Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Şekerbank Eğitim Kredisi

Günümüzdeki bütün insanların ihtiyaçları sürekli olarak artmakta ve artan bu ihtiyaçlara yetebilmek oldukça güçleşmektedir. Özellikle eğitim ihtiyaçlarının çok fazla olması ve maliyetlerin fazla olması adeta öğrencilerin en çokta çocuklarına destek olmak için çaba sarf eden velilerin belini bükmektedir. Çocuğu büyütme aşaması başlı başına kocaman bir masrafken çocuğun okula başlamasıyla altından kalkılamayacak masraflar ortaya çıkabilmektedir. İşte bu aşamada bankalar adeta imdada koşan yardımcılar görevini görmektedirler. Özellikle Şekerbank’ın Çocuk Eğitim Kredisi ile çok sayıda vade ve uygun faizlerle gerekli paraya ulaşabilirsiniz. Çocuklar okula başlarken hiç bir zorluk yaşamak zorunda kalmazsınız. Şekerbank Çocuk Eğitim Kredisi dışıda sağladığı ihtiyaç kredisi avantajlarını da eğitimde kullanmanıza izin vermektedir. Eğitim için ihtiyaç kredilerine Şekerbank sayesinde rahatlıkla başvurabilirsiniz. Bu yazımızda özellikle Çocuk Eğitim Kredisiyle ilgili öğrenmek istediğiniz bütün bilgileri öğrenmiş olacaksınız.

Şekerbank Eğitim Kredisi Nedir?

Eğitim masraflarına yetemeyen bütün müşterilerine yardımcı olmak için tüketicilere ulaştırılan kredi türüdür.

Şekerbank’ın şuan için direk olarak eğitim kredisi adıyla bir kredisi bulunmasa da Şekerbank tarafından sağlanan ihtiyaç kredilerini eğitim harcamaları için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şekerbank’ın eğitim kredisiyle ilgili olan Çocuk Eğitim Kredisi ise eğitim alanına destekte sağlanan en avantajlı kredi türlerinden birisidir.

Şekerbank Çocuk Eğitim Kredisi

Şekerbank’tan Çocuk Eğitim kredisi alarak eğitim hayatı yeni başlayan ya da öğrenim hayatı devam etmekte olan çocuğunuzun bütün eğitim ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Bu kredi türü sayesinde 48 aya kadar uzayabilen avantajlı vadelerle birlikte avantajı büyük faiz oranlarından da faydalanabilirsiniz.

Şekerbank Çocuk Eğitim Kredisinin faiz oranı yalnızca %1.48 bu faiz oranı 12, 24, 36 ya da 48 ay vade yaptırdığınızda da değişmemektedir. 30.000 liraya kadar kredi alarak eğitim masraflarını rahatça karşılayabilirsiniz. 30.000 lira kredi çekip vadeyi 48 ay olarak seçtiğinizde bu miktarın geri ödemesinin maliyeti sizin için yalnızca 934.01 TL olacaktır. Ayrıca bu krediyi aldıktan sonra ödenmesi gereken bir tahsis ücreti olacaktır bu ücret 30.000 TL için 157.50 TL dir.

Çocuk Eğitim Kredisine başvurmak için size en yakın şubelere gidebilirsiniz şubelerdeki banka çalışanları sizinle hemen ilgilenecek ve Çocuk Eğitim Kredisini alabilmeniz için gerekli işlemleri yapmakta size yardımcı olacaklardır. Size en yakın Şekerbank şubelerini görebilmeniz için tek yapmanız gereken aşağıdaki linki tıklamanız.

Size en yakın Şekerbank Şubesi için TIKLAYINIZ!

Başvuru için ayrıca bilgi alabilmek için ise Şekerbank’ın 0850 222 78 78 numaralı çağrı merkezi telefonlarını arayabilir merak ettiğini her şeyi öğrenebilirsiniz.

Eğitim Kredisi ihtiyaçlarınızı Şekerbank’ın ihtiyaç kredileri içerisinde bulunan özgür kredi türüyle de karşılayabilirsiniz. Özgür Kredi sayesinde maksimum 30.000 e varan krediyi alabileceğiniz gibi uygun faiz oranlarından ve uzun vadelerden de yararlanabilirsiniz. Vadelerinizi 3 aydan 48 aya kadar yapabileceğinizi unutmamalısınız. Özgür Kredi’nin  faiz oranları ise yalnızca %1.46 dır. Bu uygun faiz oranlarından yararlanılması için tek yapılması gereken bu kredi türüne başvurmaktan başka birşey değildir. Özdür Krediyi aldığınızda belirli bir miktarda tahsis ücreti talep edilmektedir. Bu tahsis ücreti kullanılan kredinin binde 5 ini asla geçmez. Örneğin maksimum 30.000 TL lik krediyi aldığınızda ödeyeceğiniz tahsis ücreti sadece 150 TL olmaktadır.

Özgür Kredinin yıllık faiz oranına genel olarak bakacak olursak; 10.000 Tl lik kredi tutarının vadesi 48 ay faiz oranı ise %1.46 iken aylık ödenecek taksit tutarı 309.79 TL olmaktadır. Alınacak tahsis ücreti ise sadece 52.5 TL dir. Ayrıca kredi alırken yıllık hayat sigortası da yapılmaktadır bu ücrette ek olarak alınacaktır. Yani Özgür Kredi Tarifesi vergiler dahil yalnızca 99 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Eğer eğitim harcamaları için desteğe ihtiyacınız var ise rahatlıkla Şekerbank’ın Çocuk Eğitim Kredisi ve Özgür Kredi gibi ihtiyaç kredilerinden faydalanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.