Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Şekerbank İhtiyaç Kredisi

Günümüz finansal destek ürünlerinden en bilineni kredi ürünleridir. Konut, taşıt ve ihtiyaç şeklinde gruplanan kredi ürünleri tüketicilerin hemen her ihtiyacına destek olmak amacıyla bankalar tarafından geliştirilen ürünleri kapsamaktadır. Sıfır kilometre bir araba alırken taşıt kredisi, yeni bir ev almak istediğiniz vakit konut kredisi veya ev eşyası almak, tatile çıkmak, çocuğunuzun okul ihtiyaçları şeklinde şekillenen ihtiyaçlarınız doğrultusunda ise ihtiyaç kredisi ürününü kullanabilmektesiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda birçok bankanın da geliştirdiği gibi Şekerbank ihtiyaç kredisi ürünü de diğer banka ürünleri arasında boy göstermektedir. Yazımızın devamında sizlere Şekerbank ihtiyaç kredisi ürünü hakkında daha detaylı bilgilendirme yapacağız.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi İçeriği

İhtiyaçlarınız doğrultusunda harcamalarınızı kredi yoluyla finanse etmek istediğinizde Şekerbank ihtiyaç kredisi sizler için bir seçenek olma durumundadır. Bu kredi ürünü hakkında detaylı bilgi almak istediğinizde tarayıcınız üzerinden Şekerbank bireysel ihtiyaç kredisi sayfasına girmeniz gerekmekte. Bu sayfaya daha hızlı ulaşım gösterebilmeniz açısından yazımızın sonunda sizlerle bu sayfanın linkini paylaşacağız. Sayfaya ulaşım gösterdiğiniz zaman aşağıda sizlerle paylaştığımız görselle paralel içeriğe sahip bir sayfa sizleri karşılamakta.

Şekerbank ihtiyaç kredisi sayfasında bizleri “Hayallerinizi Ertelemeyin…” sloganı karşılamakta. Ayrıca sayfa içerisinde Şekerbank ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirebileceğiniz  kanallar da belirtilmiş. Bu kanallar arasında 444 78 78 telefon numaralı hattı arayabileceğiniz gibi ATM’ler üzerinden hatta tüm operatörlerden telefonunuzun kısa mesaj özelliğini kullanarak 1953’e birer boşluk bırakıp KREDİ ve T.C. KİMLİK NO bilgilerinizi yazarak yollamanız kredi başvurusu için Şekerbank’ın sizlere ulaşması için yeterli olacaktır. Sayfanın sağ alt kısmında ise Şekerbank ihtiyaç kredisini kendi belirleyeceğiniz kredi tutarı ve yine kendi belirleyeceğiniz ödeme planı doğrultusunda hesaplanması için kredi hesaplama uygulamasına yönlendiren “HESAPLA” butonu bulunmakta. Bu butona tıkladığımızda karşımıza çıkan sayfa aşağıda sizlerle paylaştığımız görsele paralel bir sayfaya yönlendirilmektesiniz.

Bu sayfa içerisinde kullanmak istediğiniz bu ihtiyaç kredisi için “Bireysel İhtiyaç Kredisi Hesaplama” seçeneğinin seçildiğinden emin olmalısınız. Sayfa içerisinde ayrıca 1 numaralı alanda faiz oranları 3-4 Ay (% 1.74),5 – 12 Ay (% 1.74), 13 – 18 Ay (% 1.74), 19 – 24 Ay (% 1.74), 25 – 36 Ay (% 1.74) şeklinde belirtilmiş. Uygulama devamında bilgilerimizi girmemiz gereken kısım bizleri beklemekte. 2 numaralı alanda “İstenilen Tutar” alanı Türk Lirası cinsinden ihtiyacımız doğrultusunda oluşan nakit tutarını girmemiz gerekmekte. 3 numaralı alanda ise “Ödeyebileceğiniz Aylık Taksit” kısmını yine Türk Lirası cinsinden ödeme planımız doğrultusunda doğru nakit akışımız doğrultusunda ödeyebileceğimiz tutarı belirtmemiz gerekmektedir. 4 numaralı alanda ise ödeme planımız doğrultusunda banka tarafından 3-36 ay ile sınırlandırılan vade sayısı aralığında oluşan vade sürenizi işaretlemeniz gerekmektedir. Bankanın sizlerden istediği bilgileri eksiksiz ve doğru bir biçimde girdikten sonra 8 numaralı alanda bulunan “Hesapla” butonuna basmanız gerekmektedir. Bu uygulamayı kullandıktan sonra 5 numaralı alanda “Ödeyeceğiniz Aylık Taksit Tutarı” Türk Lirası cinsinden, 6 numaralı alanda “Tahsis Ücreti” Türk Lirası cinsinden ve son olarak “Geri Ödeyeceğiniz Toplam Tutar” yine Türk Lirası cinsinden belirlenmekte. Sizlerin belirttiği bilgiler doğrultusunda yine sizlere sunulmaktadır.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYINIZ !

Şekerbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.