Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

ŞekerBank Taraftar Kart

ŞekerBank Anadolu’da sayıları 100.000’i bulan kooperatif üyesi pancar üreticisinin küçük birikimleri ile tarım ve şeker sanayinin finansmanı amacı ile 12 ekim 1953’te “Pancar Kooperatifleri Bankası A.Ş.” adı ile Eskişehir’de kurulmuştur. Biz de bu yazımızda ŞekerBank Taraftar Kartı işleyeceğiz.

Şeker Bank Kredi Kartı Başvurusu

ŞekerBank kredi kartlarına sahip olmak için;

  • SMS ile 1953’e sahip olmak istediğiniz kartın ismi boşluk TCKN ile SMS göndermeniz yeterlidir.
  • İnternet şubesi üzerinden ŞekerBank Bireysel Şubesi üyesiyseniz Başvurular sekmesinden istediğiniz kartı seçerek başvurabilirsiniz.
  • 0850 222 7878 no’lu ŞekerBank müşteri hizmetlerini arayarak başvuru yapabilirsiniz gerekli işlemler yapıldıktan sonra SMS ile başvurunuz onaylanacaktır. Aynı numaradan işleminizin durumunu da öğrenebilirsiniz.
  • ŞekerBank Taraftar kartlarını bulunduğunuz bölgeye en yakın ŞekerBank şubelerine uğrayarak edinebilirsiniz.

ŞekerBank Taraftar Kart

ŞekerBank Taraftar Kart olarak 4 takım üzerine kartınızı alabilirsiniz. Boluspor, Pazarspor, KartalSpor, Alanyaspor olarak takımınıza destek verebilirsiniz. Bu arada normal kredi kartlarından ayrı olarak güzel bir görünüme sahiptir takımınızın logosunu üstünde taşır.

Boluspor Şeker Bonus

Boluspor sponsoru olan ŞekerBank Taraftar Kart ile harcama yapıldıkça hem taraftara hem Boluspor’a kazandırıyor. Boluspor’un gücüne güç katıyor. Boluspor Şeker Bonus kart ile alışveriş, taksitli alışveriş, nakit avans imkanları sağlayan, kazandırdığı bonuslar ile alışveriş yapmanızı sağlayan MasterCARD ve VISA logosu olan her yerde kullanabileceğiniz global bir kredi kartıdır. 350.000’e yakın bonus ortağı, 370.000 POS ile yapacağınız alışverişlerde %20 bonus kazanma imkanı sağlar. Bonusları dilediğiniz gibi harcarken birçok farklı işletme, işyerlerinde farklı taksit olanakları sağlar.

Pazarspor Şeker Bonus

Pazarspor ile anlaşmalı olan ŞekerBank,  Pazarspor taraftarlarına özel kartı Pazarspor Şeker Bonus kartı ile hem Pazarspor hemde Pazarspor taraftarları kazansın. ŞekerBank Taraftar Kart kapsamındadır. Normal bir kredi kartıyla yapılabilecek alışveriş, taksitli alışveriş, nakit avans ve daha birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Pazarspor Şeker Bonus Kartı dünya üzerinde pek yaygın olan VISA ve MasterCARD logosu bulunan her yerde kullanılabilen global bir karttır. PazarSpor Şeker Bonus Kartı ile bonus kazanarak bu bonusları dilediğinizce harcayabilirsiniz. 350.000’e yakın bonus program ortağı ve 370.000 POS cihazında yapacağınız alışverişlerde %20 bonus kazanma imkanı sağlar, bunun yanında birçok farklı işletme ve sektörden ayrıcalıklı taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Kartalspor Şeker Bonus

Kartalspor ile ŞekerBank işbirliğinde yapılan Kartalspor Şeker Bonus Kart ile Kartalspor ve taraftarları kazanmaya devam ediyor. Kartalspor Bonus Şeker Kart VISA ve MasterCARD logosu bulunan her yerde harcama yapma imkanı sağlayan global bir karttır. 350.000’e yakın bonus program ortağı ve 370.000 POS cihazında ki yapacağınız harcamalarda %20 bonus imkanı sağlar ayrıca birçok farklı sektörden işyerinde farklı taksit imkanları ile harcama yapmanızı sağlar. Bonuslarınızı dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Kartalspor taraftar kart sahiplerine kombine bilet alımında indirim sağlarken, kartınız ile yaptığınız harcamalar KartalSpor’a katkı sağlıyor.

Alanyaspor Şeker Bonus

Alanyaspor Şeker Bonus Kart her kredi kartı gibi alışveriş, taksitli alışveriş, nakit avans ve birçok farklı sektörden işyerinde farklı taksit imkanları sunan VISA ve MasterCard logolu heryerde alışveriş yapabileceğiniz global bir kredi kartıdır. Alanyaspor, taraftar kart sahiplerine kombine bilet ve kulüp ürünlerinde indirim sağlarken Alanyspor Şeker Bonus kart sahipleri yaptıkları harcamalarla Alanyaspor’a destek oluyor. 350.000 anlaşmalı işyerinde ve 370.000 adet POS cihazında yapacağınız harcamalarda %20 bonus kazanma imkanı sağlar. Bonuslarınızı dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.