Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Şekerbank Şeker Bonus Kart

Ülkemiz de kredi kartı kullanma sayısı gün geçtikçe artmakta buna bağlı olarak da kredi kartları çeşitlenmektedir. Bunlardan biri de hiç şüphesiz Türkiye’nin önemli yerli bankalarından biri olan Şekerbank Şeker Bonus Kart’ı. Aşağıda Şeker Bonus Kartı detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

seker-bonus-kart

Şekerbank Şeker Bonus Kart Nedir?

Şekerbank Şeker Bonus Kart; nakit avans, taksitli nakit avans, alışveriş, taksitli alışveriş gibi imkanlar sunabilen, yapacağınız harcamalar ile kazanacağınız bonuslarla bedava alışveriş yapabileceğiniz bir kredi kartıdır. Ayrıca dünyanın her yerinde Mastercard/Visa amblemi bulunan milyonlarca mağazada geçerli olan özellikli bir kredi kartıdır.

Şekerbank Şeker Bonus Kart, yaklaşık 320.000 Bonus Program Ortağında ve de 375.000 POS’da yapacağınız alışverişlerde %20 ye varan bonus kazanma, kazandığınız bu bonusları bedava harcama imkanı sunma, farklı sektörlerden işyerlerinde farklı taksit imkanı sunmaktadır.

Bunlara ek olarak kartınızla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Turcell ve Türk Telekom Mobil (Avea) hattınıza TL yükleyebilir, Tellcom, Türk Telekom, Türk Telekom Mobil, Digitürk, İgdaş, İSKİ, Başkent EDAŞ, TTNET, Turbonet ve Turknet faturalarınızı kartınızla ödeyebilirsiniz.

Şekerbank Şeker Bonus Kart’ta Bonus Nasıl Kazanılır?

Yapmış olduğunuz alışveriş tutarı kadar üye işyerlerine göre değişen yüzdelerle tüm Şekerbank Şeker Bonus Kart sahipleri bu sistem üzerinden bonus kazanabilmektedir. Yapılan harcamalar ile kazanılan bonuslar anında kart üzerindeki çipe yüklenir ve kullanıma hazır olur. Kazanmış olduğunuz bonusları dilerseniz direkt harcayabilir ya da biriktirebilir biriktirdiklerinizi toplu bir şekilde harcayabilirsiniz.

Bonus Puanları;

  • Bonus anlaşmalı işyerindeyseniz eğer satış anında veya satış belgesinden,
  • Şekerbank internet Şubesinden,
  • Hesap bildirim cetvellerinden,
  • 0850 222 78 78 numaralı çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Şeker Bonus Kampanyaları

Akaryakıta 25 TL Bonus

18.11.2016-08.12.2016 tarihleri arasında geçerli olan kampanyada Bonus üyesi istasyonlarda 300 TL’lik yapacağınız harcamalara 25 TL bonus hediye veriliyor. Kampanyaya AKARYAKIT yazıp 7353’e SMS göndermeni yeterli olacaktır.

Kampanya detayları şöyle belirlenmiştir:

  • Yapılan kampanya müşteri bir müşteriye özeldir ve bir müşteri maksimum 25 TL kazanabilir.
  • Aynı günde aynı istasyondan sadece bir kez yaralanabilirsiniz ikinci yapacağını alışveriş kampanyaya dahil değildir.
  • İnternetten yapılan harcamalar ve bonuslar dahil değildir.
  • Kampanya sadece yurtiçinde geçerlidir.
  • Önemi bir detay: Kampanyadan kazanacağınız bonuslar 13 Aralık 2016 da yüklenilecek eğer 10 gün içinde kullanmazsanız geri alınacaktır.
Sözünüze Bonus

sozunuze-bonus811f7327b88569848888ff0000e9db3e

Şekerbank Şeker Bonus Kartınızla 12 ay harcama sözü verdiğiniz takdirde ekstra bonuslar alabilirsiniz.

Öner Kazan

Şekerbank Şeker Bonus Kart sahipleri bu kredi kartını arkadaşlarına önerdiklerinde kartı alan kişi kadar bonus kazanıyor. Bonus miktarı ise 10 TL yani ne kadar arkadaşınıza önerir ve kart alınırsa o kadar 10 TL bonus kazanıyorsunuz. Kazanılan bonusların ise 3 ay içerisinde kullanılması gerekiyor. Başvuran kişi Kim Önerdi kısmında adınızı yazması yeterli olacaktır.

İndirim Fırsatları

Şeker Bonus Kartın özel işletmelerle anlaşmış olduğu size özel indirimler bulunmaktadır.

Peşine Taksit

pesinetaksit

Peşin ödemek zorunda olduğunuz tüm alışverişlerinizi taksitlendirme imkanı sunmaktadır. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizi 2-12 taksitle ödeyebilmek için hesap kesiminden önce İnternet veya Mobil Bankacılıktan yapabilir ya da  0850 222 78 78 numarasını arayarak yapabilirsiniz.

Ek Karta Bonus

Ek Kart Bonus kampanyası ile yakınlarınıza Ek Kart çıkarttığınızda 10 TL bonus kazanıyorsunuz. Ek kartınız onaylandığı takdirde si 10 TL bonus kazanırken Ek Kart sahibi de Hoş Geldin Bonusuyla 5 TL kazanıyor. Kampanya 1 Ocak 2017 ye kadar geçerlidir.

E-Ekstreye Bonus

Şekerbank Şeker Bonus Kartınızı e-ekstreye geçirdiğini takdirde 5 TL bonus kazanıyorsunuz.

E-ekstreye geçmek için 444 7878 nolu çağrı merkezini arayarak geçiş yapabilirsiniz. Geçiş yaptıktan sonra ekstre tutarınızı sadece e-posta yoluyla alabilirsiniz. Ayrıca kampanyaya ek kartlar dahil değildir.

Alışveriş Kampanyaları

Şekerbank Şeker Bonus Kart, beyaz eşya, gıda, turizm, giyim, saat-optik, sağlık, mobilya-dekorasyon, otomotiv, eğitim, e-ticaret gibi alanlarda ekstradan taksitler sunar.

Cüzdan Dostu Özelliği

Şekerbank Şeker Bonus Kart sahipleri, SBN Sigorta güvencesiyle Cüzdan Dostu Kart Koruma Planından yararlanabilmektedir. Bu Koruma Planı ile Şeker Bonus Kart sahipleri, dünyanın her yerinde cüzdanlarında bulunan kredi ve ATM kartları dahil tüm plastik kartlarını, çalınması ya da kaybolması durumunda teminat altına almakla beraber pek çok asistan hizmetlerinden de yararlanabilecek.

Cüzdan Dostu Kart Koruma ürünü kullanan tüm müşterilere bu ürün kapsamında çalınan veya kaybolan kredi kartlarını 7 gün 24 saat 0 212 370 24 78 nolu numarayı arayarak kapatılması hizmetinden yaralanabilir, yetkisiz kişilerden oluşabilecek sıkıntılar konusunda destek alınabilir. Kart sahipleri kayıp ve çalıntı gibi oluşabilecek durumlar öncesi 3.000 TL, bildirim yaptıktan sonra ise 5.000 TL’ye kadar izinsiz kullanıma karşı teminat altına alabilirler.

Bu hizmetler dahilinde çalınan veya kaybolan kişisel eşyalar yenilenebilmesi için ‘Mali Destek’ ve seyahat sırasında oluşabilecek olumsuzluklar için ‘Seyahat Desteği’ gibi hizmetler de yer almaktadır.

Bir yıllık Cüzdan Koruma Paket Fiyatları

Bireysel Koruma Planı:

Ailede bir kişi kart kullanıyorsa önerilir. Tutarı 99 TL’dir. Şekerbank Şeker Bonus Kart ile tek çekim veya 11 ay taksit yapılabiliyor.

Aile Koruma Paketi:

Aynı ev içinde yaşayan 5 kişiye kadar olan pakettir. Fiyatı 121 TL’dir. Tek çekim veya 11 taksit yapılabilir.

Alışveriş kapmpanyalarının detayları için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.