Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Şekerbank Kredi Başvurusu

Zaman içerisinde gelişen uygulamalar sayesinde artık birçok işlemimizi internet üzerinden kolay bir şekilde yapar olduk. Özellikle bankacılık sektöründe bu durum oldukça ilgi görmeye başladı, bunun en önemli göstergesi de internet bankacılığıdır. Bu sayede birçok işlemi yapabiliyoruz. Bunlardan birisi de kredi başvurusunun yapılmasıdır. Kredi başvurusu bazı bankalarda bu şekilde yapılmaktadır ve Şekerbank da bunlardan sadece birisidir. Krediler insan hayatında oldukça önemli bir yere sahiptir, çünkü sağlanan bu kredi imkanı ile insanların eline nakit para geçer. Bu para ile aldıkları kredi türü doğrultusunda işlerini hallederler. Krediler konut, ihtiyaç ve araç kredisi gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Bizlerde bu yazımızda sizlere Şekerbank kredi başvurusunu nasıl yapmanız gerektiği konusunda ayrıntılı bilgiler verdik. Vermiş olduğumuz bu bilgiler doğrultusunda kısa bir sürede internetten işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır ?

Şekerbank kredi başvurusu, Şekerbank’a ait internet sitesi üzerinden yapılmaktadır ve işlem sayfasına kolaylıkla ulaşabilmeniz için yazımızın sonunda sizlerle bağlantı adresi paylaştık. Paylaştığımız linke tıkladığınız zaman Şekerbank kredi başvurusu ekranı açılacaktır. Bu ekranda sizlerden birkaç bilgi istenmektedir, bu bilgileri gerekli yerlere düzgünce yazmalısınız. Bunlar; T.C. kimlik numaranız, cep telefonu numaranız, belgelenebilir aylık net gelirinizi yazınız. Daha sonra kullanmak istediğiniz kredi türünü konut, araç ve ihtiyaç kredisi arasından seçmeniz gerekmektedir. İstenen kredi tutarını yazdıktan sonra vade sayısını da seçiniz ve son olarak güvenlik kodunu da gereken kutucuğa yazarak ‘başvur’ yazılı yeşil buton üzerine tıklanması gerekmektedir.

Bu işlem ile birlikte Şekerbank kredi başvurusu işleminizi tamamlamış oluyorsunuz. İşlemi bitirdikten sonra Şekerbank yapmış olduğunuz başvuruyu değerlendirme altına alacaktır. Bu değerlendirme sonucunda kredi almaya uygun olup olmadığınızın kararı verilir ve bu size bildirilmektedir.

Dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan ilki ve en temeli 18 yaşını doldurmuş olmak gerektiğidir. Ayrıca bir T.C. kimlik numarası üzerinden sadece bir kredi başvurusu yapılabilmektedir. Bir de değerlendirilmekte olan kredi başvurunuz varsa yeni bir kredi başvurusu yapamıyorsunuz. Bu nedenle değerlendirmenin sonucunu beklemeniz gerekmektedir.

Şekerbank Kredi Başvurusu Yapma İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.