Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Şekerbank Esnaf Kredisi

Yaşadığımız süreç içerisinde esnaf ve işletmelerin yasal yükümlülüklerinin arttığı bu zamanlarda gerek oluşan borçları kapatmak gerekse işletmeleri büyütebilmek için bütçelere uygun esnaf kredileri çekilebilmektedir. Bunlardan biri de kendisini kurulduğu süreçten itibaren esnaf ve işletmelerin yanında olduğunu belirten Şekerbank yer alıyor. Şekerbank Esnaf Kredisi, Taksitli Krediler Nakit Krediler Gayrinakit Krediler EKO Kredi olmak üzere dört farklı kredi imkanı sunuyor.

Taksitli Krediler

Esnafım Kredisi

bu Şekerbank Esnaf Kredisi, ‘Uzat elini Türkiye! Esnafım Kredisi seni bekliyor!’ sloganıyla bizi karşılamaktadır.

Bu Şekerbank Esnaf Kredisi tüm finansal ihtiyaçları karşılama imkanı sunuyor. Esnafım Kredisiyle esnafa özel faiz oranlarından yararlanabilir işyerinizin ihtiyaç duyduğu her şeyi karşılayabilirsiniz. Sunmuş olduğu koşullar;

  • 60 aya varan vade imkanı.
  • 4 aya kadar taksit erteleme imkanı
  • Aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık eşit taksitli ödeme seçenekleriyle 250.00 TL ye kadar Şekerbank Esnaf Kredisinden yararlanabilirsiniz.

Taksitli Ticari Kredi

İşletmenizin kısa ve orta vadede bulunan ihtiyaçlarını 60 aya kadar vadeler ve aylık, 3 aylık, 6 aylık, 12 aylık dönemlere ayırarak nakit akışınıza uygun ve esnek ödeme planlarıyla Taksitli Ticari Krediden yararlanabilirsiniz.

Profesyonellere Kredi

Avukatlık, Diş Hekimliği, Doktorluk, Veterinerlik, Eczacılık v.b. gibi meslek dallarındaysanız ve de işinizi büyütmek, faaliyetlerinizi geliştirmek ve finansman ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız Profesyonellere Kredinin size sunduğu imkanlar şunlardır:

  • 60 aya varan vade imkanı
  • 4 ay kadar taksit erteleyebilme
  • Eşit taksitle aylık ödeme

imkanları ile 750.000 TL ye kadar Şekerbank Esnaf Kredisi kapsamındaki Profesyonellere Kredi sizi bekliyor.

Ticari Gayrimenkul Kredisi

İşyeri, depo, dükkan, mağaza, fabrika binası, ticari konut, ticari faaliyet ile ilgili arsa gibi gayrimenkul alımlarınızı Şekerbank Esnaf Kredisiyle halledebilirsiniz.

Maliyetleri uygun seviyede tutarak işinizi büyütebilir, ödemeleri uzun vadeye yayarak yatırımınızı faaliyetin getirisiyle finanse edebilirsiniz. 120 aya kadar vade imkanı, 3 aylık, 6 aylık, 12 aylık dönemlere bölerek size uygun ödeme planları oluşturabilirsiniz.

Ticari Taşıt Kredisi

Firmanızın üretim, nakliye, satış, pazarlama gibi ticari faaliyetlerinize katkı sağlayacak araçlara kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlayan bu Şekerbank Esnaf Kredisi de; 0 km araçları en çok 60 ay, 2. el araçları en çok 48 ay vadeli alabilirsiniz. Aylık, 3 aylık, 6 aylık, 12 aylık  eşit miktarda bu dönemlerde ödeyebilirsiniz.

Ticari Taksi Plaka Teminatlı Kredi

Taksi plaka sahiplerinin mevcut ihtiyaçlarını karşılamak ve faaliyetlerini geliştirebilmeleri için sunulan kredi İl Esnaf ve Sanaatkarlar Odasına üye taksi plaka sahiplerine 60 aya kadar vade imkanı ve esnek ödeme imkanları sunan Ticari Taksi Plaka Teminatlı Kredi sizi bekliyor.

Esnaf Morgage Kredisi

Esnafın kazancına uygun vade ve ödeme planlarıyla işlerini yürütürken aynı zamanda ev sahibi olmalarını sağlayan Esnaf Morgage Kredisi 30 yıla kadar vade imkanı ve aylık, 3 aylık, 6 aylık, 12 aylık eşit taksit imkanlarıyla sizi ev sahibi yapmayı bekliyor.

Nakit Krediler

İşletmenizin kısa, orta ve uzun vadeleri nakit ihtiyacını karşılayan ve vade sonunda faiziyle birlikte ödeyebileceğiniz Şekerbank Esnaf Kredisidir.

Borçlu Cari Hesap Kredisi

İşletmedeki nakit ihtiyacınızı karşılayabilmek vadeye bağlı kalmadan giderebilmek ve ödemeleri nakit döngünüze paralel olarak yapmak istiyorsanız Şekerbank Esnaf Kredisi kapsamındaki BCH kredisi tüm imkanlarıyla sizi bekliyor.

Spot Kredi

İhtiyaç duyduğunuz kedinin tamamını bir defada kullanabilir yine vade sonunda faiziyle birlikte bir defada ödeyebileceğiniz Spot Kredi krediyi aldığınız faiz oranında korunur ve ödeyeceğiniz zaman piyasa durumuna göre değişmez.

Gayrinakit Krediler

Gayrinakit Kredi detayı için yazımızın sonunda verdiğimiz linkteki sitenin detaylı yazısına bakınız.

Eko Krediler

Enerji tasarrufu yaparak uzun vadede kar etmek istiyorsanız. EKO Krediden kredi alabilir elektrik doğalgaz, yakıta verdiğiniz tutardan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca üretim ve ısınma alternatif enerji kaynaklarını tercih ettiğinizde de EKO Kredisinin size uygun imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Binalarda Enerji Verimliliği Kredisi

Binalarda enerji verimliliği konusunda önemli imkanlar sağlayan EKO Kredi;

  • Sıcak su ve ısınma için güneş panelleri
  • A sınıfı enerji tüketen elektronik araçlar
  • Tasarruflu yapı elemanları
  • Doğalgaz kullanımı gibi yatırımlara verilen Binalarda Enerji Verimliliği Kredisi;

8 yıla kadar vade imkanı ve 2 yıla kadar geri ödemesiz kullanabileceğiniz gibi döviz  ve dövize endeksli Şekerbank Esnaf Kredisi seçeneklerinden kredi imkanı sunuyor.

Yenilenebilir Enerji Kredisi

Rüzgar, su, güneş gibi yenilenebilir enerji kaynaklarını elektrik enerjisine yönelik yatırımlar için oluşturulan kredi 2 yıla kadar geri ödemesiz 8 yıla kadar da vade imkanı sunuyor. Dilerseniz döviz ve dövize endeksli krediden de yararlanabiliyorsunuz.

Atık Yönetimi Kredisi

Doğanın ve işletmenizin atık korunumu için oluşturulan Atık Yönetimi Kredisi 2 yıla kadar geri ödemesiz ve uygun vadelerle ödeyebilirsiniz.

TuREEEFF Yeniden İnşa Kredisi

Küçük ve orta ölçekli (KOBİ) inşaat firmasıysanız Enerji Kimlik Belgesi B ve üzeri yeniden gerçekleştirilecek inşaatlar için bu krediden faydalanabilirsiniz. Maliyetin %30’u faiz oranları ile ihtiyaca göre ödemesiz dönem ve 2 yıla kadar vade farkla alabilirsiniz.

TuREEEFF Satıcı Kredisi

Konutlarda enerji tasarrufu sağlayan ekipmanların dağıtıcısı, bayiisi, uygulayıcısı olan firmalara uygun vade, ödeme koşulları oluşturulan kredilerdir.

Şekerbank Gayrinakit Kredisi hakkında detaylar TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.