Kredi Sorgulama | Kredi Hesaplama | Kredi Notu

TEB Bonus Card

Türk bankacılığının eski ve köklü saygın kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927’de başlamıştır. Kurulduğu yıldan beri kendini geliştiren ve modern kalan ürün ve hizmet çeşitliliği ile müşterilerinin her zaman yanında. Ülkemizde bankaları değerlendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.

Günümüzde birçoğumuzun nakit para ihtiyacı vardır. Nakit parayı yanınızda taşımak riskli ve güvensizdir. Nakit para yerine kredi kartı taşımak en iyi yöntemdir. Her bankanın kendine özgü bir kredi kartı bulunur. Kredi kartları kullanan müşterinin ihtiyaçlarına göre farklı avantaj ve fırsatlar sağlar. Kredi kartları nakit paranız olmasa bile banka üzerinden limitiniz kadar harcama yapmanızı sağlar. Kredi kartları birçok yönden işlerinizi kolaylaştırır. Biz de bu yazımızda TEB Bonus Card‘ı anlatacağız.

TEB Bonus Card

Türk Ekonomi Bankasına ait olan TEB Bonus Card müşterilerin ihtiyaçları ve kesimlerine göre farklı özellikler gösterir. TEB Bonus Card nakit avans vererek limitiniz dahilindeki parayı anında nakit olarak çekebilir ve acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Şipşak para taksitlendirme ile taksitli avans çekebilir ve taksitli olarak küçük bir faiz oranı ile bankaya ödeyebilirsiniz. Çekeceğiniz tutar en az 250 TL en fazla 10.000 TL ile sınırlıdır. 3 ile 12 aya kadar taksitlendirme işlemi yapılabilir. Şipşak para sistemi ile işlemlerinizi TEB Express ATM’leri, TEB internet şubesi ve müşteri hizmetleri aranarak yapılabilir.

İster Taksitlendir İster Ötele kampanyası ile tek seferde yapacağınız veya yaptığınız harcamalarda 3 aya kadar erteleyebilir veya 9 taksite kadar taksit yapıp ödeyebilirsiniz. Taksitlendirme işlemi TEB internet şubesinden veya TEB müşteri hizmetlerinden yapılabilir. Taksitlendirme faizi işlem tutarı üstünden %1.79’dur.

TEB Bonus Kart ile hafta içi harcadığınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde hafta sonu alacağınız tiyatro ve sinema biletlerinde %50’ye kadar indirim kazanabilirsiniz. 1 ay içinde en fazla 50 TL’lik indirim kazanılabilir. Kampanya TEB Bonus Card bazında geçerlidir.

Düzenli limit artışı talimatı vererek limitinizi düzenli bir şekilde arttırabilirsiniz. Düzenli limit artış talimatı vermek için bankaya kayıtlı olan telefon numaranızdan LIMIT yazıp 4616’ya göndermeniz yeterlidir.

EFT işlemi için CepteTEB İnternet Şubesinde peşin ve taksitli olarak ödemenizi yapabilirsiniz. Hesabınızda nakit bulunmaması durumunda TEB Bonus Card tercih etmeniz durumunda düzenli ödemeleriniz hem rahatça takip edebilir hemde hesabınızda nakit olmadığı durumlarda ödemelerinizi gecikmeden gerçekleştirebilirsiniz. CepteTEB internet şubesinden para transfer menüsü altından hesaba EFT veya kredi kartına EFT menülerini kullanarak yapabilirsiniz.

Aylık harcayacağınız tutarı bildirerek anında bonus kazanabilirsiniz. Vereceğiniz talimat dahilinde 500 TL’ye kadar bonus kazanabilirsiniz. 5000 TL harcama sözüne anında 500 TL bonus kazanırsınız. Harcayacağınız tutar azaldıkça kazanacağınız bonus tutarı da düşer.

TEB Bonus Card hesap özetinizi e-posta ile alımınız durumunda 5 TL bonus kazanabilirsiniz. TEB Bonus Kart hesap özetinizi e-posta ile almak için TEB internet şubesinden veya TEB müşteri hizmetlerini arayıp talimat verebilirsiniz. Ek kartlar için bu talimat verilemez asıl kart için geçerlidir.

Yurt dışı harcamalarınız talebinize göre TL, USD veya EURO olarak hesap özetinize yansır.

BKM Express üzerinden TEB kredi kartınızı 1 kez eklemeniz durumunda. Her ödemede kart bilgilerinizi vermeden kolay ve güvenle alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankaya belirtmiş olduğunuz telefon numaranıza tek kullanımlık şifreler ile BKM Express üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz.

TEB Bonus Card ile otomatik fatura ödeme talimatlarınızda da Bonus kazanırsınız. Verdiğiniz her ödeme talimatında 25 TL toplam olarak 100 TL bonus kazanırsınız. Kampanyaya katılmak için FATURA yazıp 4616’ya SMS atın, hem faturalarınızı ödeyip hemde bonus kazanın. Otomatik ödeme talimatı verdiğiniz faturalarda fatura tutarından ayrı hiçbir ücret veya faiz ödemesi yapılmaz.

TEB Bonus Business Kart

TEB Bonus Card olarak kurum, kuruluş veya işyeri sahibiyseniz TEB Bonus Business Kart tam size göre şirket olarak yapacağınız harcama ve nakit ihtiyaçlarında birçok avanjat sağlar. Kartınızla yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Yaptığınız harcamalarda bonus kazanırken bonuslarınız ile bedava alışveriş yapabilir ve tüm masraflarınızdan tasarruf edebilirsiniz. İş hayatınıza büyük ölçüde kolaylık sağlar ve ileri düzey güvenlik teknolojisi ile paranızı korur.

TEB Bonus Card BaşvuruTEB Bonus Card,

TEB Bonus Card sahibi olmak için Müşteri Hizmetlerini arayarak veya TEB internet şubesi aracılığı ile TEB Bonus Card sahibi olabilirsiniz.

İnternet Şubesi başvurusu için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.