Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

TEB Banka Kredileri

TEB Banka Kredileri Nedir?

Türkiye’de bireyler tarafından en çok tercih olunan kredilerden biride, TEB Banka kredileridir. TEB Banka kredileri ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi olmaktadır. Eğer sizde 18 yaşından büyükseniz  ve daimi gelir kazancına sahipseniz, TEB Banka kredilerine başvuruda bulunabilirsiniz. Sunduğumuz bu yazımızın konusu TEB Banka kredileri ile ilgili olup, adı geçen TEB Banka kredileri hakkında geniş bilgi edinmenizi sağlamaktır. Yazımızın sonunda konuya ilişkin gerekli tüm bilgilere sahip olacaksınız.

TEB İhtiyaç Kredileri

TEB ihtiyaç kredilerine sahip olarak her türlü nakit para sıkıntınızı kolayca giderebileceksiniz. TEB ihtiyaç kredisi kendiliğinde genel olan ihtiyaç kredisi, CEPTETEB ihtiyaç kredisi, TEB pratik ihtiyaç kredisi, bireysel finansman kredisi, arsa kredisi ve TEB Jet kredisi olarak bilinmektedir. Bu kredilerle ilgili geniş bilgiler aşağıdaki gibidir.

Genel İhtiyaç Kredisi

Bu krediye sahip olarak düğün, sağlık, eğitim, alış-veriş ve bu gibi başa her türlü nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. 36 aya kadar vade ile ödemelerinizi avantajlı taksitlerle yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan TEB şubesine gidip başvuru talebinde bulunmanızdır. Aynı zamanda aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak, dört adımda ön başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

teb1

TEB İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYIINZ!

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

CEPTETEB ihtiyaç kredisi ile şubeye gitmeden gerek kalmadan internet üzerinden kredinize istediğiniz gibi sahip olabilirsiniz. Kredi tutarı 1000 TL ile 20000 TL arasında olmaktadır. Ödemelerinizi 36 aya kadar vade ile CEPTETEB interner şubesinden, CEPTETEB mobil şubesinden, CEPTETEB destek merkezinden ve TEB ATM’lerinden eşit taksitler ile ödeyebilirsiniz. Başvuruyu aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak yapabilirsiniz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Pratik Kredisi

Pratik kredisi ile 12500 TL’ye kadar hızlı kredi sahibi ola bilirsiniz ve bunun için TEB müşterisi olmanıza gerek yok. Başvuruyu aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak internet üzerinden hemen yapa bilirsiniz.

Pratik Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Bireysel Finansman Kredisi

Bu kredi türünü ev dekorasyonu, tadilat ve bu gibi başka işlemler için kullanabilirsiniz. Kredi tutarı evinizin ekspertiz değerinin 60%’ine kadar olmaktadır. Ödemelerinizi 36 aya kadar vade ile bütçenize uygun taksitlerle yapabilirsiniz. Başvuruyu gereken belgeler ile birlikte size en yakın olan TEB şubesine giderek yapabilirsiniz.

Arsa Kredisi

Arsa kredisi ile evinizin ekspertiz değerinin 60%’ine kadar kredi sahibi olabilirsiniz. Ödemelerinizi 36 aya kadar vade ile sabit taksitlerle yapabilirsiniz. Başvuruyu gereken belgeler ile birlikte size en yakın olan TEB şubesine giderek yapabilirsiniz.

Jet Kredisi

PTT ile sosyal güvenlik kurumundan emekli maaşınızı aldığınız zaman, Jet kredisine sahip olabilirsiniz. Kredi limiti 1000 TL ile 30000 TL arasında olmaktadır. Kredi sahibi olan emeklinin yaşı en fazla 70’e kadar olabilir. Ödemelerinizi 36 aya kadar vade ile sabit taksitlerle yapabilirsiniz. Başvuruyu gereken belgeler ile birlikte size en yakın olan TEB şubesine giderek yapabilirsiniz.

TEB Konut Kredisi

TEB konut kredisine sahip olarak hayalinizdeki evinize kolayca ulaşabilirsiniz. Satın alacağınız konutun ekspertiz değerinin 75%’ini kredi olarak kullanabilirsiniz. Kalan 25 %’ini nakit karşılık yada varsa ikinci bir konut krediniz için kullanabilirsiniz. Geri ödemelerinizi 120 kadar vade ile bütçenize uygun bir şekilde esnek ödeme tariflerinden yararlanarak yapabilirsiniz. İsterseniz ilk peşinat ödemenizi 36 aya kadar erteleyebilir, bununla beraber her yıl kendinizin belirlediğiniz iki ay boyunca ödemelerinize ara verebilirsiniz. Başvuru işlemini gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan TEB şubesine giderek yapabilirsiniz. İsterseniz aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak, hemen ön başvuruda bulunabilirsiniz.

teb2

TEB Konut Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

TEB Taşıt Kredisi

TEB taşıt kredisi ile İstediğiniz markada istediğiniz tür arabaya anında sahip olabilirsiniz. Geri ödemelerinizi 48 aya kadar varan vade ile düşük taksit ve faiz oranları ile yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken gerekli belgeler ile birlikte size en yakın olan TEB şubesine gidip başvuruda bulunmanızdır. İsterseniz aşağıda gördüğünüz linkin üzerine tıklayarak, hemen ön başvuruda bulunabilirsiniz.

teb3

TEB Taşıt Kredisi İçin TIKLAYINIZ!

Başvuru İçin Gereken Belgeler

  • Nüfuz cüzdanı yada TC kimlik numarası
  • İkamette olduğunuz yere dair belge veya son üç aya ait doğal gaz, elektrik, su veya telefon faturası belgesi
  • Yaptığınız mesleğe göre çalıştığınız yerden gelir belgesi
  • Konut kredisi için ek olarak satın alacağınız konutun tapu fotokopisi
  • Taşıt kredisi için ek olarak sıfır km olan araçlarda proforma faturası, ikinci el oran araçlarda ruhsat fotokopisi

TEB Banka Kredileri Hesaplama

Gördüğünüz tüm TEB Banka kredilerinin sunduğu avantajlardan faydalanabilmeniz için, tek yapmanız gereken kredi başvurusunda bulunmanızdır. Başvurudan önce kredi hesaplama işlemini yaparak aylık, yıllık ve toplamda ödeyeceğiniz kredi miktarını önceden belirleyebilirsiniz. Böylece kredinizi bütçenize göre ayarlamış olur ve ödemeler zamanı sıkıntı yaşamamış olursunuz. Hesaplama işlemini aşağıdaki linkin üzerine tıklayarak hemen yapabilirsiniz.

  • TEB Banka kredileri hakkında bir sorunuz varsa eğer, 444 0 832 TEB çağrı merkezini arayabilirsiniz.

teb4

TEB Banka Kredileri Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

TEB Banka Kredileri Başvuru Sonucu İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.