Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Şeker Mobil Şube

Herkes zamanının yokluğuyla yakınırken ve işlemlerini şubeye gitmeden kolaylıkla yapmak isterken, Şekerbank bu isteklere kayıtsız kalmadı. Sizin dört gözle beklediğiniz ve istediğiniz her türlü özelliklere sahip yepyeni, ayrıca sürekli yenilenen bir uygulamayla karşı karşıyasınız. Şekerbank’ın müşterilerine sunduğu bir kolaylık olan Şeker Mobil Şube uygulamasıyla her şey elinizin altında. Peki, mobil şube uygulaması nedir ve bize ne kolaylıklar sağlar bir göz atalım.

Şeker Mobil Şube Uygulaması

İstediğiniz her yerde ve dilediğiniz tüm zamanlarda bankacılık işlemlerinizi kolayca yapma imkanına sahipsiniz. Herhangi bir şubeye gitmeden aklınıza gelebilecek EFT, havale, fatura, trafik cezası, vergi, SGK ödemeleri gibi bir çok işlemi bir telefonla yapabilir, “şeker mobil şifre”, “mobil imza”, “sms şifre” uygulamalarından dilediğinizi kullanarak tek kullanımlık şifre imkanıyla hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gönül rahatlığıyla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik en yakın şube ve ATM bilgilerine şeker mobil şube sayesinde ulaşabilirsiniz.

Şeker Mobil Şube Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Şeker Mobil Şube uygulamasına iPhone, iPod Touch ve iPad kullanıcıları Apple Store’dan, Android işletim sistemi kullanıcıları ise Google Play üzerinden ulaşabilir, bu kolaylaştırıcı uygulamadan yararlanıp seçilen değil de seçici olabilirsiniz. İlk olarak Şeker Mobil Şube uygulaması karşınıza dört seçenek sunuyor: Mobil şube, mobil şifre, atm/şube ve sms bankacılığı                                                                 sekerbank_1_506x900

Mobil şube sekmesiyle istenilen bilgiler girilmesi koşuluyla dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Mobil şifre bölümünde ise tek kullanımlık şifre ile sisteme güvenilir erişim sağlanmaktadır. ATM/Şube sekmesiyle yabancı kaldığınız her yerde istediğiniz şube veya ATM’lere ulaşma imkanı sağlıyor. SMS Bankacılığı ile her işleminiz ve istediğiniz sorgulama işlemlerini cep telefonunuz ile kısa mesaj olarak bilgi alabilirsiniz.

sekerbank_3_527x900 resim2_seker-mobil-sube-5 sekerbank_2_528x900

Şeker Mobil Şube Şifresi Nasıl Alınır?

Şeker mobil şifre sayesinde tek kullanımlık şifre alarak, kullanıldıktan sonra hiç kimseye verilmeyerek güvenliğini üst seviyeye taşır. Şeker mobil şube uygulamasını yüklerken oluşturulan PIN kodunun istenmesi ile birlikte güvenliğiniz iki katına çıkar.

Şeker mobil uygulamasında şifre iki şekilde alınabilir, SMS yoluyla veya şeker mobil uygulaması ile. Cep telefonunuzdan 1953’e MOBILSIFRE yazarak SMS yoluyla gelen wappush ile yüklemenizi gerçekleştirebilirsiniz, wappush alımını desteklemeyen cep telefonlarda ise 1953’e MOBILSIFRESMS yazarak, gelen mesajdaki linke tıklayıp işlemi tamamlayabilirsiniz.

Diğer bir seçenek olan şeker mobil uygulama ile alınan şifreyi ise tanımlamalar, ek güvenlik işlemleri ve mobil şeker şifre adımlarını izleyerek alabilirsiniz. mobil şifre almak çok kolay ve pratiktir, üstelik güvenliği üst seviyeyle birlikte siz kullanıcılara değerli olduğunuzu bir kez daha gösterir. Her adımınızı birer birer işleme alan şeker mobil şubede son on işleminizi görüntüleyebilirsiniz. Dilediğiniz vakit, en önemlisi her hangi bir ihlale karşılık önlem almak için parola ve şifrenizi değiştirebilirsiniz daha da fazlasıyla; giriş saatlerinizi siz belirleyerek diğer zamanlarda şeker mobil şubeye erişim kısıtlanacaktır. Sizin güvenliğiniz, bizim onur kaynağımızdır. Gözünüz kapalı ve yüreğiniz rahat bir şekilde kimlik bilgilerinizle sorgulama, ödeme işlemlerini yapabilirsiniz çünkü biz sizin için tedbiri elden bırakmıyoruz.

Her zaman kendini yenileyen ve daha iyi hizmet vermek için üzerinde yenilik yapılan şeker mobil şube uygulamasının, size sağladığı kolaylıkları göz ardı etmemek ve daha iyi bir hizmet beklemek için siz de yüklemelisiniz. Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz ve bütün samimiyetimizle size kolaylık sağlamaya gayret ediyoruz. Elinizin altında bir tıkla ulaşabileceğiniz, kolay, hızlı, rahat olan şeker mobil şube uygulamasını siz de indirebilirsiniz.

Şeker Mobil Şube iOS Uygulaması için TIKLAYINIZ!

Şeker Mobil Şube Android Uygulaması için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.