Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

Şekerbank Taşıt Kredisi

Günümüzde yeni bir ev almak, sıfır ya da ikinci el otomobil almak ya da evinizin eşyalarını değiştirmek, çocuğunuzun okul masraflarını karşılamak gibi ihtiyaçlarınızın oluştuğunu hissettiğinizde gerekli olan nakit birikimine sahip olmayabilirsiniz. Bu tür ihtiyaçlardan doğan nakit desteği bankalar tarafından tüketicilere sunulmaktadır. Tüketiciler günümüz dünya şartlarına ayak uydurabilmek ya da ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına nakit sıkışıklığı yaşadıklarında ihtiyaçları için gerekli olan finansal desteği bankaların geliştirmekte olduğu kredi ürünleri ile karşılama şansına sahiptir. Diğer bankalar gibi Şekerbank da müşterilerinin ve tüketicilerin bu tür taleplerini görüp onlar için kredi ürünleri sunan bankalar arasında yer almaktadır. Siz de sıfır kilometre ya da ikinci el bir araca ihtiyaç duyuyor ama bu ihtiyacınızı karşılamak için nakit eksikliği çekiyorsanız Şekerbank taşıt kredisi ürününden faydalanabilir, ihtiyaçlarınıza finansal destek oluşturabilirsiniz. Yazımızın devamında sizlere Şekerbank taşıt kredisi avantajlarından ve Şekerbank taşıt kredisi başvuru aşamalarından bahsedeceğiz.

Şekerbank Taşıt Kredisi İçeriği

Şekerbank taşıt kredisi ürününe ulaşmak için tarayıcınız üzerinden ilgili sayfayı aratabilir ya da yazımızın sonunda sizlerle paylaşacağımız linke tıklayabilirsiniz. Şekerbank taşıt kredisi müşterilerine 48 aya kadar vade imkanı sunmakta. Teminat için ise satın alacağınız arabanın rehini yeterli kılınmış. İkinci el otomobil sahibi olmak istiyor ve ödemenizi Şekerbank taşıt kredisi ürünü ile finanse etmek istiyorsanız alacağınız taşıtın yaşı 15’den az olmak durumundadır. Şekerbank 15 yaş üzeri araçlar için Şekerbank taşıt kredisi imkanı sunmamakta. Sıfır kilometre binek otomobillerde ise nihai fatura değeri bedelinin 50000 Türk Lirası’na kadar kısmı için % 70,50000 Türk Lirası’nı aşan kısmı için ise % 50 oranında kredilendirme yapabilmektedir. Kredi başvurusu için kefil şartı aranmamakla birlikte değerlendirmeler sonucu ödeme riski taşımanız durumunda banka sizden kefil talebinden bulunabilmektedir. Başvuru belgeleri ise “Başvuru formu”, “Kimlik fotokopisi”, “Başvuru sahibine ait gelir belgesi”, “Ücretli çalışanlar için son 2 ay içinde düzenlenmiş maaş bordrosu veya maaş yazısı veya gelir yazısı ile birlikte Firma Yetkili İmza Sirküleri”, “Serbest çalışanlar için vergi levhası-ticaret sicil gazetesi-imza sirküleri ve oda sicil kaydı belgesi veya faaliyet bölgesi” ve “Sıfır km araçlar için proforma fatura / ikinci el taşıtlar için satın alınacak aracın ruhsat fotokopisi” şeklinde banka tarafından belirtilmiş durumda. Şekerbank taşıt kredisi başvuru formu aşağıda sizlerle görselini paylaştığımız şekilde karşımıza çıkmaktadır.

Bu sayfa içerisinde 1 numaralı alanda Şekerbank taşıt kredisi başvurusunda bulanacak kişinin T.C. kimlik numarası eksiksiz ve doğru bir biçimde girilmesi gerekmektedir. Aynı şekilde 2 numaralı alanda başvuruda bulunacak olan kişinin cep telefonu numarası bankanın müşteri ile iletişime geçmesi açısında önem arz etmektedir. 3 numaralı alanda ise müşterinin belgeleyebileceği aylık gelir tutarını doğru bir biçimde girmesi gerekmekte. 4 numaralı alanda ise kullanmak istediği kredi türünü “Taşıt Kredisi” olarak belirtmelidir. 6 numaralı alanda kullanmak istenilen kredi tutarı Türk Lirası cinsinden belirtilip 7 numaralı alanda ise bankanın mümkün kıldığı 1 ay ile 48 ay aralığında ödeme planınıza uygun olan vade süresini işaretlemeniz gerekmektedir. Sizlerin güvenliği için güvenlik kodu uygulaması da banka başvuru formu içerisinde mevcut. Tek kullanımlık olan bu kodu 8 numaralı alana eksiksiz ve doğru bir biçimde girmeniz başvurunuz için önemlidir. Yoksa başvurunuz bankaya iletilmez tüm bu adımları tekrardan yapmanız gerekebilir. Tüm bilgiler eksiksiz ve doğru bir biçimde girildikten sonra 9 numaralı alanda bulunan “Başvur” butonuna tıklamanız başvurunuzu tamamlamanız için gereken son adımdır. Banka Şekerbank taşıt kredisi başvuru aşamasından önce ihtiyacınız olan tutar ve ödeyebileceğiniz miktar doğrultusunda oluşacak kredi profilini incelemeniz için “Kredi Hesaplama Uygulaması”na da site içerisinde yer vermiş. Bu uygulamaya yazımızın sonunda sizlerle paylaşacağımız link üzerinden ulaşmanız mümkün. Karşınıza çıkacak uygulama aşağıda bulunan görseldeki uygulama ile paralel içeriğe sahip sayfa şeklindedir.

Bu uygulama içerisinde 1 numaralı alanda “Taşıt Kredisi Hesaplama” seçeneğinin işaretli olduğunda emin olmanız gerekmekte. Faiz oranları ise uygulama içerisinde 3 ay ile 48 ay aralığında yüzde 1.39 olarak karşımıza çıkmakta. 2 numaralı alanda ise talepte bulunduğunuz kredi tutarını Türk Lirası cinsinden belirlemeniz gerekiyor. 3 numaralı alanda ise ödeyebileceğiniz aylık taksit tutarını Türk Lirası cinsinden yazmalısınız. 4 numaralı alanda bankanın 3 ile 48 ay ile sınırlandırdığı vade süresi aralığında size uygun olan vade süresini belirtmelisiniz. Tüm bilgileri girdikten sonra “Hesapla” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Sonuç olarak ödemeniz gereken aylık taksit tutarı Türk Lirası cinsinden, kredi tahsis ücreti Türk Lirası cinsinden ve geri ödeyeceğiniz toplam tutar Türk Lirası cinsinden sizlere sunulmuş olacaktır.

Şekerbank Taşıt Kredisi İçin TIKLAYINIZ !

Şekerbank Taşıt Kredisi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ !

Şekerbank Taşıt Kredisi Başvuru Formu İçin TIKLAYINIZ !

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.