Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Şekerbank Hasat Kart

Günümüzde her banka müşteri ihtiyaçlarına göre hizmetler üreterek kartlar sunmaktadır. İlk olarak Pancar Kooperatifleri Bankası adıyla kurulan Şekerbank, dolayısıyla çiftçiye büyük önem vermekten hiç vazgeçmemiştir. Çiftçilere özel olarak sunduğu Hasat Kart, çiftçilerin üretimine destek, keselerine bereket ve hayatlarına büyük kolaylık getirmiştir.

Şekerbank Hasat Kart Nedir?

Hasat Kart, Şekerbank’ın çiftçilikle uğraşan müşterilerine sunduğu çok avantajlı bir kredi kartıdır. Bu kart ile tarımsal ihtiyaçlarınız olan harcamaları yaparak hasat zamanınıza göre belirlediğiniz vadede ödeyebilir ayrıca yaptığınız vadeden önce kısmen veya tamamen ödeyebilme imkanı da vermektedir. Kısacası tarıma dayalı tüm ihtiyaçlarınızı şimdiden alarak, hasat zamanında elinize toplu para geçtiğinde ödeyebilmenizi olanaklı kılan bir kredi kartıdır.İlaç, mazot, gübre, tohum ve fide gibi tarımsal ihtiyaçlarınızı şimdi alabilir, hasat zamanında faizsiz ödeyebilirsiniz. Hasat Kart Üye iş yerlerinin sizlere sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.  Hasat Kartı tıpkı kredi kartı gibi kullanıp alışverişlerinizi yapabileceğiniz banka kartı şeklinde Şekerbank şubelerinden para çekebilirsiniz. Hasat Kartın anlaşmalı olduğu iş yerlerinden yapılan alışverişlerde özel kampanyalardan da yararlanmanız mümkün kılınmıştır.

Çiftçilerin, veterinerlerin, hayvancılıkla uğraşanların yüzünü güldüren bu kart sayesinde sene içerisinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hasat zamanı ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Hasat Kart ile anlaşmalı olan yerlerden alışveriş yaptığınızda 6 aya kadar taksit seçeneğinden yararlanabilir ve bu alışverişlerinizde faiz oranı %0 olduğundan cebinizi de rahatlatmaktadır. Üreticinin dostu olarak nitelendirilen bu kart sayesinde ayrıca sigorta primi ödemelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Nakit ihtiyaçlarınızı Şekerbank şubelerinden, bankanın ve diğer banka ATM’lerinden, PTT ATM’lerinden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak karşılayabileceğiniz gibi ödemelerinizi de yine Şekerbank şubeleri ve PTT şubelerinden ödeyebilirsiniz.

Hasat POS;

Her türlü tarımsal ürün satışı yapan işyerleri ile veterinerlik vb. tarımsal alanda hizmet veren işyerleri Şekerbank şubelerinden başvuru yaparak Hasat POS tahsis edebilirler. Nöylelikle Hasat Kart kullanıcılarına ulaşarak kazancınızı arttırabilirsiniz. 100.000’i aşan Hasat Kart kullanıcısı olduğu unutulmamalıdır. Hasat POS sahibi olan işyeri iseniz;

  • Hasat Kart kullanıcılarına erişebilirsiniz.
  • Hasat Kart sahibi kullanıcılarının işyerinizden alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.
  • Tahsilat sıkıntılarını ortadan kaldırarak anında ve hızlı bir şekilde tahsilatınızı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Hasat Kart kullanıcılarına vadeli satış imkanı sunarak tercih edilebilirliğinizi arttırabilirsiniz.
  • Mobil POS ürünüyle tahsilatlarınızı belli bir lokasyona bağlı kalmadan ayağa hizmet götürebilmeniz de mümkün kılınmıştır.

Şekerbank Hasat Kart’a Nasıl Başvuru Yapılır?

Hasat Kart kullanıcısı olmak isteyen müşterilerin, yapması gereken şey size en yakın Şekerbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Herhangi bir Şekerbank şubesine gittiğinizde sizden bazı belgeler istenmektedir. Bu belgeler;

  • Hasat Kart başvuru formu,
  • Nufus cüzdanınızın fotokopisini,
  • İl veya İlçe Tarım Müdürlüğü ‘nden ÇKS ile su ürünleri yetiştiricileri ve de avcılığı için Su Ürünleri Yetiştiricilik Belgesi,
  • Eğer arıcılık ile uğraşıyorsanız Türkiye Arıcılar Birliği ‘ne giderek AKS Belgelerinizi veya Ziraat Odası ‘ndan alınacak Çiftçi Belgesi

Yukarıda maddelendiği üzere ilk olarak başvuru formunu eksiksiz doldurup sonrasında gerekli belgeleri taktim ettikten sonra Hasat Kart kullanıcısı olmaya başlayabilirsiniz. Eksiksiz bir şekilde belgelerinizi sunduktan sonra sizlere çok kısa sürede onay vermektedir. Tarım sektörü içerisinde yer alan tüm müşterilerine bu hizmeti veren Şekerbank, avantajlarla dolu dünyasının kapılarını sizlere sunmaktadır. Bu kart ile anlaşmalı olan yerlerden yaptığınız alışverişlerde %0 faiz uygulanmaktadır. 6 aya kadar taksit imkanına da erişebileceğiniz bu kart ile cebinizi rahatlatmak da unutulmamıştır.

Size en yakın Şekerbank şubesini bulabilmeniz için aşağıda yer alan linki tıklayarak öğrenebilirsiniz. Açılan sayfada bulunduğunuz il ve ilçe bilgilerini girdikten sonra size yakın şube ve/veya şubeler çıkacaktır. Şube adlarının altında yer alan adres ve harita bilgisinden çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Size en yakın Şekerbank Şubesi için TIKLAYINIZ!

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.