Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

TEB Banka Kartları

Her geçen gün büyüyerek hayatımızda yer kaplayan bir sistem olan bankalar ve sunduğu kartlar avantajlarıyla hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Bankaların sunduğu kartlar kendi içlerinde birçok bölüme ayrılmaktadır. Bu bölümlerden en bilinen ayrım banka kartı ve kredi kartı şeklinde olandır. Bu yazımızda Türk Ekonomi Bankası(TEB)’nın sunduğu banka kartlarını inceleyip sizlere detaylı bilgi aktaracağız.

TEB Banka Kartları Nedir?

Türkiye Ekonomi Bankası’nın müşterilerine sunduğu yurtiçi ve yurtdışında herhangi bir yerden para çekme, yatırma, bakiye görme gibi işlemleri TEB ATM’lerinden veya Ortak ATM’lerden gerçekleştirebilmeniz için sunulan kartlardır. TEB Banka Kartı ve TEB Visa Platinum Banka Kartı olmak üzere iki çeşit banka kartı vardır.

TEB Banka Kartı

teb-banka-karti

TEB Banka Kartınız ile nakit taşıma riskiniz olmadan istediğiniz anda istediğiniz yerden ulaşma imkanı sunar. Hem yurtiçinden hem yurtdışından güvenle, hesabınızın limitine kadar alışveriş yapabilmeniz mümkündür. Böylelikle yaptığınız alışveriş miktarı o an hesabınızdan düşer ve bütçenizin kontrolü sizde olur. Ayrıca yurtdışında yaptığınız alışverişleriniz için EURO veya USD hesabı seçmeden, TL hesabından gerçekleştirebilirsiniz. Harcamalarınızın hesabını değiştirmek için ise şubeye gitmeye gerek kalmadan CEBTETEB internet şubesinden veya çağrı merkezinden gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden Verified by Visa veya MasterCard SecureCode logosunu gördüğünüz tüm sanal yerlerden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. BKM ile alışveriş yapma imkanı da sunmaktadır. BKM Express, internet üzerinden alışverişlerinizde kart bilgilerinizi paylaşmadan ödeme yapmanızı sağlar. Elinizdeki banka kartını sisteme tanımladıktan sonra, cep telefonunuza gönderilen tek kullanımlık şifreler ile tüm BKM Express üyesi olan işyerlerinden alışveriş yapabilme imkanı tanımaktadır. TEB Banka Kartınız ile hafta içi yapacağınız toplam 100 tl’lik harcamanıza hafta sonu alacağınız sinema ve tiyatro biletinizin %50’sini sizlere hediye etmektedir. Ayrıca yurtdışı ATM’lerini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Yurt dışında USD, EURO veya STERLİN hesaplarınızdan para çekebilmek için kullanmak istediğiniz döviz hesabını CEBTETEB internet şubesinden tanımladıktan sonra kullanabilirsiniz. Son olarak bireylerin finansal bilinci geliştirerek sürdürülebilir kalkınma sürecine katkıda bulunmayı hedefleyen Paramı Yönetebiliyorum projesi, kişisel mali kaynaklarınızı bütçelemenize ve finans hizmetleri doğru kullanmanıza destek olacak ücretsiz eğitim olanağı sunmaktadır. Paramı Yönetebiliyorum web sitesini ziyaret ederek ve online eğitimi tamamlayarak bütçe yapmak, harcamaları yönetmek, birikim yapmak ve doğru finansal ürünleri seçmek konularında bilgi sahibi olabilirsiniz.  

Paramı Yönetebiliyorum projesi ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ!

TEB Visa Platinum Banka Kartı

platinum_debit_visa

TEB Bankası’nın sunduğu TEB Visa Platinum Banka Kartı diğer banka ile birçok özelliği aynı olmakla birlikte birkaç ayrıcalığı bulunan bir banka kartıdır. TEB Visa Platinum Banka Kartı ile konut, yol yardım, asistanlık concierge hizmetlerinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilmeniz mümkündür. Ayrıca bu banka kartının nakit para çekme limiti diğerlerine oranla 3000 TL’dir. Visa Platinum Banka Kartı ile TEB Banka Kartı gibi güvenli bir şekilde alışveriş yapabilir, internet alışverişlerinizi gerçekleştirebilir, BKM Ekspress ile alışveriş yapabilir, hafta sonu sinema ve tiyatro biletlerinizin %50 hediyesini kazanabilir, yurtiçi ve yurtdışı ATM’lerini kullanıp işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde Paramı Yönetebiliyorum Projesinin ücretsiz eğitimine katılabilirsiniz. Yukarıda TEB Banka Kartı bölümünde yer alan linkten projeyle alakalı bilgilere ulaşabilir ve eğitime katılabilirsiniz.

TEB Banka Kartlarına Başvuru

TEB Banka kartlarına TEB’in resmi web sitesi üzerinden başvurabilirsiniz. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Hemen Başvur seçeneği tıklanır. TEB Müşterisi olmak istiyorum bölümünden gerekli bilgileri girerek başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Müşterisi olmak için TIKLAYINIZ!

Ayrıca size en yakın TEB Şubesine başvurarak banka kartlarından birine sahip olabilirsiniz.

Size en yakın TEB Şubesi için TIKLAYINIZ!

Son olarak Bankanın size sunduğu temel bankacılık sözleşmesini de paylaşarak müşterilerinin incelemesine olanak vermiş ve kafalarında soru oluşmadan tüm bilgileri sunmuştur.

Temel Bankacılık Sözleşmesine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.