağıda görmüş olduğunuz linkin üzerine tıklayarak sahip olabilirsiniz.

Pasha Bank Şubesi Hakkında Bilgi Edinmek İçin TIKLAYINIZ!

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.