Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Şekerbank 2. El Araç Kredisi

Yaşam sıkıntısının çoğaldığı bu dönemlerde herkes istediği araca nakit para ödeyerek sahiplenemiyor, bu nedenden dolayı birçok kişinin tercihi bankalara araç kredisi için başvuruda bulunmaktan geçiyor. Bunları göz önünde bulundurarak sizlere bu yazımızda müşterilerine daima iyi hizmetlerde bulunarak memnun etmeyi başarabilen Şekerbank’ın sunmuş olduğu araç kredisi ve Şekerbank 2. el araç kredisi ile gerekli bilgileri aktaracağız.

Şekerbank Araç Kredisi

Artık siz de hayalini ettiğiniz fakat size imkansız gibi gelen yeni veya 2. el araca Şekerbank’ın sunmuş olduğu uygun şartlarla sahip olabilirsiniz. Her şeyden önce 48 aya kadar varan vade süresi boyunca ödeyeceğiniz miktarı taksitlendirerek bütçenizi zorlamamış olursunuz. Sıfır km olan araçlar için fatura değerinin 50000 TL’ye kadar olan kısmı için 70% oranını, 50000 TL’ye aşan kısmı içinse 50 % oranın kredilendirerek aracınızı satın alabilirsiniz. Satış işlemleri zamanı bir teminat sunmanız gerekecektir ve bu teminat için yalnızca aracınızın rehnini sunmanız yeterli olacaktır.

2. el araç kredisi içinde vade süresi değişmeyerek 48 aya kadar olmaktadır. 2. el araç kredisi için aracın kasko değerinin 50000 TL’ye kadar olan kısmı için 70% oranını, 50000 TL’ye aşan kısmı içinse 50 % oranın kredilendirebilir ve istediğiniz aracınıza kolayca sahip olabilirsiniz. Şekerbank’ın 2. el araç kredisi için koymuş olduğu yaş sınırı 15 yıla kadar olduğundan dolayı, bir çok ihtiyaç sahibinin araç satın almasına büyük yardımcı olmuştur. Siz de isterseniz bu fırsattan yararlanarak binlerce kişiden biri olabilirsiniz. Bunun için Şekerbank’a sıfır veya 2. el araç kredisi başvurusunda bulunmanız yeterli olacaktır. Başvuru işlemini nasıl yapabileceğiniz ve başvuru şartlarını aşağıdaki kısımda bulabilirsiniz.

Şekerbank Araç Kredisi Başvurusu

Siz de Şekerbank araç kredisi başvurusunda bulunarak yukarıda okuduğunuz şartlar doğrultusunda arzu ettiğiniz araca kolayca sahip olabilirsiniz. Başvuru işleminde bulunmak için aşağıda görmüş olduğunuz gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan Şekerbank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Bundan başka eğer isterseniz Şekerbak araç kredisine internet üzerinden ön başvuruda bulunabilirsiniz. Ön başvurunuzu yaptıktan sonra yetkili kişiler tarafından başvurunuz incelenecektir ve onaylanması durumunda size geri dönüş yapılacaktır. Daha sonra Şekerbank şubesine giderek  başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ön başvuruda bulunmak istiyorsanız, aşağıdaki butonun üzerine tıklayarak resimde gördüğünüz üzere gerekli alanları doldurduktan sonra başvur butonuna basmanız yeteli olacaktır.

Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler

  • Doldurulmuş olan ön başvuru formu
  • TC kimlik numarası, nüfuz cüzdanı veya pasaportın aslı ve fotokopisi
  • Yaptığınız mesleğe göre çalıştığınız yerden gelir belgesi
  • Sıfır km olan araçlar için satın alınıcak aracın proforma faturası, 2. el olan araçlar için aracın ruhsat fotokopisi

Şekerbank Araç Kredisi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

Şekerbank Araç Kredisi Hesaplama

Şekerbank araç kredisi başvurusunda bulunmadan önce dilerseniz şubeye gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden hesaplama işlemini yapabilirsiniz. Hesapla işlemini yaparak bütçenize ve almak istediğiniz kredi miktarına göre aylık, yıllık ve toplamda ödeyeceğiniz meblağı önceden inceleyebilirsiniz. Böylece vade süresini aylık gelirinize göre belirlersiniz ve ileride olası ödeme sıkıntılarının karşısını şimdiden almış olursunuz. Hesaplama işlemini yapmanız için önce aşağıda gördüğünüz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi talep edilen alanları doldurarak hesapla butonuna basmanız yeterli olacaktır. Bu anlattıklarımızın dışında Şekerbank araç kredisi ile ilgili her hangi bir sorunuz için, 0850 222 78 78 Şekerbank çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Şekerbank Araç Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.