Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Şekerbank ŞekerŞirket Kart

Günümüzde birçok banka farklı farklı kartlarıyla müşterilerine hizmet vermektedirler. Her kart farklı avantajlarla sunulmakta ve yeni hizmet seçenekleriyle karşınıza çıkarılmaktadır. Şekerbank da bu bankalar arasında yer almaktadır. Kuruluş yılı olan 1953’den bu yana Şekerbank, esnaf ve işletmeleri en iyi anlayan ve onlara özel çözümler sunan, hem yerel bankacılıktaki bilgi birikimi hem de yaygın şube ağı ile rekabette farklılaşmaktadır.  Müşterilerinin ihtiyacına göre kendini geliştiren ve şekillendiren Şekerbank, hem bireysel kart ve/veya kredi kartı hem de şirket ve firmalara kredi kartı hizmeti vermektedir. Şekerbank’ın şirket ve/veya firmalara sunduğu hizmetlerden biri de ŞekerŞirket Kart’dır. Bu yazıda Şeker Şirket Kart nedir?, Avantajları nelerdir?, Nasıl başvurulur? gibi soruların cevapları hakkında bilgilendirme yapacağız.

Şekerbank ŞekerŞirket Kart Nedir?

Esnaf ve işletmelerin hayatını kolaylaştıran kartlardan biri olan ŞekerŞirket Kart, Şekerbank’ın sunduğu “Üreten Kart”ın hizmetlerinden biridir. Hem kredi kartı hem de banka kartı olarak kulanılabilimektedir. Geleceğin ticaret sistemini bugünden müşterilerine sunarak, sizlerin ve bankanın işbirliği ile kısa sürede kazançlarınızı görebileceğiniz bir bankacılık hizmetidir. ŞekerŞirket, pratik, düşük maliyetli ve güvenli bir ödeme sistemi sunarak işlerinizi kolaylaştırmaktadır. ŞekerŞirket Kart, bayileriniz ve müşterilerinize satış yaparken kullanabileceğiniz, verdiğiniz ürüne karşılık alacağınız ödemelerinizi yönetmenizi sağlayan bir ticari kart olarak bilinmektedir. Tahsilat sistemlerinde yaşadığınız alacak-verecek problemlerini ortadan kaldıran bu kart ile, tahsilat işlemlerinde harcadığınız zaman ve emeği ortadan kaldırmaktadır. Kapalı devre olarak çalışmakta özel bir kartlı ödeme sistemi olarak karşımıza çıkar. Çek, senet, havale ve nakit olarak yapılan tahsilatlara alternatif olarak geliştirilmiştir. Kısacası, iş hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanan ticari bir karttır.

Şekerbank ŞekerŞirket Kart Ne Gibi Avantaj ve Kolaylıklar Sunar?

ŞekerŞirket Kart’ın sunduğu kolaylıklar şu şekildedir;

 • Müşterileriniz ile yapacağınız tahsilat işlemlerini tam vadesinde ve otomatik olarak gerçekleştirir.
 • Müşterilerinizin gerçekleştireceği ödemeleri kolaylaştıran bir hizmet alt yapısı sunmasıyla beraber tahsilat ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.
 • Senet, çek, havale, nakit vb. ödeme işlemlerinin hem yükünü hem de riskini azaltır.
 • Şirketiniz ve müşterileriniz ile ticari ilişkinize sadık kalarak hiçbir değişikliğe gitmeden tüm işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar.
 • Herhangi bir risk yönetiminde destek olarak, şirketinizin müşteri risklerinin bir kısmını ve/veya tamamını karşılar.

ŞekerŞirket Kart’ın sunduğu avantajlar şu şekildedir;

 • Her türlü çek, senet, havale, nakit vb. ödeme işlemlerini elektronik ortamda gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.
 • Zaman ve emek kaybını önlediği gibi, işgücü kaybınızı yok ederek maliyeti azaltır.
 • Güvenli, pratik ve düşük maliyetli bir ödeme sistemi sunar.
 • Vade ertelemesi yapmanızı mümkün kılarak, alacak-verecek ilişkilerini sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.
 • Şirketinizin giderlerini herhangi bir sıkıntı çıkarmadan otomatik muhasebeye geçmenizi sağlar.
 • Kurumsal yapılanmanıza katkıda bulunarak, düzenli ve elektronik tabanlı bir ödeme sistemi sunar.
 • Ödeme süreçlerini ve risk takiplerini kolaylaştırır.
 • Ayrıca müşteri risk durumu paylaşılmış ise tahsil edeceğiniz alacakları garanti altına alır.

Bahsedildiği üzere bir Üreten Kart hizmeti olan ŞekerŞirket Kart ile, finansal ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilir, ticari alışverişlerinizde tüm alacak-verecek işlemlerini esneklikle gerçekleştirebilirsiniz.

Şekerbank ŞekerŞirket Karta Nasıl Başvurabilirim?

Şekerbank ŞekerŞirket Kart sahibi olmak için size en yakın Şekerbank şubesine giderek gerekli koşulları öğrenerek bu koşulları yerine getirdiğiniz taktirde başvurunuzu gerçekleştirebilir ve bu karta sahip olabilirsiniz. Ayrıca aşağıda ki linke tıklayarak bulunduğunuz il ve ilçe bilgilerini girip size en yakın şubenin adres bilgilerine ve haritadaki konumuna erişebilirsiniz.

Size en yakın Şekerbank Şubesi için TIKLAYINIZ!

Aşağıda yer alan Şekerbank resmi web sitesi linkine tıklayarak da ŞekerŞirket Kart hakkında daha detaylı inceleme yaparak bilgi edinebilirsiniz.

Şekerbank web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.