Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank’ın Sunduğu Kredi Kartları

Şekerbank müşterilerine çeşitli kredi kartları ile hizmet verebilmektedir. Siz de Şekerbank kredi kartı başvurusunda bulunarak Şeker Bonus Kart, Memur-Sen Bonus Kart, Memleketim Bonus, Bütçem Benim Bonus Kart, Şeker Kart, Taraftar Kart ve Koop Kart Bonus sahibi olabilir ve birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu yazıda Şekerbank’ın kredi kartları ve Şekerbank kredi kartı başvurusu ile ilgili bilgi sahibi olacaksınız.

Şeker Bonus Kart

 • Şeker Bonus Kart ile yaptığınız alışverişlerde kullanarak bonus kazanacak ve kazandığınız bonusları bedava harcayabileceksiniz. Şeker Bonus Kart tüm dünyada olmak üzere, MasterCard ve Visa amblemi olan milyonlarca iş yerlerinde geçerli olmaktadır.
 • Şeker Bonus Kart ile 320000’e yakın Bonus program ortağında, 375000 POS’da yapılacak alışverişlerde % 20 bonus kazanacak, kazandığınız bonuslarla bedava harcama yaparak birçok farklı sektörde farklı taksit imkanlarından faydalanabileceksiniz.
 • Ayrıca kartınıza düzenli ödeme talimatı verebilirsiniz. Turkcell hattınıza TL yükleme, Avea hattınıza TL yükleme işlemlerini yapabilir, Digiturk, Tellcom, Türk Telekom, Avea, İgdaş, İSKİ, Başkent Edaş, TTNET, Turbonet, İSKİ ve Turknet (NETONE, ADSL) faturalarınızı Bonus kartınızı kullanarak ödeyebilir veya otomatik ödeme talimatı vererek hiç vakit harcamadan tüm bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell faturalarınızı ise sadece kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı vererek ödeyebilirsiniz.

Şeker Bonus Kart İçin TIKLAYINIZ!

Memur-Sen Bonus Kart

 • Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı sendikaların üyesi olan tüm memurlara Memur-Sen Ailem kredi kartı ve bazı bankacılık hizmetlerinin ücretsiz olarak yararlanmak fırsatı verilecektir. Memur-Sen Konfederasyona bağlı sendikaların üyesi olan memurlara SBN sigorta ürünlerinin sağlanması, Memur-Sen ve bağlı sendikalara ticari bankacılık hizmetinin sunulması hedeflenmektedir.
 • Memur-Sen Ailem kredi kartından, Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı sendikalar; Diyanet-Sen, Eğitim-Bir-Sen, Sağlık-Sen, Enerji-Bir-Sen, Birlik-Haber-Sen, Bayındır-Memur-Sen, Ulaştırma-Memur-Sen ve Kültür-Memur-Sen üyeleri faydalanabilecektir.
 • Memur-Sen Ailem kredi katı ile ilgili daha geniş bilgi edinmek için 444 48 98 Memur-Sen Ailem çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Memleketim Bonus

 • Memleketim Bonus ile yurt dışında Visa ve MasterCard amblemi bulunan milyonlarca iş yerlerinde alışveriş yaptığınız zaman bonus kazanacak, kazandığınız bonusları bedava harcayabileceksiniz.
 • Aynı zamanda 250 TL-30.000 TL arasında 9 takside kadar ücretsiz taksitli nakit avans kullanma fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bütçem Benim Bonus Kart

 • Bütçem Benim Bonus Kart ile aylık ne kadar harcama yapmak istediğinizi önceden belirleyerek, Altın hesabı yatırım talimatı vere bilir ve aylık ödeme limitinizi aşmadan düzenli olarak yatırım yapa bilirsiniz.
 • Bütçem Benim Bonus Kartınız ile Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde yapmış olduğunuz alışverişlerden bonus kazanacak, kazandığınız bonusları bedava harcayabileceksiniz.

Şeker Kart

 • Şeker Kart ile peşin ödemek zorunda olduğunuz tüm alışverişleriniz taksitlendiriyor. 100 TL ve üzeri tüm harcamalarınızı %2,20’den başlayan ücret ve 2-9 arası taksitte ödeyebilmek için 444 78 78 çağrı merkezini aramanız yeterlidir.
 • Aynı zamanda Şeker Kart’ınıza otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı ücretsiz olarak ödeyebilirsiniz.

Taraftar Kart

 • Boluspor Şeker Bonus Kart ile alışveriş, taksitli alışveriş, nakit avans ve taksitli nakit avans işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.
 • 350000’e yakın bonus program ortağında 375000 POS’da yapılacak alışverişlerde 20 faize kadar bonus kazanacak, kazandığınız bonusları bedava harcayabileceksiniz. Aynı zamanda birçok farklı sektörlerde ve iş yerlerinde, farklı taksit imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Koop Kart Bonus

 • Koop Kart Bonus S.S tüm Tüketim Kooperatifleri Merkez Birliği’ne bağlı kooperatif üyeleri için geçerlidir.
 • Koop Kart Bonus kartınız ile Türkiye’de ve dünyada yapmış olduğunuz alışverişlerde bonus kazanacak, kazandığınız bonusları bedava harcayabileceksiniz.
 • Acil nakit paraya ihtiyacınız olduğu takdirde taksitli nakit avans ile Şekerbank şubelerinden, ATM’lerinden, internet bankacılığından ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şekerbank’ın sunduğu tüm kredilerden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken şey, Şekerbank kredi kartı başvurusunda bulunmanızdır. Şekerbank kredi kartı başvurusunu internet şubesinden, SMS ile ya da 444 78 78 çağrı merkezini arayarak yapabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı ile Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

 • İnternet bankacılığından Şekerbank kredi kartı başvurusunda bulunabilmeniz için, Şekerbank internet şubesine müşteri olmanız yeterlidir. Aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak internet şubesine müşteri olabilirsiniz.

İnternet Şubesi Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

SMS ile Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

 • SMS ile Şekerbank kredi kartı başvurusunda bulunabilmeniz için, cep telefonunuzdan 1953’e BONUS boşluk TCKN numaranızı yazıp göndermeniz yeterlidir.
 • Bütcem Benim Bonus Kart başvurusunda bulunabilmeniz için, cep telefonunuzdan 1953’e BUTCEM boşluk TCKN numaranızı yazıp göndermeniz yeterlidir.
 • Şeker Kart başvurusunda buluna bilmeniz için tüm operatörlerden 1953’e SEKERKART boşluk TCKN numaranızı yazıp göndermeniz yeterlidir.

Çağrı Merkezi İle Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

444 78 78 çağrı merkezini arayıp, sesli yanıt sistemi üzerinden kart işlemleri – başvuru menüsünü tuşlayarak, tüm Şekerbank kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.