Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Şekerbank İnternet Bankacılığı

İnternet bankacılığı günümüz bankacılık sektörü kanallarından en çok işlem yapılan dağıtım kanalı olarak karşımıza çıkmaktadır. İnternet bankacılığı yer, mekan ve zaman faydası sağlaması bakımından diğer bankacılık kanalları arasından ayrılmaktadır. İnternet bankacılığı sayesinde cep faturası, su faturası, elektrik faturası, aidat, kredi kartı borcu, kredi taksitleriniz ve benzeri işlemleri  istediğiniz yer,zaman ve mekanda gerçekleştirmeniz mümkün. Ayrıca internet şubesi aracılığı ile kredi kartı ya da kredi başvurusu da yapabilmektesiniz.Biz sizlere yazımızın devamında Şekerbank İnternet Bankacılığı uygulaması hakkında daha detaylı bilgi vereceğiz.

Şekerbank İnternet Bankacılığı İçeriği

Şekerbank tüketicilere daha iyi hizmet verebilmek adına her geçen gün kendini geliştiren ve günün getirdiği avantajlardan müşterilerinin yararlanmasını sağlayan bankalardan birisi konumundadır. Şekerbank’ın bir çok bankacılık hizmetine olduğu gibi internet bankacılığı adınada yaptığı yatırımlar ön plana çıkmış durumdadır. Şekerbank internet bankacılığı hizmeti 7 gün 24 saat tüketicilerinin bankacılık uygulamalarından yararlanmasını sağlayan bankacılık uygulamalarından birisidir. Şekerbank internet bankacılığı hizmeti ile faturalarınızı, kredi taksitlerinizi ve buna benzer bir çok ödeme işleminizi gerçekleştire bilmektesiniz. Şekerbank internet bankacılığı hizmeti kurumsal ve bireysel olmak üzere iki farklı internet şubesi ile hizmet vermektedir. Bu iki internet şubesine giriş aşamaları birbirlerine benzeseler de küçük farklılıklar bulunmaktadır. Şekerbank internet bankasına giriş yapmadan önce Şekerbank kurumsal internet sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. Şekerbank internet bankası internet sayfasına ulaşım gösterdikten sonra sizleri aşağıdaki görselle paralel içeriğe sahip internet sayfası karşılamaktadır.

şeker bank internet bankacılığı 1

Bireysel veya kurumsal internet safasına giriş yapmak istediğinizde öncelikle Şekerbank internet sayfası üzerinde sağ üst kısımda kırmızı alanla gösterilen yerdeki bireysel ya da kurumsal seçeneklerinden birini seçmemiz gerekmektedir. Şekerbank internet şubesi seçeneklerinden olan bireysel internet bankacılığı hizmetine giriş yapmak istediğimizde bireysel butonuna tıklamamız gerekmektedir. Bireysel internet şubesine giriş aşamasının 2. kısmını diğer görselde gördüğümüz kısım oluşturmaktadır.

şeker bank

Şekerbank internet şubesi bireysel bankacılık hizmetine giriş sağlamak istediğimizde ilgili alanda müşteri no ya da T.C. kimlik numarası ile giriş seçeneğinden birisini seçmemiz gerekmektedir. Müşteri numarası ile giriş seçeneğini seçtiğimiz  zaman öncelikle müşteri numaramızı sonrasında kendi belirlediğimi parolamızı ilgili alana girmemiz gerekmektedir. Bireysel internet şubesine giriş için T.C. kimlik numarası ile girişi seçtiğimiz zamanda ise T.C. kimlik numaramızı girdikten sonra yine kendi oluşturduğumuz parolamızı girmemiz gerekmektedir. Kurumsal internet şubesine giriş yapmak istediğimizde ise ilk görselde ki alanda kurumsal butonuna tıklamamız gerekmektedir.

şekeer bank 2

Şekerbank kurumsal internet sayfasına giriş yapmak istediğimiz ise öncelikle müşteri numaramızı sonrasında ise kendi belirlediğimiz parolamızı girmemiz gerekmektedir. Son olarak da kullanıcı kodunu girmemiz yeterli olacaktır. Şekerbank internet bankacılığı kapsamında kendi belirlemiş olduğunuz şifrenizi unutmanız durumunda bankanın internet sayfasın yer alan şifremi unuttum kısmına tıklamanız ve sonrasında gerekli olan aşamaları yerine getirmeniz parolanızı tekrardan belirlemeniz için yeterli olacaktır. Bu şekilde Şekerbank internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz.

Şekerbank İnternet Bankacılığı Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ !

 

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.