Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Şekerbank Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Günümüzde yaşam sıkıntısından dolayı kredi kartlarına olan ihtiyaç günden güne artmaktadır. Kredi kartları sayesinden aniden ihtiyacımız olan nakit avansa sahip olabiliyoruz ve her bankaya özel olan bazı kredi kartı avantajlarından faydalanabiliyoruz. Türkiye’de yaygın olan kredi kartlarından biri de Şekerbank kredi kartıdır. Şekerbank kredi kartı hizmetlerini en çok Şeker Bonus Kart üzerinden sağlamaktadır. Bu kredi kartının sunduğu avantajlar aşağıdaki gibidir.

Şeker Bonus Kart Nedir?

Şeker Bonus Kart ile Türkiye’de ve yurt dışında milyonlarca MasterCard ve VISA amblemli iş yerlerinde yaptığınız alışverişler zamanı 20 %’e kadar bonus kazanmış olursunuz ve kazandığınız bonuslarla bedava alışverişler yapabilirsiniz. Anlaşmalı iş yerlerinde yaptığınız alışverişler zamanı taksitlendirme avantajından faydalanabilirsiniz ve ihtiyacınız olan zaman önceden belirleyeceğiniz kredi limitine kadar nakit avans çekebilirsiniz. Ödemelerinizi Şekerbank şubelerinden, internet bankacılığından, ATM’lerinden ve çağrı merkezinden yapabilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz otomatik ödeme talimatı vererek siz hiç vakit harcamadan ödeme işlemlerinizin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Dilersiniz kartınıza bağlı birden fazla ek kart çıkartarak sevdiklerinize hediye edebilir ve böylece onlarından Şeker Bonus Kart avantajlarından faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Şekerbank tüm bunlardan başka diğer farklı kredi kartı avantajlarını Memleketim Bonus, Taraftar Kart ve diğer kredi kartları ile müşterilerine sunmaktadır. Bu kredi kartları ile ilgili detaylı bilgi edinmek istiyorsanız, 444 78 78 Şekerbank çağrı merkezini arayabilirsiniz. Şekerbank kredi kartı başvurusunun nasıl yapıldığını aşağıda sizlere anlatmaktayız.

sekerbank-kredi-karti-basvurusu

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sizde Şekerbank’ın sunduğu kredi kartı avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken şey başvuruda bulunmanızdır. Şekerbank kredi kartı başvurusunu SMS ile, çağrı merkezini arayarak ve intrnet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.

  • SMS ile başvuru yapmak için cep telefonunuzdan BONUS yazıp boşluk koyup TC kimlik numaranızı yazarak 1953’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.
  • 444 78 78 numaralı Şekerbank çağrı merkezini arayarak sesli yanıt sisteminden kart işlemleri, başvuru menusu ve sahibi olmak istediğiniz kredi kartını seçerek başvuru talebinde bulunabilirsiniz.
  • İnternet bankacılığı üzerinden önce başvurular menüsünü sonra sahibi olmak istediğiniz kredi kartını seçerek başvuru işleminizi yapabilirsiniz. Eğer internet bankacılığı müşterisi değilseniz, nasıl müşteri olabileceğinizi aşağıda Şekerbank kredi kartı borcu sorgulama bölümünde sizlere anlatmaktayız.

149048c

Şekerbank Kredi Kartı Borcu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Şekerbank kredi kartı borcu sorgulama işlemini yaparak ne kadar borcunuzun olduğunu ve ne zamana kadar ödemenizin gerektiğini öğrenebilirsiniz. Şekerbank kredi kartı borcu sorgulama işlemini, Şekerbank internet bankacılığı üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Bunun için internet bankacılığına müşteri olmanız yeterli olacaktır ve eğer müşteri değilseniz ve internet bankacılığı müşterisi olabilmek için başvuruda bulunmak istiyorsanız öncelikli olarak aşağıda görmüş olduğunuz butonun üzerine tıklayınız. Açılan sayfada resimde gördüğünüz gibi aşağı sol köşede bulunan internet şube başvurusu butonuna tıklayınız. Ardından açılacak olan sayfada sizden talep edilen adımları harfiyen yerine getiriniz ve bir kaç adımdan sonra başvuru işleminizi tamamlamış olacaksınız.

Bunları yaptıktan sonra müşteri veya TC kimlik numaranızı şifreniz ile birlikte girerek, Şekerbank kredi kartı borcu sorgulama işlemi üzerinden borcunuzun ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda ödemelerinizi de anında internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunların dışında Şekerbank kredi kartı borcu sorgulama işlemi ile ilgili herhangi bir sorunuzu da, 444 78 78 Şekerbank çağrı merkezini arayarak da öğrenebilirsiniz.

şeker-bank

Şekerbank İnternet Bankacılığı İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.