Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Pasha Bank Mobil

Bulunduğumuz ortamda cep telefonları artık günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası olmuştur diyebiliriz. Genel olarak teknolojinin zaman geçtikçe ilerlemesi ve gelişmesi ile beraber yaşamımızdaki rutin işlemleri daha az vakit harcayarak daha kolay bir şekilde yapabilmekteyiz. Bu işlemlerin hemen-hemen hepsini ya da bir çoğunluğunu cep telefonumuzu kullanarak hayata geçirebiliyoruz. Bu tarz işlemlerden biri de gelişen teknolojiyi en iyi takip eden ve en iyi şekilde kullanabilmekte olan bankaların sunduğu mobil bankacılık işlemidir diyebiliriz. Türkiye’deki birçok banka, bireyler ve kurumlar için sağlamış oldukları mobil bankacılık üzerinden müşterilerine birçok hizmetler sunarak onları memnun etmektedirler. Böyle mobil bankacılık uygulamalarından biride bugünkü yazımızda konusu geçecek olan Pasha Bank’ın sunmuş olduğu Pasha Bank Mobil uygulamasıdır. Pasha Bank Mobil uygulamasına ilişkin her türlü detaylı bilgileri bu yazımızda sizlere aktarmış olacağız. Yazımızı sona kadar okumaya devam ediniz.

Pasha Bank Mobil Nedir?

Sizde Pasha Bank Mobil uygulaması kullanarak Pasha Bank’a ilişkin mevcut olan birçok işlemleri oturduğunuz yerde cep telefonunuz üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz daha önceki yazılarımızda belirttiğimiz üzere Pasha Bank müşterilerine bireysel olarak her hangi bir hizmet sunmamaktadır, sadece kurumsal olarak hizmet verebilmektedir. Bundan dolayı Pasha Bank Mobil uygulamasını sadece kurumsal işlemleriniz için kullanabilirsiniz. Pasha Bank Mobil’in kurumsal alanda banka müşterilerine sunduğu hizmetler aşağıdaki gibidir;

  • Yaptığınız veya yapmak istediğiniz işlemler ile ilgili geniş mecrada her türlü bilgi sahibi olmak.
  • Banka kartınızın genel durumu ile ilgili bilgi sahibi olmak.
  • Banka kartınızı bloke etmek veya blokeyi kaldırmak.
  • Banka kartınızla gerekli yerlere ödeme işlemlerini veya her hangi bir vergi, fatura gibi ödeme işlemlerini gerçekleştirmek.
  • Bir karttan diğer karta ödeme işlemlerini gerçekleştirmek.
  • Banka kartınız için SMS ile bilgilendirme işlemini oluşturmak.
  • Banka ile çağrı merkezi üzerinden direk iletişim kurmak veya isterseniz internet, e-mail gibi iletişim araçlarını kullanarak iletişim sağlamak.
  • Tüm bunlardan başka Pasha Bank Mobil hesabınıza farklı bankalardan olan kart hesaplarınızın bilgilerini de ekleyerek işinizi dahada kolaylaştırabilir ve zamanınıza tasarruf etmiş olursunuz.

Pasha Bank Mobil uygulamasını kullanmak için her şeyden önce uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz ve bankadan şifre almanız gerekmektedir. Bu konuyla da ilgili gerekli bilgileri aşağıda sizlere anlatmış bulunmaktayız.

Pasha Bank Mobil Nasıl İndirilir ve Şifre Nasıl Alınır?

Pasha Bank Mobil’de şifre alabilmeniz için uygulamayı indirdikten sonra cep telefonunuz ile giriş yapmanız gerekecektir. Pasha Bank Mobil’e giriş yaptıktan hemen sonra cep telefonunuza sistem üzerinden otomatik olarak tek kullanımlık bir geçici şifre gelecektir. Geçici şifreniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra kendiniz kalıcı şifrenizi belirleyebilir ve anında tüm hizmetlerden kolayca faydalanabilirsiniz.

Pasha Bank Mobil uygulamasını aşağıda görmüş olduğunuz linklerin üzerine tıklayarak kolayca indirebilirsiniz. İndirme linklerini cep telefonunuzun modeline göre kendinizi seçiniz ve linke tıkladıktan sonra açılan sayfada indir bölümünün üzerine basınız. Böylece sizde Pasha Bank Mobil uygulamasını kolay ve dilediğiniz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Pasha Bank Mobil Android İçin TIKLAYINIZ!

Pasha Bank Mobil Apple İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.