Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

QNB Finansbank Cardfinans Ürünleri

QNB Finansbank Cardfinans Ürünleri

Finansbank; müşterilerine kredi, kredi kartı, mevduat gibi bankacılık hizmetleri sunan 1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulmuş özel bankacılık anlayışına sahip bir bankadır. Finansbank bankasının sunmuş olduğu tüm bu hizmetlere gerek Finansbank şubelerinden, gerek Finansbank ATM’lerinden gerek de Finansbank internet bankacılığından ulaşılabilme imkânına sahibiz. Finansbank; diğer birçok bankada da olduğu gibi müşterilerine bireysel kredi, ihtiyaç kredisi, hazır kredi, taşıt kredisi, konut kredisi, KOBİ kredisi ve kurumsal ve ticari kredisi imkânlarını sunmaktadır. Bu yazımızda ise Finansbank Cardfinans ürünlerini ele alacağız.

Finansbank Cardfinans ürünleri on tanedir. İşte o ürünler:

 • Cardfinans
 • Cardfinans Xtra
 • Cardfinans Emekli
 • Cardfinans GO
 • Cardfinans Temassız
 • E- Cardfinans
 • Ek Kart
 • Ortak Markalı Kartlar
 • Fix Kart
 • Hemşire Kart

Şimdi ise tüm Cardfinans ürünlerini tek tek ele alalım.

1) Cardfinans

Cardfinans kartınızı kullanarak belirlenen 1.500’ün üzerinde marka ve 250.000’i aşkın alışveriş noktasında alışverişlerinizi yapabilir ve size özel olarak sunulan avantajlardan ve hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Cardfinans kartınızla yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirme imkânlarından kolaylıkla yararlanabilir ve size özel sunulan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız alışverişler doğrultusunda ParaPuan kazanırsınız. Kazanmış olduğunuz ParaPuanlarla üye iş yerlerinden dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. İsterseniz, havayolu şirketlerinden alacağınız uçak biletlerini bedavaya getirme avantajından yararlanabilirsiniz.

Acil nakide ihtiyaç duyduğunuz anda, nakit ihtiyacınızı karşılamak için uygun taksit ve faizlerle kefilsiz Anında Kredi kullanabilirsiniz. Finansbank’la anlaşmalı kurumlara ait faturalarınızı ödemek için Ücretsiz Fatura Ödeme talimatınızı vererek fatura ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Taksit yapmayan mağazalarda TaksitKolay uygulamasını kullanarak alışverişlerinizi taksitlendirme imkânından yararlanabilirsiniz.

2) Cardfinans Xtra

Cardfinans Xtra kartınızı kullanarak belirlenen 1.500’ ün üzerinde marka ve 250.000’ i aşkın alışveriş noktasında alışverişlerinizi yapabilir ve size özel olarak sunulan avantajlardan, kampanyalardan ve hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Hediye Para programına dâhil olan üye iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerinizin Hediye Para tutarı kadarki kısmını bedavaya getirme fırsatından da yararlanabilirsiniz.

Cardfinans Xtra kartı kullanıcılarına İstanbul Atatürk Havaalanı ve Sabiha Gökçen Havaalını’nda sene sonuna kadar yapacakları duty free harcamalarına ( tek seferde 150 TL ve üzeri döviz karşılığı) 3 taksit imkânı sunmaktadır.

Cardfinans Xtra kartı ParaPuanlarınıza ekstra değer katar. Cardfinans Xtra kartınız ile yapacağınız alışverişler oranında kazandığınız ParaPuanları üye iş yerlerindeki alışverişlerinizde kullanabilir veyahut da uçak biletinizi alabilirsiniz. ParaPuanlarınız ile uçak bileti alırken ParaPuanlarınız uçak bileti alımlarında üç kat daha değerli olarak işlem gördüğünü fark edersiniz. Ancak satın alacağınız her yurt içi biletine 15 TL, her yurt dışı biletine 25€ hizmet bedeli dâhil edilecektir.

ETS’den uçak bileti alımlarınızı yaparken 1.500 TL’ ye varan Hediye Para kazanabilir ve bu kazanmış olduğunuz Hediye Paralarla biletinizi bedavaya getirebilirsiniz.

Venge Restaurant’ ta QNB Finansbank POS’larından yapacağınız ödemelerde anında %15 indirim uygulanacaktır.

3) Cardfinans Emekli

Cardfinans Emekli kartını kullanan emekliler 1.500’ ün üzerinde marka ve 250.000’ i aşkın alışveriş noktasında alışverişlerini yapabilir ve özel olarak sunulan avantajlardan, hizmetlerden ve ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış indirim programlarından faydalanabilirler. Tüm bu avantajlardan, hizmetlerden ve indirimlerden faydalanmak için emekli maaşlarının QNB Finansbank’tan alınması gereklidir.

Cardfinans Emekli kartı kullanıcıları QNB Finansbank POS’larından yapacakları tek seferde 50 TL ve üzeri yaptıkları market alışverişlerinde, anında, aylık 15 TL dâhilinde %5 indirim kazanmaktadırlar.

Cardfinans Emekli kartı kullanıcıları QNB Finansbank POS’larından yapacakları eczane harcamalarında, anında, aylık 15 TL dâhilinde %5 indirim kazanmaktadırlar.

Cardfinans Emekli kartı kullanıcıları sağlık ve eğitim programlarına katılarak 1 sene süresince, yapacakları 100 TL ve üzeri tek çekim sağlık ve eğitim harcamalarını her iki sektör için de 8 TL ödeyerek 3 taksit imkânından yararlanıyor.

4) Cardfinans GO

Cardfinans Go kart kullanıcıları üye iş yerlerinde yapacakları tüm taksitli harcamalarında +2 taksit imkânına sahipler. ( Kuyum sektörü, taksit yasaklı sektörler, yurt dışı ve yurt dışı internet alışverişleri hariç)

5) Cardfinans Temassız

Cardfinans Temassız kullanıcıları; Visa Paywave ve Mastercard Paypass okuyucusu olan tüm noktalarda 50 TL’ ye kadar olan harcamalarını şifre ve imza kullanmadan ödeyebilirler. Cardfinans Temassız kart Cardfinas kartın tüm avantajlarını ve özelliklerini taşır. Yurt dışında yapacağınız alışverişlerde peş peşe toplamda 100 TL’ ye varacak şekilde temassız işleminizi en fazla 3 kere yapabilirsiniz.

6) E- Cardfinans

E- Cardfinans’ ı kullanarak dilediğiniz yerden alışverişlerinizi yapmanın kolaylığının ve sunduğu sayısız seçeneğin keyfini E- Cardfinans’ın benzersiz fırsatlarıyla çıkarabilirsiniz. E- Cardfinans kullanarak yapacağınız alışverişverlerden ParaPuan kazanırsınız.

7) Ek Kart

Cardfinans kredi kartınıza bağlı olarak bir ek kart çıkartabilir ve Cardfinans ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Benzin ve market programına katılarak ek kart harcamalarında indirim kazanabilirsiniz. Hediye Para kapsamınına ek kartın harcamalarınızı da ekleyebilirsiniz. Eğitim ve sağlık programlarına katılarak, ek kart ile yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizi uygun işlem ücreti kullanılarak 3 taksitle taksitlendirebilirsiniz.

8) Ortak Markalı Kartlar

 • Cardfinans Trabzonspor
 • Fenerbahçe Cardfinans
 • Cardfinans Bursaspor
 • BÜMED Xclusive

9) Fix Card

QNB Finansbank’ın sunduğu hem banka kartı hem de kredi kartı özelliklerine sahip olana karttır.

10) Hemşire Kart

Hemşire, ebe ve sağlık memurlarına özel olarak birçok avantaj ve hizmet sunan Hemşire Kart’ın yıllık kart ücreti ve yıllık üyelik bedeli yoktur.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.